İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Dantes ; Beni ifadeye çağırdıklarında banka ile ilgili çok detaya girmemişlerdi.Zaten 2 hafta sonrasında da takipsizlik çıkmıştı.Belirtilen tarihlerde hesaba para girişi yok.Hesapta sıradışı para trafiği ve artışı yok.Bes vardı.Sonuna kadarda banka aktifti.Her ay belli miktarlarda birikim yapıyor ve bir miktarda harcıyordum.

Kurum görüşüde 2 hafta olacak olumlu hala bekliyoruz bakalım.

672 MEB- KYOK (Ocak 2019), banka (sonuna kadar), istifa edilmiş sendika (27 ay - Haziran 2016), kurum kanaati olumlu (11 Aralık 2019)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Zeovantaneo, 1 dakika önce yazdı:

Dantes ; Beni ifadeye çağırdıklarında banka ile ilgili çok detaya girmemişlerdi.Zaten 2 hafta sonrasında da takipsizlik çıkmıştı.Belirtilen tarihlerde hesaba para girişi yok.Hesapta sıradışı para trafiği ve artışı yok.Bes vardı.Sonuna kadarda banka aktifti.Her ay belli miktarlarda birikim yapıyor ve bir miktarda harcıyordum.

neden detaya girsin..

yazmışsın zaten bes var.. hesap artışı vs yok diye.

hesaplarında artış olsaydı belirtilen tarihlerde tutuklu bile yargılanabilirdin.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Zeovantaneo, 2 dakika önce yazdı:

Banka 2014 sonrası olduğu için sikintiydi benim

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Zeydi Adana. 2014 yilinda 30 bin dolar olarak yatrdim . Ara ara bir miktar dolari bozduruyodum. Bilirkisi raporunda dolar bozdurmayi bankayi aktif kullanmak olarak gormus

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar dosyamdaki taniklar 2011 2012 yillarinda birakc sohbet iddiasi var baska bir sey duymamislar banka sms gazete sgk vs yok komisyon nasil degerlendirir  yorumlarinizi alabilirmiyim

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Merve2323, 2 dakika önce yazdı:

@Zeydi Adana. 2014 yilinda 30 bin dolar olarak yatrdim . Ara ara bir miktar dolari bozduruyodum. Bilirkisi raporunda dolar bozdurmayi bankayi aktif kullanmak olarak gormus

Hangi ay hocam 

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dantes, 2 dakika önce yazdı:

Banka 2014 sonrası olduğu için sikintiydi benim

Ben de 2014 sonrasında açtım hesabı.

672 MEB- KYOK (Ocak 2019), banka (sonuna kadar), istifa edilmiş sendika (27 ay - Haziran 2016), kurum kanaati olumlu (11 Aralık 2019)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Dantes eylul

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Zeovantaneo, 2 dakika önce yazdı:

Ben de 2014 sonrasında açtım hesabı.

2014 ikinci yarıyıl riskli arkadaşlar..

bankanın su almaya başladığı dönem:)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Oldukça fazla karar geldi. Gelmeye de devam ediyor...Yeni Kararlar...

• 672 KHK - MEB - Sendika 22 Ay - Kimse Yok Mu SMS - İADE
  • 695 KHK - Çalışma Bakanlığı - SGK - Van - BES/KESK - İADE (1)
  • 695 KHK - Çalışma Bakanlığı - SGK - Van - BES/KESK - İADE (2)
  • 672 KHK - Sağlık Bakanlığı - İzmir - Hemşire - Sendika - Pasif Banka - Adli Beraat 2018 Kasım - İADE
  • 672 KHK - MEB - Sendika 10 Ay - Banka Pasif - Adli İşlem KYOK - Kurum Aranma Olumlu - İADE
  • 679 KHK - Çalışma Bakanlığı - İŞKUR - Batman - BES/KESK - Adli İşlem Yok - İADE
  • 672 KHK - MEB - İstanbul - Sendika 13 Ay - Banka Pasif - Adli İşlem Yok - İADE
  • 672 KHK - MEB - Niğde - Sendika 24 Ay İstifa - Adli İşlem Yok - Kurum Aranma Yok - İADE
  • 675 KHK - YÖK - Akademisyen - Zonguldak - Banka Maaş Hesabı / İltisaksız Kurum - Adli İşlem KYOK 2018 - İADE

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...