İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Sinirlerinizi yıpratmayın boş yere. Malum zihniyete şu Ersan Şen ifadesi yeterlidir  :

https://streamable.com/7m72z

Derler ki; ”Burada bir kelebek kanat çırpsa, Atlantik’te fırtınaya sebep olabilir.” İşte biz her birimiz, tıpkı o kelebek gibiyiz, fakat bir farkla; bizim kelebeğimiz fırtınaya sebep olmaz! O, kanatlarını açar, fırtınaya karşı koyar...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu adamlar kim yahu? 
Bir kanun çıkacaksa bu adamlara mı danışacaklar? Mahallenin ötelediklerini biz kendimize dert ediyoruz. 

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

8 sene sonra hakkınızı alırsınız buradan sonuç çıkmazsa diyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

mehmet sari da duygusal mis

672 KHK meb sendika beraat 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ersan Şen:

-Bu davaların bir çogu AYM den AİHM den büyük tazminatları ilen 7-8 sene sonra bile olsa dönecekler.

-Hakim ve savcılara sesleniyorum. Kararlarınızı hukuka, anayasaya uygun alın. Kafanızı yastiga koyduğunuzda huzurla uyuyabilmelisiniz. Çünkü 3-5 sene sonra arkadanızda ki o siyasi güç olmayacak.

-Bu işi ya meclis ele alacak yada CB getirin kararnameyi demeli

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herhalde bir düzenleme yok gibi görünüyor. İnşallah vardır ve en azından surda bir gedik açılır. Allahın izniyle birgün haklarımızı alacağız bu insanlar kimsenin yüzüne bakamayacak. 

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Akşam akşam ne sövdüm yaw.  Neyse biraz rahatladım. 

Yaşadıklarımı yaşamadan olmesinler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Özgür KARAGEDİK, 5 dakika önce yazdı:

Ersan Şen:

-Bu davaların bir çogu AYM den AİHM den büyük tazminatları ilen 7-8 sene sonra bile olsa dönecekler.

-Hakim ve savcılara sesleniyorum. Kararlarınızı hukuka, anayasaya uygun alın. Kafanızı yastiga koyduğunuzda huzurla uyuyabilmelisiniz. Çünkü 3-5 sene sonra arkadanızda ki o siyasi güç olmayacak.

-Bu işi ya meclis ele alacak yada CB getirin kararnameyi demeli

Doğru söze ne denir.İleriyi görüyor.Önlem alın geç olmadan diyor.Belli oldu zaten.Ortak akıl devreye girecek.Siyasetçiler mecliste bu işe son noktayı koyacaklar.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ersan Şen, hakikaten aklı başında biri. Çalışmak istemese bile hakkını vermeli diyor. Onun dışında saçma sapan şeylerin de farkında. Khk iptal edilmeli gibi konuştu 

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mehmet Sari'yi çok kale almayın.Cb.nin kendini eleştirdigi mesele olan İstanbul'a ihanet ettik konusunda bile hayır etmediler diye savunuyordu. Ahmet Hakanı bile deli etmisti.

MEB 672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...