İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

MSA, Bir saat önce yazdı:

Araştırma Merkezinden EGM ye iade kararları İstinaf tarafından bozuluyor.

Tşk ederim cevaplarınız için suçunuz yok ama cezalısınız dicekler

677 KHK- kriter yok- komisyon kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA İstinaftan sonra hangi merciye başvurmamız gerekiyor

.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar araştırma merkezine atamalarda kriter olarak garson kodlama geçerlilik oranı nedir mesela ben garson kodlama AD 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
677 khklı, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar araştırma merkezine atamalarda kriter olarak garson kodlama geçerlilik oranı nedir mesela ben garson kodlama AD 

Hiçbir geçerliği yok kodlama vs neye göre yapıldığını kimse bilmiyor bilemeyecek de hicbir zaman

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yani dayı meselesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar  ses seda yok mudur  duyum alan başlayan

672 KHK - kabul - cihan medya

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
EyyAdalet, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar  ses seda yok mudur  duyum alan başlayan

Bu nasıl iştir anlamadık ki 5 sene komisyonu bekle şimdi de bakanlık bekle ömrümüz beklemekle geçti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
space, 03.01.2022 - 03:31 yazdı:

@MSA İstinaftan sonra hangi merciye başvurmamız gerekiyor

AYM başvurusu yapabilirsiniz.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

S a devrelerim bende yeni kabul kararını gördüm , herkes için hayırlısı olur inş. Tez zamanda , bir sorum olacak geri dönüşlerde özel hizmet tazminatı ödemesi yapılıyor mı bilen cevaplarsa çünkü şu an maaşın 1/4 ü özel hizmet tazminatı bizi diğer memurlardan ayıran önemli bir ödeme kalemi, toplu maaşını alan arkadaşlar cevaplarsa, hayırlı günler herkese

İade 679 banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
HazanHazan, 10.09.2021 - 14:17 yazdı:

05530762738 benide vapsap eklermisiniz. 679 KHK. Kabul 26.07.2021. Tebliğ 15.08.2021

05079225359 benide watsap grubuna ekler misiniz yeni kabul kararı geldi 

İade 679 banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...