İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Allahım bi komisyon sayfamız vardı o da hata veriyor artık herşeyi elimizden alıyorlar (çok dram oldu buda ??)

• Beğeni 3
  • Kahkaha 2
  • Şaşırma 1
  • Üzülme 2
  • Onaylama 1

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 1 saat önce yazdı:

Allahım bi komisyon sayfamız vardı o da hata veriyor artık herşeyi elimizden alıyorlar (çok dram oldu buda ??)

Gomisyonun dönüşü muhteşem olacak anlaşılan

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sabır, 2 saat önce yazdı:

@hepsiyah hangi istinaf ve kaç ayda karar verdi dosyanıza acaba

Hangi istinaf mahkemesi ve kaç ayda bozdu sizin davanizi

Hocam bizim dosys kalabalikti 1 yili gecmisti

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon sayfası onay kodu göndermiyor. 

Lütfen Bekleyin.... yazıyor. 

Yıllardır zaten bunu yapıyoruz. 

• Beğeni 3
  • Kahkaha 4
  • Onaylama 2

675-YÖK-İncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 12 saat önce yazdı:

132 bin khklıyız. Hadi %10 umuz birleşsek ve herkes 10 bin koysa 132milyon₺ yapar. Ne yaralara merhem olunur bu parayla. kimseye eyvallahımız da olmaz. Fetö borsası falan da işe yaramaz. Biz sahip olduğumuz gücün farkında değiliz. Kadercilik oynayıp miskin miskin oturuyoruz.(oturmaktan kastım pasif kalmak)

Niyetin iyi olabilir ama burası Türkiye.

İlk khk lar yayımlanınca başvuracak hiç bir merci kalmayınca tek çare AYM kalmıştı ve tüm khk lı kaderdaşlar olarak herkes müracaat etmişti. Manşetler "fetöcüler talimatla Aym sini kilitlemek için hareket ediyorlar" denmişti. Ozamanın bakanları da bunu dillendirmişlerdi.

Şayet dediğin olursa manşet"fetöcüler mali olarak yeniden yapılanıyorlar" olur.

Burası Türkiye.

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

Her KHK lı birgün İADE yi tadacaktır

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonu ülke gündeminde TT olarak gündeme getirince kızdılar herhalde...

• Beğeni 1

675 KHK - Eylül 2018 Kurum Görüşü olumlu - Aralık 2019 İfade - Kasım 2020 KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@1979kayaelif_03 valla bende yazıyorum boş boş yazıyor diye kızan varsada kusura bakmasın insan azda olsa kafa dağıtıyor burada bende ikinci bebeğimi öğrendiğimde nezaretteydim 2016 da ihraç oldum 2017 de kas erimesi hastası abimi kaybettim ilk oğluma annem bakıyordu ama ikincisine bakamazmış Rabbimin imtihanının içindede bir lütfu varmış...

• Beğeni 6
  • Üzülme 2

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon Turk telekomla sorun varmiş.o yüzden hata veriyormuş.Face de biri yazmiş.Boşuna ümitlenmeyelim...

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

672 khk.inceleme devam.sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...