İçeriği gör

Önerilen Yorum

Sağlık olsun, 5 dakika önce yazdı:

evet zaten verirken sizden harç da alıyorlar 300 TL civarı bilginiz olsun

Adli yardım talebi kabul edilmesiyse, harç da çıkacaktır. İlk mahkemede adli yardım talebi kabul edilmesiyse ve bilahare işsiz kalma gibi bir durum ortaya çıktıysa, adli yardım istinaf aşamasında da talep edilebilir diye düşünüyorum.

Güncelleme • • Demirci

Dear Commission, your decision broke my heart, I think we should break up...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Örnek istinaf dilekçesi son sayfada Eki : kimlik fotokopisi  şeklinde yok.

Ben kendim dilekçemin sonuna yazayım mı?

Yada yazmadan yanında kimlik fotokopisini vereyim mi?

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümit1818, Bir saat önce yazdı:

Örnek istinaf dilekçesi son sayfada Eki : kimlik fotokopisi  şeklinde yok.

Ben kendim dilekçemin sonuna yazayım mı?

Yada yazmadan yanında kimlik fotokopisini vereyim mi?

Dilekçe sonuna yazmadan yanında kimlik fotokopisini vermeniz daha doğru olur.

Dear Commission, your decision broke my heart, I think we should break up...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bla Bla Bla, 06.10.2022 - 20:25 yazdı:

Sizin dosyanızın da yakında UYAP'ta görüneceğini düşünüyorum. 

merhabalar

dosyanın birime gönderilmesi diye bir evrak eklenmiş dosyamıza. içeriği de BÖLGE İDARE MAHKEMESİ 15. İDARİ DAVA DAİRESİ BAŞKANLIĞI'NA diye...

tekrardan teşekkürler sayın @Bla Bla Bla

Eşim için takip ediyorum... (sahil güvenlik, 3.04.18 GGU, 11/17.05.18 gözaltı, 8.07.18 701 no.lu KHK ile ihraç, 25.10.18 ağır cezada mahk. açıldı, 25.02.19 ilk duruşma, 21.11.19 OHAL inc. kom. sistemdeki duyurusu ile RET kararı, 12.02.20 21.idare mahk. dosya açılış, 21.01.21 7. duruşma/mütalaa_ceza, 25.03.21 8. duruşma karar mahk. CMK'nın 223/3-d maddesi gereğince CVYO kararı, 17.06.21 bölge adliye mahk. dosya açılış, 1.07.22 21. idare mahk. duruşma, 25.08.22 21.idare mahk. RET kararı, 18.10.22 15. idari dava dairesi dosya açılış, 10.03.23 bölge adliye mahk. CMK'nun 223/2-c maddesi gereğince beraat, 20.04.23 istinaf kararı ile kesinleşmiş beraat ...)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 2 saat önce yazdı:

merhabalar

dosyanın birime gönderilmesi diye bir evrak eklenmiş dosyamıza. içeriği de BÖLGE İDARE MAHKEMESİ 15. İDARİ DAVA DAİRESİ BAŞKANLIĞI'NA diye...

tekrardan teşekkürler sayın @Bla Bla Bla

Dosyanız 15. İdari Dava Dairesine ulaşınca, oradan sizin dosyanıza yeni bir dosya numarası verilecek ve ayrı bir klasör halinde bu dosyayı takip edebileceksiniz.

Saygılar. 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bla Bla Bla, 23 saat önce yazdı:

Dosyanız 15. İdari Dava Dairesine ulaşınca, oradan sizin dosyanıza yeni bir dosya numarası verilecek ve ayrı bir klasör halinde bu dosyayı takip edebileceksiniz.

Saygılar. 

Merhaba, yaklasik 1.5 yildir hareketsiz 14. Idarede bekleyen dosyam 15. Bolge idareye sevkedilmis ve nufus kayit ornegi sisteme yuklenmis.Bu durum ne manaya geliyor acaba?

672 KHK - Ret - Banka - Ankara 19. İdari)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kasirga61, 22 dakika önce yazdı:

Merhaba, yaklasik 1.5 yildir hareketsiz 14. Idarede bekleyen dosyam 15. Bolge idareye sevkedilmis ve nufus kayit ornegi sisteme yuklenmis.Bu durum ne manaya geliyor acaba?

Merhaba, genellikle tebligat yapılacağı zaman nüfus kayıt örneği alınıyor. Muhtemelen önümüzdeki haftalarda size tebligat gelecektir. Tebligatın içeriğini tahmin etmek zor. Umarım hakkınızda olumlu gelişmelerin olduğu bir tebligattır. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bla Bla Bla, 4 saat önce yazdı:

Merhaba, genellikle tebligat yapılacağı zaman nüfus kayıt örneği alınıyor. Muhtemelen önümüzdeki haftalarda size tebligat gelecektir. Tebligatın içeriğini tahmin etmek zor. Umarım hakkınızda olumlu gelişmelerin olduğu bir tebligattır. 

Garip ya arkadaş duruşmanın üzerinden tam 4 ay gecti ara karar cevapları geleli 2 ayı geçti hicbirsey yok hala kararım cıkmadı ya abi neyi bekliyorlar ben anlamıyorum kafayı yicem bekle bekle Allah ım karar vermek bu kadar zor mu

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 30 dakika önce yazdı:

Garip ya arkadaş duruşmanın üzerinden tam 4 ay gecti ara karar cevapları geleli 2 ayı geçti hicbirsey yok hala kararım cıkmadı ya abi neyi bekliyorlar ben anlamıyorum kafayı yicem bekle bekle Allah ım karar vermek bu kadar zor mu

Hocam, kararınızın neden hâlâ açıklanmadığını kestirmek zor. Benim davamda gerekçeli karar; duruşma üzerinden 5 ay geçtikten sonra açıklanmıştı. Üstelik duruşmadan sonra sizinki gibi herhangi bir ara karar da alınmamıştı.

Bir defasında mahkeme kalemi bana: ''sizin dosyaya bakan hakim kararlarını genelde çok geç yazıyor'' demişti. Yani tembel bir hakime denk gelmiştim. Benim kararın geç açıklanma sebebi, kararı yazacak hakimin tembelliğiydi maalesef. İşin acı yanı, mahkeme kararında karar tarihi, duruşmadan sonraki 15. gün olarak yazılmıştı!  Allah sabır versin size ve sizin durumunuzda olup belirsizlik içinde bekleyenlere. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, Bir saat önce yazdı:

Dosyanız hangi idare mahkemesinde hocam?

692 KHK Adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...