İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

GamerTeacher63, 24 dakika önce yazdı:

VPN kullansanız? Öyle bir deneyin isterseniz. 

Sağ olun hocam, o da çalışır muhtemelen ama @689cte hocanın dediği odatv2.com da çalışıyor. Ben 0odatv.com'dan yanaydım ama bunu seçmişler demek ki ? Teşekkürler herkese.

Güncelleme • • Karagöz
  • Beğeni 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tolga, 1 saat önce yazdı:

Yani dosyada bazı kişilerin soruşturması mahkemeye döndü diyelim , bende onların yüzünden beklicem . Bu anlama mi geliyor tam olrak. Anlamadım dediğinizi. Ben geçen gün katibi aradım , 1 ay içinde takipsizligi alırsın dedi , 

Aslında bildiğimden değil tecrübe ettiğimden söylüyorum. Bize takipsizliğin çıktı genel soruşturma kapanacak onunla birlikte seninki de çıkar demişlerdi. Tabi kişinin takipsizliği daha önceden de verilebiliyor. 

679 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende 677 KHK, 2300 tl geri ödeme yapmıştım.

Mrb; benim nick'im Sereneness, birde baktım esperance diye değiştirmişler. Kim değiştirdi?

• Şaşırma 1

677, üni, adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 2 saat önce yazdı:

Yok hocam olmuyor bende valla ?

Opera tarayıcı indirin. Onda vpn özelliği var aktif ettiğinizde  erişime kapalı tüm sitelere girebilirsiniz.

• Beğeni 2

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İyi geceler arkadaşlar inşallah tez zamanda iade yazilarimizi görürüz ve bu karar hakkımızda hayırlı olur...

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zeynep, 06.03.2020 - 16:02 yazdı:

Kendisi MEB'den bekliyor.

Gri sona kalıp iade ret arası kararsız kalınan dosyalar diye duymuştum ?

Kusura bakmayın  belkide tekrar tekrar sorulmuş oluyor ama pasaport tahdit kalkması için nasıl bir dilekçe yazılmalı ??

Tekrar tekrar sorulmuş oluyor ama pasaport tahdit kaldırma talebi için nasıl bir dilekçe hazırlanmalı, bilgi verirseniz sevinirim  

Güncelleme • • Hercaist
Yanlış alıntı

672 MEB. İnceleme devam ediyor. Eşim için takipteyim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazenin, 17 dakika önce yazdı:

İyi geceler arkadaşlar inşallah tez zamanda iade yazilarimizi görürüz ve bu karar hakkımızda hayırlı olur...

Forumun sendikadan bekleyen ve kurum görüşü hala alınmayan tüm üyelerine selam olsun??? (İşin şakası tabii, herkese kucak dolusu sevgi ve selamlar???) Yarına dair güzel haberler almak ümidiyle, huzurlu geceler...

• Beğeni 4

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sayın @MSA @Aklima yorumlamanızı istediğim iki husus var bir tanesi bu ay komisyon açıklama yaparmı? Diğeri bu gün açıklanan AYM terörist olma kararları nı inceledim bu 8 maddede olmayanları ne yapacaklar beni daha ne zamana kadar oyalayabilirler şimdiden teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sayı n @Aklima irtibat ve iltisak ın ismini mi değiştirdi yargıtay" hata ve kusurluluk" olarak değerlendirme yapılmalı kararı ne anlama geliyor? @Msa2187  @MSA bir tehlike ile karşılaşabilir miyiz? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın @Konuk ne zaman, bu 8 madde nerede yazıyor?

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...