İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

EGM den arananlar arasında  2019 Ekim Kasım Aralık ve 2020 Ocak Şubat iadeleri var.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

38 nolu telefondan ataması araştırma merkezi olanlara da bilgi verilmeye başlandı.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Polis olarak atandiniz ,7 il verin dendi kabul 29 aralik

Gwhw

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün ben de ögleden sonra sonu 38 ile biten numaradan arandım. EGM kadrosu olmuş...

En yakın Emniyet Müdürlüğüne giderek, 2. bölge (şark) isteğe bağlı ikinci şark görevimi tamamlamadığım için (iki yıl kalmıştı), 2. bölge (şark) illerinden 7 tercih yapmam söylendi. Yarın giderek tercih belgemi göndermem gerekiyor.

Beni arayan arkadaşın hem başı çok kalabalıktı hem de bilgi veremedi. 'Siz yazın biz değerlendirelim' dedi ama, buradaki bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlara da bi danışayım:

Diyarbakır'da isteğe bağlı ikinci şark yaparken ihraç olmuştum. Eşim öğretmen ve Bursa da çalışıyor ve burada ikamet ediyoruz. Şimdi bu durumda ben artık ikinci şarkı tamamlamak istemiyorum. Mahkemeye vererek ihraç süresini fiili çalışma süresinden saydırmak ve bu şekilde ikinci şarkımı tamamlamış sayılmak amacındayım.

Artık Bursa da da yaşamak istemiyoruz. Mümkünse Antalya, Mersin Mugla taraflarında gözümüz.

Bu durumda ne yapmalıyım. Nasıl bir yol izlemeliyim. Acil fikir.  

Bir de,  Güncel, 1. bölge ve 2. bölge atama tercih illeri grup listeleri elinde olan varsa resim paylaşabilir mi?

672 KHK - EGM - Rütbeli - Aralık 2019'da TAKİPSİZLİK, Ocak 2020'de KABÜL kararı çıktı. Kodlama: 'Derece 1: E - Derece 2: E' . Anlamı: Hayatının Hiçbir Döneminde Fetö ile ilişkisi olmayan ve İşini İyi takip Eden' - EGM'ye atamam yapıldı. Şükür Kavuşturana.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu haberlere çok sevindim ama bi okadarda üzülüyorum şuan,kasımda iade olduk henüz kimse aramadı,daha ararlarmı birilerini sizce ,yoksa bugün aranmayanlar araştırma merkezimi olacak garip duygular içerisindeyim,yorum yaparsanız sevinirim. 

672 khk kyok inceleme devam egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

kaç binle maaşa başlıyor maaşları çok düşükse ve çoğu özlük hakları kaybediyorsa direkt emeklilik ne kadar mantıklı

j

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar polis olanların acaba kriteri varmıydı. Benim kod ad de bu kodda olanlar araştırmamı polis mi merak ediyorum

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Araştırma merkezi telefon numarasını bilen varmı rica etsem

672 khk kyok inceleme devam egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Araştırma Merkezi Maaşı ile ilgili hüküm
(5) Bu madde uyarınca atananlara, eski kadro, rütbe veya unvanlarına ilişkin atama onayının tebliği tarihi itibarıyla almaya hak kazandıkları aylık, ek gösterge, her türlü zam ve tazminatlar, makam, görev ve temsil tazminatları, ek ödeme ile diğer mali hakları (ilgili mevzuatı uyarınca fiilî çalışmaya bağlı yapılan ödemeler, tayın bedeli, fazla mesai ücreti ile fiilen yapılan ders karşılığı ödenen ek ders ücreti hariç) toplamının net tutarının (bu tutar sabit bir değer olarak esas alınır), atandıkları yeni kadroları için öngörülen aylık, ek gösterge, her türlü zam ve tazminatlar, makam, görev ve temsil tazminatları, ek ödeme ile diğer mali hakları (ilgili mevzuatı uyarınca fiilî çalışmaya bağlı yapılan ödemeler, tayın bedeli, fazla mesai ücreti ile fiilen yapılan ders karşılığı ödenen ek ders ücreti hariç) toplamının net tutarından fazla olması hâlinde aradaki fark tutarı, farklılık giderilinceye kadar herhangi bir vergi ve kesintiye tabi tutulmaksızın tazminat olarak ödenir

https://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.7075.pdf

.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Biraz önce EGM yi aradım ve Araştırma merkezine atamam yapıldığını söylediler.  6 aydir bekliyordum.Ne zaman başlayacağımız belli değil. Görevli  arkadaş bizle bir alakanız yok Icisleri bakanlığını arayın oradan bilgi alın  dediler. Kriterim sadece DİL 1 fislemesi vardı. Aslında çok üzüldüm bu duruma. Bu lanet olası feto illetinden kurtulamadık. Bu isin sonu nasıl olacak bimiyorum.

6 ay once iade. 12 mayıs 2020 araştırma merkezi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...