İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Konuk
Passaport, 10 dakika önce yazdı:

Güvendiğim için değil sadece düşmanlık yapacak bir sebepleri yok diye yazdım. Kimseye güvenmiyorum bu saatten sonra zaten sucum olmadan 3 sene surundum sadece artık hakkımı istiyorum. Hepiniz gibi...

20 sene en yakınımdaki arkadaşıma bile TSK ya emekli kuvvet komutanı sayesinde girdiğimi söylemedim OHAL komisyonuna yazdım nasıl girdiğimi. Şimdi kurum amiri düşünsün ne cevap vereceğini.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MCCC, 15 saat önce yazdı:

iyi akşamlar, forumu çok takip edemiyorum. oyuzden daha önceden yazan var mı bilmiyorum. obdusmanlığa başvuran oldu mu, sonuç ne oldu???

???

Haah

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Patasana, 1 saat önce yazdı:

arkadaşlar iade olan egm personeli Araştırma Merkezine veriliyor malum nette yeni listelerden bahsediliyor . Şimdi bu ay sonu bedelli askerliğe gideceğim bu süre zarfında bana işe başlama tebliği gelir ve askerde olduğum için başlayamaz isem her herhangi bir hak kaybı yaşar mıyım? Yada askere gitmeden araştırma merkezi yada egm durumu izah edecek bir başvuru gerekir mi (not: 7-8 aydır iade olan egm personeli atama bekliyor ama hareketlilik bu haftaya denk geldi .)

Ne listesi 

701-EGM işlem yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Belki KHK ile alakası yok ne işi var diyeceksiniz özür dilerim ama Doktor bu ne ? ???‍♂️  Günün bombası olmuş.

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 11 dakika önce yazdı:

Belki KHK ile alakası yok ne işi var diyeceksiniz özür dilerim ama Doktor bu ne ? ???‍♂️  Günün bombası olmuş.

? iyi iş

679 adalet bak. Albatros 4

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Miralay, 19 dakika önce yazdı:

? iyi iş

Bülent arınçı yuttular konusacak hali kalmadı. Gündemden bizi düşürdüler nedim ve avaneleri kazandı.

679 adalet bak. Albatros 4

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Henüz kazanılmış birşey yok. Akp bu mevzuda ikiye bölünmüş görünüyor. Reise daha yakın olan diğer cenahın öteden beri sesi daha yüksek çıkıyordu zaten. Reis son sözü söylemeden kimin kazandığını bilemeyiz. Olumlu veya olumsuz varsayımlar üzerinden hareket etmeyelim derim.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, Bir saat önce yazdı:

Az bile yapmış. Bu vatandaş kendisini üteni sever. Bırakın az da bunlar ütsün. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...