İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Karagöz, Bir saat önce yazdı:

Hocam, bela okumanın haksızsa kişinin kendine döneceğini düşünüyorum. Ama maalesef var bu olasılık. O yüzden özellikle yazmak isterim.

Ben sadece iletişim kuruyorum forum adına. Madem BM gibi bir kuruma başvuru hakkımız var, bunu kurcalamak en doğal hakkımız. 

Kimseyi hiçbir şeye yönlendirmiyorum ve en ufak bir sorumluluk dahi kabul etmem. Herkes kendisi düşünsün, tartsın, ona göre hareket etsin. Herhangi bir istemediği durumda suçu atmak için birini aramasın.

Bunu özellikle yazıyorum. Çünkü maalesef eski kötü örnekleri oldu bu durumun.

Hocam bilgilendirici Bi röportaj olmuş emeğiniz için teşekkür ederiz. 

• Beğeni 1

OHAL sonrası ihraç ankara 12.idare mah 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karagöz, Bir saat önce yazdı:

Hocam, bela okumanın haksızsa kişinin kendine döneceğini düşünüyorum. Ama maalesef var bu olasılık. O yüzden özellikle yazmak isterim.

Ben sadece iletişim kuruyorum forum adına. Madem BM gibi bir kuruma başvuru hakkımız var, bunu kurcalamak en doğal hakkımız. 

Kimseyi hiçbir şeye yönlendirmiyorum ve en ufak bir sorumluluk dahi kabul etmem. Herkes kendisi düşünsün, tartsın, ona göre hareket etsin. Herhangi bir istemediği durumda suçu atmak için birini aramasın.

Bunu özellikle yazıyorum. Çünkü maalesef eski kötü örnekleri oldu bu durumun.

Sayın editörüm şu tavşanların nasıl olduğunu biliyoruz yokuş yukarı iyi kaçarlar, ben teşekkür ederim dedim. %100000 bu tavşan kaçanlar dan bahsediyor. 

Konuk ne zaman, 7 dakika önce yazdı:

Sayın editörüm şu tavşanların nasıl olduğunu biliyoruz yokuş yukarı iyi kaçarlar, ben teşekkür ederim dedim. %100000 bu tavşan kaçanlar dan bahsediyor. 

Bu arada 9000 TL BM ye başvuru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komısyon sayfasına giremedim

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Yok mu albatros 4 Ankara 20. İdareden iade olan... Duysak okusak da içimiz ferahlasa.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

677 KHK.EGM.fişleme AD(Alan dışı-fetö üyesi olmayan kişi demekmiş)eski tarihli banka ve SGK.inceleme devam.umarım tüm masumlar tez zamanda kurtulur

• Beğeni 4

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
adige, 9 saat önce yazdı:

Dostlar buruk bir sevinç ile yazıyorum, forumu eşim için ve adalete susamış masum kaderdaşlar için takip ediyorum. Yaklaşık 1 saat önce kabul kararını gördük (10 gün önce kızım dünyaya geldi diye yazmıştım, kısmeti ile doğdu yavrucuğum) Bu süreçte ben çalıştığım için maddi olarak çok zorlanmadık (psikolojik boyutunu çok fazla yaşadık) , bu yüzden duam hep önce ihtiyacı olan kaderdaşların dönmesi yönünde idi. Haziran 2016 sendika istifa (26 ay). Banka 2013'de para giriş çıkışı var, sonrasında birşey yok, talimatlı herhangi bir işlem olmadı. Okuldan görüş alınıp alınmadığını bilmiyorum. Adli bir işlem olup olmadığı ile ilgili de bilgim yok, karakoldan vb arayıp ifade verme gibi birşey olmadı. En son dün komisyonu kontrol etmiştim, karar sanırım bugün yüklendi. Kriter olarak adlandırılan bu saçmalıkların yukarıda yazdığım gibi size de fikir vermesi açısından yazıyorum. (Karar ulaşınca karar sayısını da paylaşırım, az çok incelenecek dosya sayısı belli olsa da fikir verebilir) Tüm masumların haksızlıklarının giderilmesi ümidi ile. 

Hayırlı olsun...

Darısı iade bekleyen tüm masumlara olsun....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Askerdik, 8 saat önce yazdı:

Eywallah ori93 bey sadece birden katılım bankası faizsiz bankacılık felan görünce şok oldum. Zaten başıma gelmeyen kalmadı. Valla 55 bin parayı bir haftada 63000 e dayadım bu işi yapicam 

merhaba kazancınız hayırlı olsun. nasıl yapıyorsunuz sadece döviz mi. hisse de var mı yatırımda.

679, inceleniyor, banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kandilimiz mübarek olsun. Rabbim her türlü virüslerden korusun (insan olanlardan da) inceleme devam...

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Askerdik hocam ben de o bankayı kullanıyorum. Çok fazla zaman harcayamıyorum ama ara sıra gram altın alıp satıyorum. Bu işi yapanların hemen hepsi ya tfx ya da kuveyt kullanıyor zaten. Çünkü diğerlerinde makas aralığı çok fazla. Tatil olduğu için eve tıkıldık bu yüzden bu hafta daha fazla takıldım ben. Gram altın alacağınız zaman benim de haberim olsun hocam ?

• Beğeni 1

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Muhammet Adıgüzel, 48 dakika önce yazdı:

@Askerdik hocam ben de o bankayı kullanıyorum. Çok fazla zaman harcayamıyorum ama ara sıra gram altın alıp satıyorum. Bu işi yapanların hemen hepsi ya tfx ya da kuveyt kullanıyor zaten. Çünkü diğerlerinde makas aralığı çok fazla. Tatil olduğu için eve tıkıldık bu yüzden bu hafta daha fazla takıldım ben. Gram altın alacağınız zaman benim de haberim olsun hocam ?

Gramda bir miktar tersteyim 320 den onu bekliyorum alacağım zaman yazarım usta ok

Kriter yok ama ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...