İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Konuk

Yav nedim bi sus yav, masum khk’lı hariç her şey konuşuldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ulan nedim?

Hukuk insan onurudur.

...

Sen de onur var mı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Radamel, 9 saat önce yazdı:

Akşam yine Khklar konuşulacakmış Habertürk'te. Endişelenmeye başladım.Şöhret bizi bozmasın?

Sn @Radamel bi  siz bi de Sn @672'li ingilizceci...

Ani bir kahkaha attırıyorsunuz yaf. Sonra sağa sola açıklama yapıp duruyorum...

??????

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Neden bunlardan biri takipsizlik beraat alanlar iade edilsin demiyor?

MEB 672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Mehmet Sarıya biri şunu hatırlatsın:

KHK değil oğlum kanun oldu onlar... Anayasaya aykırı bu şekliyle...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Helal olsun barış yarkadaşa orada olsam ancak onun kadar konuşabilirdim. Yazıklar olsun vicdansız insanlara. 

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Rabbimden en büyük isteğim bu şeref yoksunu nedim ve mehmet isimli sahsiyetsizlerde yaşadıklarımın bin katını  şu fani  dünyada görsün inşaallah 

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

baris yarkadas. yeminle hep kitabin orta yerinden konsuyor helal olsun

evelemeden gevelemeden gerekeni soyluyor

672 KHK meb sendika beraat 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
communication, Bir saat önce yazdı:

Degerlendirmem su sekilde...

Bugunku durum cok onceden ongoruldu ve planlandi...

Yani son 40000 dosyaya gelindiginde biliyorlardiki bu dosyalarin cok cok buyuk bir kismi iade edilmek zorunda...

Ve zamanlama geregi af, iade gundemin ortasina atildi...

Iktidarda zemini uygun hale getirip affi gundeme almis gibi yapip, kalanlari ve eskiden berat takipsizlik alanlari biz affettik ve iade ettik diyecekler...

Boylece basta iddia ettikleri %1 hata payi var konusunu elde tutabilecekler...

Yani siz aklanmadiniz, biz affettikle durumu kurtaracaklardir...

Bastan beri dosyalarin cogunun bos oldugunu gorduklerinde bu plan yapilmisti..

Bence bu tum tasnifler yapildi red iade sayilari belli dedikleri 1.5 yil once planlanmisti.

Kalan dosyalarin %60-70 nin iade gerektiren dosya olmasi  fitilin ateslenmesini sagladi....

Affedilecek birsey yapmadik, hakkimizi alacagiz...

Farklı bir değerlendirme yapmışsınız böyle bir olasilikta olabilir.iade-ı itibar istiyoruz.af istemiyoruz.terörist değilim ki affedileyim.dağa mi çıktım.cana mi kastettim.70 kusur dairelik bir sitede oturuyorum. oturalıda yaklaşık 7 yıl oldu bir çoğu da bizi tanır.Ama ihraç olduktan sonra kimsenin yüzüne bakamadim. Bu arada ilk ihraclardanim (672) benden sonra 3-5 kişi daha ihraç oldu.sonra komşunun kardeşi, ablası, agbisi derken bir çok kişi halimizden anlamaya başladı.yani terörist olmadığımı.benim gibi bir insan nasıl olabilir.zaten ev, çocuk, iş derken kendime bile zor vakit ayiriyordum.devletimizden bizi zan altında bıraktığı için özür özürler bekliyorum.benim gibi hak hukuk adalete önem veren bunları çocuklara anlatan hayatına taşıyan biri için çok büyük bir yük.düşünsenize hayatında karakol nedir bilmeyen kişiyi terörist damgasiyla damgaliyorsun.bu bence tazminat davasına bile taşınabilir.kişiyi haksız yere işten atmak ve haksız yere terörist damgası vurmak.hele ki bu kişi çok gururlu bir kişi ise.....

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Lanet olsun lanet olsun. şu nedime, sinirden yine kulağım kapandı.  Ersan hoca ne olur duymak istediklerimi söyle. Lütfen ya. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...