İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

incelenmeye devam

6. nesil ceddim bitmistir herhalde

7. nesilde de bisey bulamazlarsa iade edilirim diye dusunuyorum

672 KHK meb sendika beraat 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bekleyen forum üyelikleri onaylanmıştır.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Halk tv canlı bizden bahsediyorlar avukat uğur poyraz- istanbul baro başkanı konuşuyor 

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, Bir saat önce yazdı:

Komisyon çalışıyor Kendine verilen tüm görevi yapıyor , bunu şöyle düşünün akrep görevini nasıl yapıyorsa komısyonda Nisan sonuna kadar sürecek görevini yerine getiriyor ve misyonunu tamamlayıp her memur kendi kurumuna dönecek. .komisyondan ret alanlar üzülmeyin  hükümetin birinci önceliği  yargı paketi yani af, ikinci önceliği khk , Eyt  ve  bazı kamu görevlilerine verilecek 3600 ek gösterge. Bunlar mutlaka ve mutlaka çıkacak 

Çıkacak afdan terör suçunu muaf tutacaklarını söylerler sizin görüşünüz nedir bu konuda

Hhhh

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İncele incele bıtmıyor 3 sene oldu . Sendıkadan duyuyoruz ne guzel bırde bankadan bekleyenleri duysak. Varmı yakın zamanda tek krıter banka donen. Azda olsa duyduklarımız oldu ama şu aralar yok. Donen arkadaslar gozlerı aydın olsun. Ret alanlarada insallah mahkeme yolu ile dönüşler olsun.. Saglıcakla kalın. 

Sn karabulut fıkır beyan ederseniz sevınırım 

Banka 686 inceleme devam ediyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Naz, 7 dakika önce yazdı:

İncele incele bıtmıyor 3 sene oldu . Sendıkadan duyuyoruz ne guzel bırde bankadan bekleyenleri duysak. Varmı yakın zamanda tek krıter banka donen. Azda olsa duyduklarımız oldu ama şu aralar yok. Donen arkadaslar gozlerı aydın olsun. Ret alanlarada insallah mahkeme yolu ile dönüşler olsun.. Saglıcakla kalın. 

Sn karabulut fıkır beyan ederseniz sevınırım 

@Naz bende bankadan bekliyorum 

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karabulut Iade olan meslektaşlarimi gorunce bir sevincle komisyon sayfasini kontrol ediyorum.Incelemem devam ediyormuş, derin bir nefes aliyor ve. bekliyorum.Umudumu ilk gunden beri yitirmedim. 

Son ana kadar tek kriter sendika olarak bekletildigimi dusunuyorum.Sizce iade sansim nedir? Evde iki ihraciz ve zor zamanlar... 

Simdiden cevabiniz icin tesekkurler..

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Merve2323, 4 dakika önce yazdı:

@Naz bende bankadan bekliyorum 

Banka sendika bende bekliyorum

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sızın durumda olan bır çok kişi iade oldu.. İnsalah sızde iadesınız.. Sabırla bekleyın.. 

Teacher, 12 dakika önce yazdı:

@Karabulut Iade olan meslektaşlarimi gorunce bir sevincle komisyon sayfasini kontrol ediyorum.Incelemem devam ediyormuş, derin bir nefes aliyor ve. bekliyorum.Umudumu ilk gunden beri yitirmedim. 

Son ana kadar tek kriter sendika olarak bekletildigimi dusunuyorum.Sizce iade sansim nedir? Evde iki ihraciz ve zor zamanlar... 

Simdiden cevabiniz icin tesekkurler..

İadesınız insallah. Sızın durumda olan bır çok kişi var iade oldular. 

Banka 686 inceleme devam ediyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk 672lipolis

mrb arkadslar bende sizin sesiz takipcilerinizdenim, dun aksam kabul kararimi gordum rabbim bu sevinci hepinize yasatsin

672 egm kod ad

ozel harekat sube cikisi 

takipsizlik almstm

ifadeye cagirilmadm 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...