İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Editör
Vav, 42 dakika önce yazdı:

Şimdi kabul kararımı gördüm MEB banka 686 darısı tüm masumlara mazlumlara

Banka hareketleriniz nasil hocam

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dantes, 17 dakika önce yazdı:

Banka hareketleriniz nasil hocam

Hocam 2014 te ev almıştık onun için para hesapta küçük meblağlarla para giriş çıkışı vardı 1.000-2000 yatıp sonra 1 aya hesap sıfırlama ispatlamıştım başka hiç kriterin yok hatta karşıt paylaşımlarım vardı hepsini komisyona yolladım referansım Allah tı. Kimseden medet ummadım Allahtan geldi bu imtihan başım gözüm üstüne deyip bekliyordum

686 adli yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Vav, 7 dakika önce yazdı:

Hocam 2014 te ev almıştık onun için para hesapta küçük meblağlarla para giriş çıkışı vardı 1.000-2000 yatıp sonra 1 aya hesap sıfırlama ispatlamıştım başka hiç kriterin yok hatta karşıt paylaşımlarım vardı hepsini komisyona yolladım referansım Allah tı. Kimseden medet ummadım Allahtan geldi bu imtihan başım gözüm üstüne deyip bekliyordum

İlk hesapmi hocam 2014 ye açtınız birde katılım miydi

Adli durum nedir beraat kyok vs

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vav, 13 dakika önce yazdı:

Hocam sizi kutlarım... bende bunu diyorum bu imtihan allah herkese imtihanını başarılı şekilde vermeyi nasip etsin...rızik Allahtan,  biraz çile sıkıntı çekiliyor emek olmayınca yemek de olmuyor

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar MEB dışında iade olan yok mu? EGM jandarma tsk askeri memur bunlardan herhangi biri yok mu? 

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aras, 42 dakika önce yazdı:

Bu tam olaraak ne demek yani bu hafta içinde tahditi kalkanlar belli mii olur demek biraz acarmısınz

Belli değil, sadece insanlar başvuru yaptıklarında EGM İstanbul da dosyaları olanlar için yapilmaya başlanmış gibi anladim.Cunku herkesin dosyası başka yerlerde .kiside adli işlem yoksa idari islem varsa veya hiçbirsey yoksa (muhakkak vardır bildirmiyorlar öylece tutuyorlar  ) ve hangi ilde  savcılık ön büro ve EGM deki soruşturma da isminiz geçiyorsa oraya soruyorlar ve kurumunuza . Yasaya göre şartları saglayanlar için Ok derlerse vercekler diye düşünüyorum

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Son ana kadar  sendika nasıl olacak arkadaşlar sabrım kalmadı , dayanacak gücüm kalmadı, annemin hastalığı son evrede iademi görmeden bir şey olacak diye kafayı yiyeceğim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ahmet Avcı, Bir saat önce yazdı:

Malum net ve * Hocanın sayfasinda da vardım. Çocuğun daha önce devam ettiği okul ve  (adıma turizm şirketinin yatırdığı paradan dolayı) banka diye biliyorum.

Bugün komisyon kararı elimize geçti çok şükür .2008 de açılan ve kapanınca ya kadar devam hesabın sadece 2013 _2015 arasında yatırdığımız miktarı ele almış.tanidigim bir ev hanımı hac için para biriktiyordu bizim hesaptan daha fazla parası vardı ama memur olmadığı için bişey olmadı.kabul alanlara hayırlı olsun Rabbim bir daha göstermesin .bir senelik cihan medya ödemesi yazmışlar 

701 KHK ihraç banka ve cihan medya ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 10 dakika önce yazdı:

Son ana kadar  sendika nasıl olacak arkadaşlar sabrım kalmadı , dayanacak gücüm kalmadı, annemin hastalığı son evrede iademi görmeden bir şey olacak diye kafayı yiyeceğim

Hocam benim de son gune kadar sendika iade olursam bilki sen de iade olacaksin ama bir turlu karar cikmiyor

• 672 sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Lahzaa, 12 dakika önce yazdı:

Son ana kadar sendikadan iadeler oldu arkadaşım. İnşallah tez zamanda iade olursunuz. Annenize şifalar diliyorum ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...