İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

İdare mahkemeleri calışıyormu bu virüsten dolayı ara verilmedi degilim arkadaşlar

Aciyagülmek

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 10 saat önce yazdı:

Vaka sayısında dünyada 18., vefat sayısında 14. sıraya geldik maalesef. Corona'nın bu kadar geç geldiği bir ülke için maalesef çok iç açıcı olmayan bir istatistik. Umarım bu şekilde devam etmez. ?

Tanıdığınız herkesi uyarın lütfen. Bütün önlemleri alın dostlar. Evden mümkünse hiç çıkmayın. Mümkün değilse çok çok çok az çıkın.

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Inanın biz de hiç çıkmak istemiyoruz. Ama kirası, elektriği devam eden bir dükkanımız ve 2 yavrumuz var. Mümkün olduğunca dikkat ediyoruz ama günde kaç kişiyle muattap oluyoruz. 3 haftadır anneme ve babama gidemedim olurda onlara tasiyici oluruz diye.       Velhasıl çok korkuyoruz ama 2 yavrumu evde bırakıp hergun ekmeğimizin peşinde koşmak için dışarıya çıkıyoruz. 

• Beğeni 1
  • Üzülme 4
  • Onaylama 3

672 takipsizlik MEB inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mat, 16 saat önce yazdı:

Arkadaşlar dün hastaneye gittim. Ruh ve sinir hastaliklarina. Özel problemlerim vardı. Doktor işimi sordu KHK dedim ve bana büyük travma yaşıyorsun dedi. Yakın bir akrabanı kaybetmekten daha büyük bir travma ile başbaşa kalmışsın dedi. Cipralex 10 mg yazdı 3 kutu. Hadi hayırlısı 

Geçmişolsun... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

1LhMen.png

19.İdare Mahkemesi göreve İade kararı...Kurum MEB...

kriterler:

banka..

sendika..

cihan medya...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@altuğ hocam benim komisyondan beklentim yoktu zaten. Yani kriter sayısı çok olunca kesin ret gelir diyordum ve gelecek yıl tüm planlarımı ona göre yaptım. Hatta gelecek yıl için iyi bir kolejle anlaştım ki geri dönsem devlette daha az kazanacağım ? Ama 3 hafta önce kurum görüşü olumlu olarak alınınca bir belirsizlik oluştu benim adıma. Ki olur da iade edilirsem tazminatlarımı alıp istifa ederim yüksek ihtimal. Ama bu belirsizlik canımı sıkıyor. Bir an önce belirsizlik kalksa da biz de önümüzü daha net görebilsek...

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 10 dakika önce yazdı:

1LhMen.png

19.İdare Mahkemesi göreve İade kararı...Kurum MEB...

kriterler:

banka..

sendika..

cihan medya...

Bu karar 25.idare mahkemesinde olsaydı. Kesin ret verirlerdi. Yalnız sendika hususunda söyledikleri çok yerinde mahkemenin. 

• Beğeni 1

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@varex  hocam bu karar çok iyiydi. Birçok arkadaşımıza ümit olan bir karar. Ama bir üst mahkemenin sadece sendikadan dolayı bozduğu kararlar da mevcut ? Buna benzer kararlar Danıştay dan gelir ve içtihat oluşturulursa o zaman bu olumlu kararların artacağını düşünüyorum...

• Onaylama 1

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aciyagulmek, 47 dakika önce yazdı:

İdare mahkemeleri calışıyormu bu virüsten dolayı ara verilmedi degilim arkadaşlar

Ağır Ceza Mahkemesi önümüzdeki hafta olan duruşmayı 2. 5 ay sonrasına erteledi . Muhtemelen diğer davalar da sarkar. Komisyon çalışması da dahil olmak üzere bence

672 meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
672meb77, 29 dakika önce yazdı:

Ağır Ceza Mahkemesi önümüzdeki hafta olan duruşmayı 2. 5 ay sonrasına erteledi . Muhtemelen diğer davalar da sarkar. Komisyon çalışması da dahil olmak üzere bence

Mahkeme ayrı cünkü orda durusma var komisyon da öyle bir durum yok dosya inceliyor az personelle calışırsa yavaşlar ama niye kapansın ki. Ya da ertelensin ki şu an çalışıyor deniliyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar 

Benim de avukatım idare mahkemesi davamı dün itibariyle açmış.21.idare olmuş.

Söylediğine göre dava açma süreleri durdurulmuş.Yanlış anlamadıysam Nisan sonuna kadar dedi.

• Beğeni 2

672 meb ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...