İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Arkadaşlar cimere yazı yazdım cevap sivil personel atama şube müdürlüğünden cevap gelmiş incelemelerimiz devam etmektedir diyor kısaca. Ben burdan araştırma merrkezine atamam yapılacağını çıkarıyorum fikir alabilir miyim

677 KHK- kriter yok- komisyon kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
677 khklı, 6 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar cimere yazı yazdım cevap sivil personel atama şube müdürlüğünden cevap gelmiş incelemelerimiz devam etmektedir diyor kısaca. Ben burdan araştırma merrkezine atamam yapılacağını çıkarıyorum fikir alabilir miyim

Belli olmaz ancak %96 gibi bir oran var araştırma merkezine atamada hesaba göre

677-EGM-KYOK- 19.03.2021 Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar daha önce araştırma merkezine ataması yapılan ve bu forum sitesini takip eden Arkadaşlar varsa süreç nasıl işliyor nekadar sürede iş başı yaptırıyorlar nerelerde çalişiyorlar biraz bahsederlerse bizim bu belirsizligimize biraz yardımcı olurlar teşekkür ederim. 

672 KHK - kabul - cihan medya

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi günler,

Eşimin atamasında sizin durumunuzda olanları merkeze vermiyoruz deyip, merkeze 60 km. bir ilçeye verdiler. 

Aynı durumda birisi 2 ay içinde mahkemeye basvurursanız merkeze alırlar. Ben geç öğrendim, süreyi kaçırdım demiş.

Konu hakkında bilgisi olan varmı. 

Eğer böyle bir şey varsa örnek dilekçe ve nereye başvurmak gerektiği ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

679 KHK - Sağ.Bak - Adli= İstinafsız Beraat - Komisyon=Red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
SM679lu, 16 dakika önce yazdı:

İyi günler,

Eşimin atamasında sizin durumunuzda olanları merkeze vermiyoruz deyip, merkeze 60 km. bir ilçeye verdiler. 

Aynı durumda birisi 2 ay içinde mahkemeye basvurursanız merkeze alırlar. Ben geç öğrendim, süreyi kaçırdım demiş.

Konu hakkında bilgisi olan varmı. 

Eğer böyle bir şey varsa örnek dilekçe ve nereye başvurmak gerektiği ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

Araştırma merkezine mi atama olmuştu. Yoksa polis memuru olarak mi atamaniz yapıldı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KRHN25, 46 dakika önce yazdı:

Araştırma merkezine mi atama olmuştu. Yoksa polis memuru olarak mi atamaniz yapıldı.

Yok sayın @KRHN25,

Emniyet değil. Sağlık bakanlığı. 

Sağlık Bakanlığı'nın ayrı forum bölümü dikkatimi çekmedi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SM679lu, 22 saat önce yazdı:

Yok sayın @KRHN25,

Emniyet değil. Sağlık bakanlığı. 

Sağlık Bakanlığı'nın ayrı forum bölümü dikkatimi çekmedi.

Bir avukata danışın süre konusunda ve açılacak dava konusunda. Ayrıca eş durumu atamasında başvuru yapın olumsuz sonuçlanırsa dava açabilirsiniz. Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz her konuda, haklarınızı araştırarak dava açmaktan çekinmeyin.

677-EGM-KYOK- 19.03.2021 Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gülümsekaderine, 1 saat önce yazdı:

Bir avukata danışın süre konusunda ve açılacak dava konusunda. Ayrıca eş durumu atamasında başvuru yapın olumsuz sonuçlanırsa dava açabilirsiniz. Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz her konuda, haklarınızı araştırarak dava açmaktan çekinmeyin.

Teşekkürler sayın @Gülümsekaderine

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
677 khklı, 14.01.2022 - 18:11 yazdı:

arkadaşlar komisyondan kabul aldım ihraç olup askerlik yapanlar iade olunca askerlik için dava açan var mı

677 KHK EGM komisyon kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vatansever46, 26.12.2021 - 21:33 yazdı:

En son yer tercihi yaptık, valiliğe bilgisayar sertifikası verdik, onun dışında bi gelişme olmadı. İnşallah bu hafta olur ...

bilgi yok mu acaba sertifika ve yer dilekçesi istediler 2 ay oldu 

679 KHK wifi paylaşım - beraat - kabul kararı verildi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...