İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

2013 oncesi beraat alirsin

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sevgi, 5 dakika önce yazdı:

2013 oncesi beraat alirsin

İnşallah darısı size savcının beraat isteyip de hakimlerin ceza verdiği oldu mu acaba bu davalarda

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Albatrosun ismide belli cismide

Olmadi simdiye kadar hatta savci ceza isteyip baskanlain beraat verdigi oldu

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benim ismim albatrosun verdigi listede cikmadi sadece beyani var 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

15 temmuz olmasaydi liste falan olmayacakti asil vatan haini bu ve bunungibiler neden 17 25 ten sonra devlete siginmadi tabii guc onlardaydi simdi tersine donunce kivirdi 

Asil bu vatan hainini calistirmayacaksin devlet gerekli bilgileri almis bunlar iltisakli supheli olmuyor iste adalet

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba, Yargı paketinde çıkan pasaport alma ne zaman yürürlüğe girecek ve nasıl bir başvuru süreci olacak bilgisi olan var mı??

672 KHK - Ret - Banka - Ankara 22 . İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
çilekeş, 49 dakika önce yazdı:

Merhaba, Yargı paketinde çıkan pasaport alma ne zaman yürürlüğe girecek ve nasıl bir başvuru süreci olacak bilgisi olan var mı??

Yok hocam kimsenin bilgisi yoktur şu aşamada. Nüfusa başvurulur.. Belirli bir süre verir iki hafta sonra gel der mesela. Alıp alamıycağımızı söyler.. Alabiliyorsak başvuruyu alır vs. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mareşal, 4 saat önce yazdı:

İsmini cismini duydum da kesin değil benim bildiğim 

Ancak şöylece bir husus var albatros olayına ben  şu yonuyle bakıyorum bunlar bizi yemeye ant icmisler 

Giriş yılı benim bildiğim hep 2013 girişli olanlar albatros 2014 de göreve başlayanlar da dahil edilebilir 

Koskoca örgüt bürokrasiden tut da yargıya her yere madem örgütlenmiş de 

2013 de mi yapilanmayi kafasına koymuş 

Daha önceleri neden örgütlenmemis 

Bu listede olup halen çalışan adamlar var hani hukuk hani adalet ? 

Albatrosu garsonu tsk daki falan bana gore hep ayni sekilde..hani mansur yavasin soyledigi fetp uzmani varya aynen o sekilde her kirumda bi uzman belirlenmis anlasilan

701 khk adli idari yok inceleme devam bakalim..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Communication hocam size mesaj gönderdim. Okuyabildiniz mi?

697-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kral Zeus dan haber var mı hesabını kilitlemiş...

672 akademisyen. banka. BES. RET ALDIM. adli idari henüz yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...