İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

aras, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar pasaportla ilgili dilekce veripte bilgisi olan varmı kac gunndur telefonlaraa bile cevap vermiyorlar cevap alabilen varmı bilgi verirseniz sevinirim

Ben bir dilekçe yazıp PTT ile iadeli taahütlü yolladım İstanbul İl Nüfusa. Ekine; yargı paketi değişikliğini birde şu Ankara 10 İdare'nin verdiği kararı koydum bakalım ne cevap gelecek. 

677 KHK -Kraker Yok - Dava Yok - İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Sibemol, 19 dakika önce yazdı:

Üye olmanıza gerek yok. Geçmiş oldun. Benim ve eşimin de hiçbir durumumuz yok ve üst amirimden şüpheleniyorum ihracımı o yaptı. Hatta eminim. Çünkü ben açığa alınmadan önce mazeret izni istemiştim hemen mazeret iznimi idari şubeye telefon açıp yazdırmıştı. Başka zaman yapmazdı. Ayrıca izin alma sırasında bana ismini yukarılardan verdiler soruşturun dediler dedi. Ben yukarıdan dediği kişinin yardımcısını (Korgeneralin yardımcısı) tanıyorum sordurdum. Biz isim verip araştırın demiyoruz demiş. TSK da tamamen beraber çalışılan amirlerin ihraçları yaptığına adım gibi eminim artık. Benim TSK ya ne şekilde girdiğimi bilmiyordu amirim. Kendisi 3 senedir paşalılar bekliyor. İntikamım çok acı olacak.

Amirim 3 senedir paşalık bekliyor daha çok bekler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar iade olan egm personeli Araştırma Merkezine veriliyor malum nette yeni listelerden bahsediliyor . Şimdi bu ay sonu bedelli askerliğe gideceğim bu süre zarfında bana işe başlama tebliği gelir ve askerde olduğum için başlayamaz isem her herhangi bir hak kaybı yaşar mıyım? Yada askere gitmeden araştırma merkezi yada egm durumu izah edecek bir başvuru gerekir mi (not: 7-8 aydır iade olan egm personeli atama bekliyor ama hareketlilik bu haftaya denk geldi .)

677 KHK - Takipsizlik - İ.D. ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 14 saat önce yazdı:

Bizde 1 çocuk var. Bu 5 çocuk fikrine kafam yattı.

Konuyu hanıma açtım. "İade olmasan da olur ben sana bakarım" dedi. Konu kapandı.

Ortalamayı düşüreceğim için şimdiden özür dilerim.. ??

Evimizin Beyi, çocuklarımızın Babası oluruz ?

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar inanın bilmiyorum neden dosyamı tekrardan pasif duruma getirdiler. Hemen takipsizlik beraat kararlarınızı mutlaka valilik kanalıyla gönderin ilk sordukları şey bu. Haber bekliyorum iyi ya da kötü umarım iyidir öğrenmeye çalışıyorum. Tekrardan bakacaklarini söylemişler. Baka baka ne olacak bakalım halimiz.

Tek amacım bu çukurdan herkes gibi bir sekilde çıkmak hakkım olanin peşindeyim. Umarim alnının akıyla çıkarım.

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Passaport, 11 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar inanın bilmiyorum neden dosyamı tekrardan pasif duruma getirdiler. Hemen takipsizlik beraat kararlarınızı mutlaka valilik kanalıyla gönderin ilk sordukları şey bu. Haber bekliyorum iyi ya da kötü umarım iyidir öğrenmeye çalışıyorum. Tekrardan bakacaklarini söylemişler. Baka baka ne olacak bakalım halimiz.

Tek amacım bu çukurdan herkes gibi bir sekilde çıkmak hakkım olanin peşindeyim. Umarim alnının akıyla çıkarım.

Takipsizlik kararını nasıl aldınız?

Benim adli soruşturmam yok idari varsa bile ki sanmıyorum olacağını.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol, 9 dakika önce yazdı:

Takipsizlik kararını nasıl aldınız?

Benim adli soruşturmam yok idari varsa bile ki sanmıyorum olacağını.

Ben hat mağduruyum bylock kullanıcısı olarak gözaltına alındım. Kullanmadığım anlaşılınca takipsizlik verdiler. Tek olayım da bu

Alay komutaniyla da aram iyidi tabur komutanımla da kimseyle bir sorunum yoktu bakanlıktan liste gelmiş direk atıldım. Kurumun bir müdahalesi olmadı.

Olumlu rapor yazdık dediler hakkında tabi bu bir sene onceydi. Bir sene kenara çekilip bekledim. Ama şu anda beklemiyeceğim. Ne gerekiyorsa yapacağım gücüm nereye yeterse kimin yanına gidebilirsem anlatacagim derdimi 

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Passaport, 18 dakika önce yazdı:

Ben hat mağduruyum bylock kullanıcısı olarak gözaltına alındım. Kullanmadığım anlaşılınca takipsizlik verdiler. Tek olayım da bu

Alay komutaniyla da aram iyidi tabur komutanımla da kimseyle bir sorunum yoktu bakanlıktan liste gelmiş direk atıldım. Kurumun bir müdahalesi olmadı.

Olumlu rapor yazdık dediler hakkında tabi bu bir sene onceydi. Bir sene kenara çekilip bekledim. Ama şu anda beklemiyeceğim. Ne gerekiyorsa yapacağım gücüm nereye yeterse kimin yanına gidebilirsem anlatacagim derdimi 

Benim de amirimle aram (öylesine) iyidi. Hatta otizmli kızımla eşi ilgileniyordu. Eşi TSK da psikolog. İnanmayın tabur komutanına falan kendinden başkasını düşünmez arkanızdan ne dolaplar çevirirler.

Bakın eşimle bana komisyon hala cevap veremedi. Neden acaba? Birimizden birimize neden karar vermiyorlar. Çünkü hiçbir şeyimiz yok. Önce attılar şimdi de kıluf bulmaya çalışıyorlar.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol, 10 dakika önce yazdı:

Benim de amirimle aram (öylesine) iyidi. Hatta otizmli kızımla eşi ilgileniyordu. Eşi TSK da psikolog. İnanmayın tabur komutanına falan kendinden başkasını düşünmez arkanızdan ne dolaplar çevirirler.

Güvendiğim için değil sadece düşmanlık yapacak bir sebepleri yok diye yazdım. Kimseye güvenmiyorum bu saatten sonra zaten sucum olmadan 3 sene surundum sadece artık hakkımı istiyorum. Hepiniz gibi...

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...