İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Komisyon Ret Kararı Alanlar Forumu

Önerilen Yorum

cahit yurdakul, 27 dakika önce yazdı:

O zaman idare mahkemesine vereceğim dilekçede kurum kanaati hakkında bilgi ve belge talebinde bulunayım ben öyle değil mi devrem 

Kesinlikle gizli dahil belgeleri anayasada silahların eşitliği ilkesine göre sunulması gerektiğini dilekçede belirtin. sunulmuyorsa savunmanın geçersiz olduğunu ve yok hükmünde olduğunu belirtin. ben 677 liyim bizde üst amir kanaati çoğumuzda var ama 701 in çoğunda kurum kanaati yazmıyorlardı. idare mahkemeleri komisyonu uyarmış belge sunulamıyor gerekçelere yazmayın diye.

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 31 dakika önce yazdı:

Kesinlikle gizli dahil belgeleri anayasada silahların eşitliği ilkesine göre sunulması gerektiğini dilekçede belirtin. sunulmuyorsa savunmanın geçersiz olduğunu ve yok hükmünde olduğunu belirtin. ben 677 liyim bizde üst amir kanaati çoğumuzda var ama 701 in çoğunda kurum kanaati yazmıyorlardı. idare mahkemeleri komisyonu uyarmış belge sunulamıyor gerekçelere yazmayın diye.

Madem belge sunulamıyor neden hala komisyon kurum kanaati belirtiyor ki o zaman,neyse bakalim bunlari dikkate alacam sağolasın devrem Allah razı olsun

701 KHK-RET-EA

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu irtibat iltisak olayını aihm e taşıyabilir miyiz 

672 banka komisyon red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672li, 17 saat önce yazdı:

Bu irtibat iltisak olayını aihm e taşıyabilir miyiz 

Ne olarak?

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

28 Eylül red Ekim 24 te Ohal tebliğ  26 Ekim’de  25 .ci idare dün. Kurum. Savunma. Geldi.  Sadece  ea. Ve. Scc. Scd. Kodundan. Başka. Hiç birşey yok savunmamızı  gönderdik  hayırlısı   Bakalaım ? 

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

672 khk komisyon red 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şu irtibat iltisak olayını kim çıkardıysa varya. Türk eğitim sen üyesiydim. Banka kullandığım için beraat etmeme rağmen irtibatlı iltisak lı sayıldım. Sendika kriteri olan irtibat iltisaklı olmuyor iade oluyor. Ben ret kafalarına göre kriter belirliyorlar.  İnsanın zoruna gidiyor gerçekten. Ha burda kim daha az suçlu şeyi yapmıyorum. İhraç lar hukuksuz zaten ceza almayan herkes görevine dönmeli hukuk soyut kavramlar üzerine ilerliyor 

672 banka komisyon red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gökhan101010, 26.11.2019 - 21:27 yazdı:

Sadece  ea. Ve. Scc. Scd. Kodundan. Başka. Hiç birşey yok 

Geçmiş olsun, benim de kodum sc scd, ea hangi kısımda yazıyor, tum liste güncel liste varmış

672 EGM - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Veri İnceleme Raporunda yazıyor benim gibi olup o kadar çalışan var ki

672 khk komisyon red 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gökhan101010, 26.11.2019 - 21:27 yazdı:

28 Eylül red Ekim 24 te Ohal tebliğ  26 Ekim’de  25 .ci idare dün. Kurum. Savunma. Geldi.  Sadece  ea. Ve. Scc. Scd. Kodundan. Başka. Hiç birşey yok savunmamızı  gönderdik  hayırlısı   Bakalaım ? 

Benimki de 25 kasım .. 25. idare  bakalım ne olacak.. 

689 khk ret ankesör 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İhraç polisim 701khk ret - kod sayv ,devam eden soruşturma var ifademe dahi basvurulmadı.idare mahkemesine kendim mi basvurayım yoksa avukat tutayım mı.sayv den beraat alan var mı.tşklr

701 KHK- ohal komisyon ret-  sayv kodu-devam eden mahkeme ( ifadem dahi alınmadı )

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...