İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
Elife, 17 dakika önce yazdı:

677 KHK  . 27 Aralık 2019 iade . Bugün kendim aradım. Beni kimse aramadı. EGM personeli değil. Önce İç işleri personel genel müdürlüğünü aradım ve Araştırma merkezinin numarasını verdiler. Ben de araştırma merkezini aradım ve bilgilerimi teyit ettirdim. Dosyamın orada olduğunu ve yıkarıda söylediklerimi söylediler. 

hayırlı olsun yeniden..

cuma gününe rağmen bilgi vermediklerine ve siz bilgi aldığınıza göre...

ellerinde hala iade olup ataması yapılacak fakat bilgi verilmeyen EGM mensubu arkadaşlar olabilir..

şimdiden hayırlı olsun yeni göreviniz..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Araştırma merkezine atananlar bu ne sessizlik. Yokmu bir duyum yada gelişme. Ankara bakanlıkta kalmanın yâda herhangi bir ilin valiligine atanmanın artıları yâda eksileri neler olabilir. 

Güncelleme • • Ali Kemal

6 ay once iade. 12 mayıs 2020 araştırma merkezi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Araştırma merkezini aradım. İsmim varmış. 18 Şubat 2020 tarihinde iade olmuştum.Polis olamadığıma üzüldüm ama olayın iyi yönlerine bakarak kendimi teselli ediyorum. İkinci şarka gitmiyeceğim. 8-5 çalışacağım. Cumartesi-Pazar tatil olacak. İstediğim ilde çalışabileceğimi söyledi arkadaş.Araştırma Merkezinde çalışan arkadaşımla görüştüm virüs nedeniyle 2 aydır idari izinli olduklarını söyledi. 5300₺ maaş aldığını söyledi.İşe başlamamızın 1-3 ay sürebileceği söylendi. Bendeki bilgiler bu kadar..

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

672 sayılı KHK , Kabul, KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Hasan0614 tesekkur ederim. Ben Arastirma merkezine atandığımı EGM yi aradığımda öğrendim. Bende bugün İçişleri  Bakanlığını  aradim. Telefonla çok  fazla bilgi veremeyiz dendi. Kurumdan Özlük dosyalarımızı isteyeceklermiş en kısa  sürede  göreve  başlatmak  için  ellerinden geleni bayramdan sonra yapacaklarmış.  Araştırma merkezi için isimlerimiz Icisleri bakanligina EGM den gitmis zaten. Yanlislikla ve iftirayla beni ihrac eden kurumum sanirim benimle tekrar çalışmak  istememiş. Canları  sağ  olsun Haktan ve adaletten yana olan bütün  meslektaşlarımın  Rabbim tırnağına  taş  değdirmesin. Yapılan  uygulama hukuk kurallari ve Anayasamiza ne kadar uygundur bilemiyorum.  Adalete güveniyorum  kim ne derse desin kim ne yaparsa yapsin Bildigim tek sey sabirla hakkimi arayarak. 4 yillik surede Takipsizlik aldığım gibi,  komisyondan iade olduğum gibi eninde sonunda tüm  haklarıma  kavuşacağı ma eminim. 

Güncelleme • • Ali Kemal
  • Beğeni 2
  • Onaylama 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

araştırma merkezine atanan arkadaşlar tam olarak ne yapıyorlar? bize bilgi verebilirler mi? valilik bünyesinde çalışan arkadaşlar da bilgi verebilirlerse aydınlanırız. 

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bayraminiz mübarek olsun. Bu zorlu süreçte iade olanlar ve olmayı bekleyenlerin rabbim yardımcısı olsun. 

Rüzgara kapılmış yaprak misali 4 yıldır  savrulup duruyorum. Aklandık şükür  iade olduk derken fırtına dan kurtulamadım  halen. Hak mucadelesine devam edecegim.

Araştırma merkezine benim gibi 3.grupta kac kişi atandı bilginiz varmı. Göreve başlayınca ne kadar sürede  atanmak istedigimiz ile gidiyoruz izini boşa  kullanmak istemiyorum.  Ayrıca özlük  dosyasinda bilgisayar sertifikası olanların ve bilgisayar kursu görenlerin  unvanı Veri hazırlama  kontrol işletmeni olarak ataması yapılacakmış. Normal memurdan 100 tl fazla maaşa yansıyor. Mukayyit oldugumdan bilgisayari cok iyi kullanirim.

Sizce bu kadroda calismak mantiklimi ? Göreve  başladığımızda bilgisayar kullanmasını resmi yazışmalara hakim olduğumu söylemelimiyim. Evraklarla boğuşmak istemiyorum. Fikirleriniz önemli.

Oldum olasi masa başında  evrak işini  sevmedim çünkü ?

Son olarak ne zaman göreve başlatırlar tahminen bilgisi olan varmi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sizin de bayramınızmübarek olsun. 2 buçuk- 3 ay daha bekleyeceğiz gibi görünüyor. Kim bilir belki daha kısa sürede arayıp , başlama yapın derler,  bu da iyi ihtimaller arasında. Evet hak ihlali oluyor ama biraz daha olumlu düşünmeniz sağlığınız için daha iyi olur diye düşünüyorum. Belki sizin ve aileniz için çok daha hayırlı bir sonuç olacak. İstediğimiz İl’de çalışma fırsatı ve daha düzenli çalışma saatleri gibi iyi yanları da var. Evraklarla boğuşma fikri bana da pek cazip gelmiyor zaten pek bilgim de yok o yüzden o kadroya dahil olmam herhalde diye düşünüyorum. Hangi kuruma atanacağımız da belli değil. İzmir’e atananların çoğu Afad’a atanmış diye duydum. Bakalım sabırla beklemeye devam. Güzel düşünelim elbet güzel şeyler bizi bulacaktır.?

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

677 KHK - EGM - Aralık 2019 İade

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 22.05.2020 - 12:10 yazdı:

araştırma merkezine atanan arkadaşlar tam olarak ne yapıyorlar? bize bilgi verebilirler mi? valilik bünyesinde çalışan arkadaşlar da bilgi verebilirlerse aydınlanırız. 

Evrak hazırlayan var. İstatistik ile uğraşan var. Yere ve ihtiyaca göre değişiyor.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Kemal, 17 saat önce yazdı:

Bayraminiz mübarek olsun. Bu zorlu süreçte iade olanlar ve olmayı bekleyenlerin rabbim yardımcısı olsun. 

Rüzgara kapılmış yaprak misali 4 yıldır  savrulup duruyorum. Aklandık şükür  iade olduk derken fırtına dan kurtulamadım  halen. Hak mucadelesine devam edecegim.

Araştırma merkezine benim gibi 3.grupta kac kişi atandı bilginiz varmı. Göreve başlayınca ne kadar sürede  atanmak istedigimiz ile gidiyoruz izini boşa  kullanmak istemiyorum.  Ayrıca özlük  dosyasinda bilgisayar sertifikası olanların ve bilgisayar kursu görenlerin  unvanı Veri hazırlama  kontrol işletmeni olarak ataması yapılacakmış. Normal memurdan 100 tl fazla maaşa yansıyor. Mukayyit oldugumdan bilgisayari cok iyi kullanirim.

Sizce bu kadroda calismak mantiklimi ? Göreve  başladığımızda bilgisayar kullanmasını resmi yazışmalara hakim olduğumu söylemelimiyim. Evraklarla boğuşmak istemiyorum. Fikirleriniz önemli.

Oldum olasi masa başında  evrak işini  sevmedim çünkü ?

Son olarak ne zaman göreve başlatırlar tahminen bilgisi olan varmi

Yanlış hatırlamıyorsam 18 Kasımda araştırma merkezine atandığımi öğrendim. 31 aralikta atama onayı alındı. 28 ocakta araştırma merkezine başladım ve tayinden dolayı izne çıkardılar. 26 Şubat'ta da valilikte başladım. İlk maaş 12 Mart. 

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

İade

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Serhat Köroğlu, 2 saat önce yazdı:

Yanlış hatırlamıyorsam 18 Kasımda araştırma merkezine atandığımi öğrendim. 31 aralikta atama onayı alındı. 28 ocakta araştırma merkezine başladım ve tayinden dolayı izne çıkardılar. 26 Şubat'ta da valilikte başladım. İlk maaş 12 Mart. 

valilikte ne işle meşgulsünüz? ?

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...