İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Sevgi, Bir saat önce yazdı:

Hakkimizda hayirlisi bir defa gitti veya birkac biliyorum seklinde bunada itiraz ederse adalet diyecegim

Zaten tanıkların ifadesi komedi, gittiğini düşünüyorum, duydum, yüzde yüz gittiğini tahmin ediyorum, resmen saçmalıyorlar. Soru soruyorsun ifade değiştiriyor, çelişkili ifadeler hep. Anlayacağın birileri sanki onlara ezberletmiş ancak tam ezberleyememişler.

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Aynen benimkide oyle ilk ifadeleri ile savcilik ifadeleri farkli

Duydum biliyorum düşünüyorum 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

temel beyin gorusmesinde klosor meselesini anlayan var mi

klosoru hoatren getiren kim icerigi ne

boyle gorusmelerde klosor uzerinde calisilmaz herhalde☺

672 KHK meb sendika beraat 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Saadet partisi adına Ali Aktaş bey 3 klasör takipsizlik, beraat dosya oluşturmuş ve mağdurları savunmuştu. Ak partiye de götürdüğünü hatırlıyorum vaktiyle. 

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Avukat Ali Aktaş , geçenki Karamollaoğlu - Erdoğan görüşmesiyle ilgili yeni tweet atmamış.31 0cak 2018 tarihli tweetleri RT yapmış.Kesin soru sorulmuştur.O da zaten bilgisi vardı , mutlaka aktarmıştır anlamına gelecek RTler yapmış. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İyi akşamlar. Sanki komisyoncuk haftaya hızlı başladı. Face de red gelenler var malesef.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kartalhocam, 11 dakika önce yazdı:

İyi akşamlar. Sanki komisyoncuk haftaya hızlı başladı. Face de red gelenler var malesef.

O kişi uzun süredir bakmıyormus.  Muhtemel eskidir o karar.

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gazeteci Mehmet Altan 'a ohal komisyonu ndan  Ret gelince bireysel olarak AYM 'ye  başvurdu. 

686 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bir de bu tarz paylaşımlar türedi!

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 20 dakika önce yazdı:

Gazeteci Mehmet Altan 'a ohal komisyonu ndan  Ret gelince bireysel olarak AYM 'ye  başvurdu. 

AİHM için de ciddi ciddi artık dosyalara bakacak demişti son yayınında gazeteci Gökhan ÖZBEK.

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...