İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk

Yarın da karar duymazsak, p.tesi iade cümbüşü olur yani inşallah diyelim ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum, bence geçen hafta ve öncesi çıkan kararlar 28 binin içinde değil, hala 28 bin dosya vardır. Bu hafta sessiz geçti karar çıkmayacak gibi yarını görmeden karar veremeyiz ama bakalım. 12 ayı tepe tepe kullanmaya kararlılar.

• Üzülme 1
  • Onaylama 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Slm arkadaşlar. ben DSİ de çalışıyordum. 693 khk ile ihraç oldum. ondan önce 1 yıl açıkta kaldım. 3 yıldır ihraç durumdayım. eşim subay ve halen mahkemesi sürüyor. benim hakkımda arka planda ne gibi çalışmalar yapılıyor kimseden bilgi alamıyorum. sadece şifaen söylenen eş durumu nedeniyle bekletiliyorsunuz deniliyor. Siz hakkınızda yapılan tahkikatları nasıl öğreniyorsunuz. ya da ben nasıl öğrenebilirim.soruşturma mahkeme bildiğim hiç birşey yok hakkımda verilen. Ama hala inceleme dwm gözüküyor. Bu nasıl bir zulüm böyle. Allah herkese hayırlısıyla tez zamanda işlerine dönüş nasip etsin ve bana da.

• Beğeni 3

693 khk dwm eş durumu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

"Bir namussuz bir alçak meşru olmayan bir yaşamla maalesef bir kıza onunla beraber yaşıyor neyse ait veya kezzap yüzüne atıyor ve tabii bir göz gidiyor. Mahkemenin verdiği ceza ortalama 13 yıl. Ben soruşturuyorum, bana verilen cevap şu; kanunun diyorlar en yüksek oranı bu. şimdi ben de diyorum ki bunu da bizim getirdiğimizi söylüyorlar. Ben de diyorum ki arkadaşlar siz niye kanun diyerek bize böyle bir cevap yolunu buluyorsunuz. Ben kanundan bahsetmiyorum ben haktan bahsediyorum hukuktan adaletten bahsediyorum. Siz burada hakkı hukuku arayacaksınız. Böyle bir olay kendi kızının başına gelmiş olsa orada bu olayı nasıl değerlendirirsin? Kanunlara mı bakacaksın? Yoksa böyle bir hak olur mu böyle bir adalet olur mu buna bakacaksın. Buradan tüm yargı dünyasına sesleniyorum bu kanunların sayfaları arasındaki maddelere değil vicdanınıza kulak verin. Her zaman söylüyorum benim yolum kanun hukuk yolu değil hukuk yoludur. "

Kaynak Yeniçağ: Erdoğan'dan yargıya çağrı

Sayın Cumhur-u Reis'in açıklamaları...Bu arada kendi idari dava olayıma bakıyorum o kadar haksızlık hukuksuzluk, kanunlarla yasalarla çelişme var ki anlatamam:::Diyorum ki o vakit " kendinize veya evladınıza yapıldığını düşünün...!"

• Beğeni 6

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba Arkadaşlar 

Dün takipsizlik kararıma ulaştım. Evrakı yarın komisyona göndereceğim. sizce soruşturma evrakında hakkımda iftira atan şerefsizler için komisyona ek dilekçe yazmalı mıyım. Yoksa sadece evrakı mı göndereyim. 

Bu arada daha önce evrak gönderen varsa yazdığı dilekçe örneğini benle özelden paylaşır ise müteşekkir olur. Cümleten hayırlı akşamlar. 

• Beğeni 1

677-YÖK İDARİ PERSONEL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • Beğeni 1
  • Şaşırma 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tamirci, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar 

Dün takipsizlik kararıma ulaştım. Evrakı yarın komisyona göndereceğim. sizce soruşturma evrakında hakkımda iftira atan şerefsizler için komisyona ek dilekçe yazmalı mıyım. Yoksa sadece evrakı mı göndereyim. 

Bu arada daha önce evrak gönderen varsa yazdığı dilekçe örneğini benle özelden paylaşır ise müteşekkir olur. Cümleten hayırlı akşamlar. 

Komisyon sizin takipsizliğinizi görür ama siz yine de Valilik eliyle gönderin. Müfteriler için nasıl bir ek dilekçe vereceksiniz? Dilekçenin içeriği nedir? 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 3 dakika önce yazdı:

Komisyon sizin takipsizliğinizi görür ama siz yine de Valilik eliyle gönderin. Müfteriler için nasıl bir ek dilekçe vereceksiniz? Dilekçenin içeriği nedir? 

Yalan beyanlarını çürütecek bir savunma yazmayı düşünüyordum. Zaten kurumda sürekli herkesi şikayet eden tipler. 15 kişi bunlar yüzünden çeşitli sıkıntılar yaşamış 3 kişi ihraç olmuş. Ne tavsiye edersiniz.

677-YÖK İDARİ PERSONEL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tamirci, 4 dakika önce yazdı:

Yalan beyanlarını çürütecek bir savunma yazmayı düşünüyordum. Zaten kurumda sürekli herkesi şikayet eden tipler. 15 kişi bunlar yüzünden çeşitli sıkıntılar yaşamış 3 kişi ihraç olmuş. Ne tavsiye edersiniz.

Evet böyle bir ek dilekçe iş görebilir. Zaten kapı gibi takipsizliğiniz mevcut. Bunu çok uzun tutmayacağınız bir dilekçe ekinde gönderin. Unutmayın bu dilekçede müfterilere sakın hakaret etmeyin. Kısa ve net şekilde iftiralarını çürütün. 

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tamirci, 17 dakika önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar 

Merhaba 

Google ohal komisyon ek dilekçe örneği yazarsan rahat bulabilirsin.  Her şeyde süphe eden saçma sapan kararları durumları kriter olarak gören komisyona yine dilekçe yazman daha iyi olur diye düşünüyorum. Biz de soruşturma da neden ihraç edildiğimizi öğrenmiştik onun için ayrı dilekçe gönderdik. KYOK kararını bekliyoruz, karardan sonra yine göndereceğiz

• Teşekkür 1

679 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...