İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

altuğ, 10 dakika önce yazdı:

Sanırım hesap artışından EGM li eş 672 den ihraç sn. Sare64 de 675 ile eş durumundan artı bankadan ihraç olmuş. 

Eşinin kabul alması kendi dosyasını olumlu etkileyecek çok sevindim adınıza hayırlı olsun.

Galiba dediginiz gibi hocam bizde yaşadığımız  bu duruma anlam veremedik .  Umarım  hepimiz bu çukurdan  cikariz

• Teşekkür 2

675 KHK -Banka 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugüne ait kararlar:

• 675 KHK - Adalet Bakanlığı - Katip - K.Maraş - Adli KYOK 2018 - RET
  • 675 KHK - Adalet Bakanlığı - İKM - K.Maraş - Adli Beraat 2017 - RET
  • 686 KHK - MEB - İstanbul - Bylock Hat Mağduru - Kurum Aranma 2019 Kasım - Adli KYOK 2019 Ocak - İADE
  • 701 KHK - TSK - KKK - K Başçavuş - Ankara - Adli Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - TSK - KKK - İzmir - Astsubay - Ankesör - Adli Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - EGM - Ağrı - Garson EA - Adli Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - EGM - İstanbul - Ekipler - Garson C - Adli İşlem KYOK - RET
  • 672 KHK - MEB - Düzce - Sendika 24 Ay - Adli İdari İşlem Yok - İADE
  • Beğeni 4
  • Teşekkür 2
  • Üzülme 2
  • Onaylama 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Raider, 3 saat önce yazdı:

672 MEB

17 Mart'ta kurum görüşü alınmış.

Hala inceleme de.

Sorum şu : Kurum görüşünü kim alıyor ?

Bakanlık müfettişleri mi ? Yoksa kurumun bağlı olduğu il ilçe milli eğitim müdürlükleri mi ?

Benim bildigim kadari ile aktarayim.m.egtde soylenen ifade soyle idi.Bakanlik mufettisleri kisinin bulundugu il m.egt e gelip sorup sorusturup ona gore dediler.m.egt icin bu soyledigim tabi ki.KHK li nin calistigi ilden soruyorlar.bilinmiyorsa hakkinda net bisey,ilce m.egt müdürüne soruyorlar.O da herhangi bir bilgiye sahip degilse kuruma soruluyor.Kurum edindigi bilgiyi tekrar ilceye iletiyor.ordan da komisyona iletiliyor.

Güncelleme • • ubanal

672MEB istifa edilmiş 22ay sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@varex 

varex, 1 saat önce yazdı:

arkadaşlar massmurder rumuzlu üyemizin bugünkü 701 iade şeklindeki kararı hatalı olarak paylaşılmıştır..

arkadaşımız 701 sayılı KHK dan ihraç olmuş EGM mensubu olarak komisyondan ret kararı almıştır maalesef..

inşallah idari mahkemeden olumlu bir karar alabilir..

ama 701 sayılı KHK ile ihraç edilmiş iki EGM mensubu arkadaşımız yaklaşık iki hafta önce komisyondan İADE kararı aldı....

inşallah bu tür kararlar artarak devam eder..

darısı tüm masumlar için olsun...

@varex 2 iade kararı burada paylaşılması galiba,kodlama bilgileri biliniyormu o 2 iade olan kisinin

701 khk-inceleme devam ediyor-scc kod-takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 MEB den karar yok anlaşılan acaba yarın 672mebden karar duyarmiyiz yoksa tüm kararlar bugunmu yüklendi acaba 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 12 dakika önce yazdı:

672 MEB den karar yok anlaşılan acaba yarın 672mebden karar duyarmiyiz yoksa tüm kararlar bugunmu yüklendi acaba 

Tek karar geldi bana. Bir önceki mesajımı da güncelledim @altirana

• Beğeni 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA teşekkürler kararını ileten arkadslar kurum aranması olup olmadığını da belirtrse bizim için çok iyi olacaktır 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 7 dakika önce yazdı:

@MSA teşekkürler kararını ileten arkadslar kurum aranması olup olmadığını da belirtrse bizim için çok iyi olacaktır 

Sordum. Bilgileri yok...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, Bir saat önce yazdı:

Bugüne ait kararlar:

• 675 KHK - Adalet Bakanlığı - Katip - K.Maraş - Adli KYOK 2018 - RET
  • 675 KHK - Adalet Bakanlığı - İKM - K.Maraş - Adli Beraat 2017 - RET
  • 686 KHK - MEB - İstanbul - Bylock Hat Mağduru - Kurum Aranma 2019 Kasım - Adli KYOK 2019 Ocak - İADE
  • 701 KHK - TSK - KKK - K Başçavuş - Ankara - Adli Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - TSK - KKK - İzmir - Astsubay - Ankesör - Adli Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - EGM - Ağrı - Garson EA - Adli Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - EGM - İstanbul - Ekipler - Garson C - Adli İşlem KYOK - RET

Sıra banada geliyor. TSK dan forumda karar gördüm. Yarın ola hayır ola. İade olanlara hayırlısı olsun. Ret alanlara mücadele etmelerini, mücadele sonuçlarını forumda paylaşmalarını diliyorum. Çok çok üzgünüm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 2 saat önce yazdı:

Geçen haftaya göre bi 10 tane daha kabul kararı buralara yansır muhtemelen ben sağlık ve MEB den kararlar duyarız diye düşünüyorum Yök malum tatil kararından sonra bir iki ay daha öteleyebilirler diğer kurumlardan tek tük bişeyler çıkabilir 

• Beğeni 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...