İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

@Pazin 

Okder hocam çok sevindim. Darısı herkese inşallah 

677 KHK - Sağlık Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Pazin, 1 saat önce yazdı:

Eylül hocam selamlar. Teşekür eserim darısı başınıza. En son cuma bakmıştım inceleniyor yazıyordu. Bugun öğleden sonra buradaki iadelerden sonra umutla kontrol ettim.. 

Hayırlı olsun. Çok sevindim. Analizler iydi ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pazin, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar selam bu sayfayı en baştan beri takip etsemde faal değildim beni başvuruyorumcular tanır ben Okder.. 675 khk ile zonguldaktan ihraç bir akademisyendim. Bugün bende sistemde iade haberimi gördüm paylaşmak istedim. Henüz yök aramadı bakalım. Durumum şudur benim 2014 banka vardı ama üniversite bunların dershanesinde çalıştığımı da iddia etmiş birde, fakat ben daha önce fetöye bağlı bir dershane de çalışmadığımı bakanlıktan aldığım hizmet çizelgesi ile kanıtlamıştım.üniveristeyede komisyonada sunmuştum Ayrıca banka hesabı maaş hesabımdı. O maaşı aldığım kurum hala faal. Bankaya 2014 haziranda 25milyar yatırmış temmuzda geri çekmiştim. Aynı dönemde diğer bankalardaki tüm işlerimi komisyona vermiştim. Eşimin diğer bankalardaki hesap hareketlerinide. Tabi birde rektörü şikayet ettiğim cemaatçileri alıyor diye cimere yazdıpım 2013 ve 2014 yazılarım vardı. Kurum görüşü muhtemelen olumsuzdur ama rektörle husumetimizden dolayı lehime karar verilmiştir kesin. 1 yıl önce aldığım kyok kararımda mevcuttu. İade olanları tebrik ederim red alan arkadaşlara iadelerini hızlandıracak bir süreç yaşamalarını temenni ederim. Burada eski dostlar iade oldukça gıyaben seviniyordum darısı bana oldu tüm bekleyenlere de olsun. Bu arada bu sıralar çok yök kararı duyabiliriz bilginize.. 

Sayın Okder, senin adına çok mutlu oldum. Hayırlıııı uğurluuuuu olsun, kardeşim.

677, adli yok, üni idari, inceleniyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Acaba, bugün toplamda kaç iade oldu ?

Hiç bu kadar iade görmemiştim, maşallah

Darısı bizlere inş???

677, adli yok, üni idari, inceleniyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar bundan bir önceki mesajimda durumumla ilgili bi soru sormustum soruyu sorduktan sonra komisyon sayfasına baktim ve rabbime şükürler olsun ki ben de kabul kararimi gördüm Allah tüm masum khk lılara bu sevinci yaşatsın Red alanlara da gecmis olsun Allah onlara da idare mahkemesi surecinde kolaylik ve iadeler versin

MEB -672 KHK-Beraat-KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Arkadaşlar selam bu sayfayı en baştan beri takip etsemde faal değildim beni başvuruyorumcular tanır ben Okder.. 675 khk ile zonguldaktan ihraç bir akademisyendim. Bugün bende sistemde iade haberimi gördüm paylaşmak istedim. Henüz yök aramadı bakalım. Durumum şudur benim 2014 banka vardı ama üniversite bunların dershanesinde çalıştığımı da iddia etmiş birde, fakat ben daha önce fetöye bağlı bir dershane de çalışmadığımı bakanlıktan aldığım hizmet çizelgesi ile kanıtlamıştım.üniveristeyede komisyonada sunmuştum Ayrıca banka hesabı maaş hesabımdı. O maaşı aldığım kurum hala faal. Bankaya 2014 haziranda 25milyar yatırmış temmuzda geri çekmiştim. Aynı dönemde diğer bankalardaki tüm işlerimi komisyona vermiştim. Eşimin diğer bankalardaki hesap hareketlerinide. Tabi birde rektörü şikayet ettiğim cemaatçileri alıyor diye cimere yazdıpım 2013 ve 2014 yazılarım vardı. Kurum görüşü muhtemelen olumsuzdur ama rektörle husumetimizden dolayı lehime karar verilmiştir kesin. 1 yıl önce aldığım kyok kararımda mevcuttu. İade olanları tebrik ederim red alan arkadaşlara iadelerini hızlandıracak bir süreç yaşamalarını temenni ederim. Burada eski dostlar iade oldukça gıyaben seviniyordum darısı bana oldu tüm bekleyenlere de olsun. Bu arada bu sıralar çok yök kararı duyabiliriz bilginize.. 

Hayırlı olsun Sn Okder ( @Pazin )...

Çok sevindik...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Eylül hocam selamlar. Teşekür eserim darısı başınıza. En son cuma bakmıştım inceleniyor yazıyordu. Bugun öğleden sonra buradaki iadelerden sonra umutla kontrol ettim.. 

Amin ??. Allah razı oldu hocam. Hep yökden Allah nasip etsin arama olacak diye, kendimi strese sokup da sürekli bakma gereği duymadım. O nedenle 2-3 ayda bir hep baktım.

bunu yazarken hala bakmadım ? 

baksam mı ne ?

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon sayfasına baktım. İncelenmeye devam etmekteymişim. ?

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Pazin Okder hocam hatırladım sizi, hayırlı olsun.. darısı biz bekleyenlere inş.. 

@Eylül hocam eskilerden hatırladığım bir siz bir ben kaldım ? inş tez vakitte bizi de ararlar?

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yakamozz, 25 dakika önce yazdı:

Arkadaslar bundan bir önceki mesajimda durumumla ilgili bi soru sormustum soruyu sorduktan sonra komisyon sayfasına baktim ve rabbime şükürler olsun ki ben de kabul kararimi gördüm Allah tüm masum khk lılara bu sevinci yaşatsın Red alanlara da gecmis olsun Allah onlara da idare mahkemesi surecinde kolaylik ve iadeler versin

Hcm hayırlı olsun durumunuzu kısaca özetler misiniz. Kurum görüşü dosyanız istinafta mı bnka hareketleriniz

686 Khk-Banka - İstinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...