İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Gece red haberiyle yatiyoruz, sabah iade haberiyle uyaniyoruz, yemin ederim beynim, ruhum, kayisi hosafi gibi oldu ne hissedecegimi sasirdim

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar iade olanlara hayırlı olsun, red alanlara da geçmiş olsun.İnşaallah yeni düzenleme olur da hep birlikte iade oluruz. 

Hala incelemeye devam, inş.hayırlısı bakalım.

672 KHK - MEB - Sendika - KYOK - Komisyon İnceliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pascal, Bir saat önce yazdı:

Çıkacak afdan terör suçunu muaf tutacaklarını söylerler sizin görüşünüz nedir bu konuda

TBMM  sunulacak yargı paketinde  terör örgütü suçları af  kapsamı dışındadır fakat ilerde AYM  Anayasanın  eşitlik ilkesine aykırı olarak görülecek  ve bundan sonra af  kapsamına alınacak. 

686 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İade olan arkadaşlar hayırlı olsun gözünüz aydın, Rabbim bundan sonraki süreçte bunları unutturacak acılar üzüntüler vermesin. 

Red alanlarda geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda hak yerini bulur. Benim eşimde banka ve sendikadan  red aldı. Ben sendika dan bekliyorum.

İstanbuldaki herkese çok geçmiş olsun. Daha büyük depremler göstermesin Rabbim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pascal, Bir saat önce yazdı:

Çıkacak afdan terör suçunu muaf tutacaklarını söylerler sizin görüşünüz nedir bu konuda

teror tanimini da değiştirmeye calisiyorlardi,   kriterler  belirleyerek duzenleyeceklerini düşünüyorum.

Tabi belirlenen kriterler ne kadar saglikli olur bilemiyorum. 

KYOK- kurum kanaati ihrac- idare mahkemesinden sonuç  bekleniyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 saglik bak red hat magduru??

692 saglik bak ocak 2019 takipsizlik hat magduru inceleme devan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karabulut  idari donusleri nasıl bir formüle bağlayacaklar. Dönüş şekli nasıl olacak. Kânun mu çıkaracaklar yoksa kurumlara yetki mi verecekler. Var mi bu konuda bilgin?

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şimdi bir müjdeli haber aldım. 672li bir öğretmen arkadaş. 23 ay istifa edilmemiş sendika vardı sadece. Kabul kararını görmüş bugün. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ne zaman öğrendiniz hocam?

Steinbeck, 4 dakika önce yazdı:

672 saglik bak red hat magduru??

maşallah ne güzel haberler geliyor. Allah hepinizi sevindirsin arkadaşlar. Benimki incelemede hala.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar, geçen hafta bulunduğum ilin mem ine gittim, herhangi bir gelişme var mı diye birkaç yetkiliyle görüştüm benim durumumu biliyorlar çünkü sık sık gidiyorum.Bu sefer başka bir şube müdürüyle görüştüm bana sen bu yazıyı aldıktan sonra dava açmadın mı dava açsaydın çoktan dönerdin hem adli hem idari olarak aklanmışsın idarenin kararı savcının verdiği karardan daha mı üstünmüş dedi.Ben de hocam tek yetkili mercii ohal Kom.değil mi, mahkemeler bizim davaları yetkisizlik nedeniyle reddetmiyor mu dedim.Bence hemen vakit geçirmeden mahkemeye ver dedi.Ben de şimdi ne yapacağımı bilmiyorum biraz yorumlarsanız sevinirim.Bu şube müd.benimle kafa mı  buluyor yoksa bir şey bilmiyor mu? 

Not: Ohal sonrası kuruma dilekçe yazmıştım ve verilen cevapta; Kısaca daha önce almış olduğunuz KYOK ve Maarif müfettişlerinin yapmış olduğu soruşturma sonucunda "Göreve dönmesi uygundur"kararı uygundur" kararınız Meb Teftiş Kurulu Başkanlığına gönderilmiştir diye bir cevap gelmişti.

Ben de bu karar sonrası herhalde yakında olumlu bir karar çıkacak diye mahkemeye başvurmamıştım. Melih hocam da bekliyorum bakalım biraz demişti.

672 KHK - MEB - Sendika - KYOK - Komisyon İnceliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...