İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
derebom, 8 dakika önce yazdı:

Teşekkür ediyorum. Evet bilgim var ama bende anlam vetemediğim için yazdım. Ayrıca  UYAP editör programı yüklü bütün evrakları görüyorum. Sadece 4 aydır dosyada bir hareket yok ve EGM. den bir cevap da gelmedi. Çoğunlukla 2.savunmaya bir cevap ve üst amir değerlendirmesiyle ilgili bir belge vermiyormuş. Çünkü öyle bir belge yok zaten. 

mahkeme cevap istediğine göre ve vermediklerine göre lehinize olabilir...

hakkınızda hayırlısı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Victim, 42 dakika önce yazdı:

Sn  Snickersnee, 

Baktım evet elektronik forma. 

Anılı diğer matbu Word dosyası ilgili kurumun sayfasında "complaint/şikayet" dosyası olarak mevcut. Sizin digital formun müsaade edilen 3 parçalık ekine bu Word dosyası eklenerek 2000 harfli kısıtlamalar bypass yapılabiliyor. Esenlikler. 

@Karagöz

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 14 dakika önce yazdı:

Sunucu üzerinde oluşan bir hata nedeniyle forum erişimi yapılamıyordu. Hata giderildi.

Mutlu pazarlar...

Sn @MSA günaydınlar,

Bekleyen EGM mensupları ile ilgili herhangi bir duyumunuz var mıdır? (677)

Muhtemel dosya sayısı ve kabul red oranıyla alakalı bir öngörüde bulunabilir misiniz?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Twitter hesabından da açıklama yapılabilir gerçekten çok üzüldüm siteye erisemiyince birdaha bizi bukadar habersiZ bırakmayın 

MSA, 16 dakika önce yazdı:

Sunucu üzerinde oluşan bir hata nedeniyle forum erişimi yapılamıyordu. Hata giderildi.

Mutlu pazarlar...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 15 dakika önce yazdı:

Sn @MSA günaydınlar,

Bekleyen EGM mensupları ile ilgili herhangi bir duyumunuz var mıdır? (677)

Muhtemel dosya sayısı ve kabul red oranıyla alakalı bir öngörüde bulunabilir misiniz?

Duyum yok dostum.

Kodlamalara göre iade ve ret gelmeye devam ediyor. Çoklu kodlamalarda kararlara geçildiğini görüyoruz. 

Bylock mağdurlarının kabul kararları egm de gelmeye devam ediyor.

Komisyonun kalan egm dosyalarında 672 675 679 khk çoğunluk kabul geleceğini öngörebiliriz.

Genel kabul oranı artıyor. Bu oran %12 -14 arasında bir yere yerleşecek gibi...

• Beğeni 2

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın MSA sağlıkcılar için herhangi bir duyumunuz varmı, 679 KHK,KYOK alinali 2 yılı geçti

• Beğeni 1

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...