İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Günaydın arkadaşım kabul kararını gördü.başkasına verilen hatta program varmış.3 gün evde bayram ettiler.tabiii bizde çok mutlu olduk. karı koca ihraç issiz di.allahım ınsallah en cok mağdurlar bir an önce döner.benim gibi eşi çalışanlar biraz bekleyebilir.allah darda koymasın inşallah....

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karabulut hocam sözlerin darda kalanlar için harika ve sevindirici senin duyumlar boş çıkmıyor biliyoruz. İnşallah tüm masum,mağdur ve suçsuzlar olarak görevlerimizin başına döneriz.Ayrıca bu zeus denen adamla da paralel söylemler..Herkes halihazırda görevini yapıyor...

Karabulut, 2 saat önce yazdı:

Komisyon çalışıyor Kendine verilen tüm görevi yapıyor , bunu şöyle düşünün akrep görevini nasıl yapıyorsa komısyonda Nisan sonuna kadar sürecek görevini yerine getiriyor ve misyonunu tamamlayıp her memur kendi kurumuna dönecek. .komisyondan ret alanlar üzülmeyin  hükümetin birinci önceliği  yargı paketi yani af, ikinci önceliği khk , Eyt  ve  bazı kamu görevlilerine verilecek 3600 ek gösterge. Bunlar mutlaka ve mutlaka çıkacak 

"Kabul" arkadaşları tebrik ediyorum..."Red" gören arkadaşlara az daha sabır etmelerini temenni ediyorum...

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Sennora, 6 dakika önce yazdı:

Günaydın arkadaşım kabul kararını gördü.başkasına verilen hatta program varmış.3 gün evde bayram ettiler.tabiii bizde çok mutlu olduk. karı koca ihraç issiz di.allahım ınsallah en cok mağdurlar bir an önce döner.benim gibi eşi çalışanlar biraz bekleyebilir.allah darda koymasın inşallah....

Hocam yanlış anlamayın ama ben bekleyemem. Kimse de beklemesin. Adalet gecikmemeli ki geciken adalet olmuyor!

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Busabah gordum takipsizlik onemsenmiyor belliki allah buyuktur..

692 saglik bak ocak 2019 takipsizlik hat magduru inceleme devan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gökkuşağı, 2 saat önce yazdı:

@Karabulut Son günlerde yoktunuz, merak ettik sizi.

Teşekkür ederiz  çok  yoğunum özel işlerim vardı. 

Naz, 1 saat önce yazdı:

Sızın durumda olan bır çok kişi iade oldu.. İnsalah sızde iadesınız.. Sabırla bekleyın.. 

İadesınız insallah. Sızın durumda olan bır çok kişi var iade oldular. 

Sadece sendika olanlar iade olacak canınızı sıkmayın iadenizi bekleyin 

686 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yhaw mebden bu saatten sonra kimse ret almazz gidin tatil yapın.

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

hayirli cumalar .an itibariyle ret kararimi komisyon sayfasinda gordum.dib personeliydim.cok buyuk ihtimal kurum kanaati oldugunu  dusunuyorum.cocugun okulundan baskaca bi kabahatim yok!(tabi ki  normal hukuk duzeninde bu suc degil) beraat almistim.savci istinafa yolladi  onu bekliyordum bir yildir.banka ,sendika,bylok vs yok meslektas olmaktan hicab duydugum bir kac yalanci iftiraci karaktersizler yuzunden terorist damgasi yedim.

hayirlisi olsun?Allah Adili Mutlaktır.kimsenin yaptigi yanina kalmaz.

20. İdare mahkesi bekleniyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Policeman63 Benim gibi kritersz olup kurum şikayetiyle ihraç olanlar için ne düşünüyorsunuz? Takpszlk var. Kurum meb

MEB 672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
söpçü, 49 dakika önce yazdı:

Hocam yanlış anlamayın ama ben bekleyemem. Kimse de beklemesin. Adalet gecikmemeli ki geciken adalet olmuyor!

Herkes için hayırlısı olsun diyelim.?

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Scn kardeş, 

Geçmiş olsun, üzüldüm. 

Sendika da kriter olmaktan çıktı, okul kriter görülüyor. Trajikomik. Ücretiyle okuduğun okul geriye dönük hukuk yürütülerek iltisaka sokuldu suç olmamasına rağmen. 

İlk başlarda okuldan ötürü kabul çok gördük ne var ki komisyon rotayı şaşırdı sonradan ve eğitim hakkını kullananların vebaline girdi. Hakkımı helal etmiyorum. Kafalarına göre takdir adı altında yazı tura atıyorlar resmen. Saçmalığın daniskası bu takipsizlik almış insanlara. 

Aynı şiddette benzer sıkıntıları yaşamadan Rabbim son nefes nasip etmesin bu kul hakkına giren, vesile olan ve çanak tutanlara. Dualar gerçek mağdurlarla beraber.. 

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...