İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Naz, Bir saat önce yazdı:

Slm kaderdaşlar tek krıter banka 686 KHK MEB den bekleyen varmı benim gıbı... Hala inceleme devam. Bu haftada insallah guzel haberler alırız.. Artık çokkkkk yoruldukkkk.... Saglıcakla kalın hepınız.. 

Ben de 686 liyim ve bankadan bekliyorum ?

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK668, 13 saat önce yazdı:

Umudunu yitirenlere, aynı aileden birden fazla ihraçlara, en azından birine, bir an evvel ''KABUL'' kararı gelmesi dileğiyle...

Amiinnn Allah herkesi muradına kavuştursun

Furkan Taha, 27 dakika önce yazdı:

Hepimiz ayniyiz galiba. Hayat akıyor ben kenarda film izler gibi izliyorum güzel bir haber gelir mi acaba

Hepimiz öyleyiz inşaallah hak yerini bulacak inşaallah sabır

Güncelleme • • Umutlu
  • Beğeni 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
observer, 1 saat önce yazdı:

@RosedewittbukateR hocam ben samimi olarak bu hak gasbını daha ileriye götüremeyeceklerini düşünüyorum. Bu arada sayın editör arkadaşlar forumda bakım-onarım ya da farklı bir çalışma mı var acaba ? İleti kutularımdaki mailler silinmiş görünüyor.

Bahsettiğiniz mail, üyelere tanımlanan Özel Mesaj ise siz silmeden silinmez....Uyarılardan bahsediyorsanız bu 10 günde bir silinir...

• Beğeni 2

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba herkese 

679la ihrac emniet mensubuyum.abime vermis oldugum hatta program yuklenmesinden dolayi ihracim.gozalti ifade ve mahkemece serbest birakildim.3 yıl olmasina rağmen dosya hala kapanmadi takipsizlik alamadim.abim ceza aldi ama benimle ilgili hala bi karar verilmedi savciliktan.komisyon inceleme devam ediyor.15 temmuz gunu grup amiriyle tartismamiz oldu.verilen kararda bu etkili olur mu arkadaslar?

• Beğeni 1

670 inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Naz, 1 saat önce yazdı:

Slm kaderdaşlar tek krıter banka 686 KHK MEB den bekleyen varmı benim gıbı... Hala inceleme devam. Bu haftada insallah guzel haberler alırız.. Artık çokkkkk yoruldukkkk.... Saglıcakla kalın hepınız.. 

Bende varım 686 tek banka

• Onaylama 1

686 banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Extrema, 22 dakika önce yazdı:

Merhaba herkese 

679la ihrac emniet mensubuyum.abime vermis oldugum hatta program yuklenmesinden dolayi ihracim.gozalti ifade ve mahkemece serbest birakildim.3 yıl olmasina rağmen dosya hala kapanmadi takipsizlik alamadim.abim ceza aldi ama benimle ilgili hala bi karar verilmedi savciliktan.komisyon inceleme devam ediyor.15 temmuz gunu grup amiriyle tartismamiz oldu.verilen kararda bu etkili olur mu arkadaslar?

grup amiri rapor tuttu mu , o veya olayı gören herhangi bir memur bu konuda ifade verdi mi ve olayın fetö konusuyla alakası var mıdır. olmadıysa sıkıntı olmaz. 

diğer soruşturmadan dolayı beraat gelecektir abin ceza almış.  takipsizlik gelmeden komisyon karar vermese bari. sonlara kalmanda fayda var. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Naz, 1 saat önce yazdı:

675 tek banka bekliyorum hala

675 KHK -Banka 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yazey, 10 dakika önce yazdı:

Bende varım 686 tek banka

Hocam adlı durum nedir sizde??Kurum görüşü falan alındı mı??

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ori93 Rapor tutulmadi.ben 15 temmuz gunu yillik izindeydim ama yinede emniyete gidip sabaha kadar gorev yaptim sonrasinds evime gectim gorev yeri icin adam istemisler bu grup amiride beni aradi bende evdeyim geciyorum hemen dedim.bunun uzerine evde ne isin var rapor tutucam dedi bende yillik iInde oldugumu gece goreve gönüllu geldigimi soyledim telefonu yuzume kapatti.gorevlendirme icin idari buroyu aradim ordaki memur yillik izinde oldugum icin resmi gorevlendirme yapamayiz sana dediler 1 gun sonra gel baslama yap denildi.baslama yaptigim gun grup amirleri ile şube amiri toplanti yapti ertesi gun açığa alindim.2 ay sonrada gozalti ifade oldu.bu olayla ilgili hic birsey sorulmadi.

• Üzülme 1

670 inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...