İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Ölecez yav ya virüsten ya cahillikten ya da açlıktan ama ortadaki daha ağır basıyor;    0 + 0 = öle böle değil koccaamann bir 0 caaannımmm memleketimm 

• Onaylama 4

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 4 saat önce yazdı:

RET görmekten bin defa iyidir bence.!!! 

Siz ne zamna ret aldınız? Bi de kodunuz veya kriter var miydi

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Yeliz Coşkun Aslanalp, 2 saat önce yazdı:

Ölecez yav ya virüsten ya cahillikten ya da açlıktan ama ortadaki daha ağır basıyor;    0 + 0 = öle böle değil koccaamann bir 0 caaannımmm memleketimm 

Bu ülkedeki en büyük sıkıntı cahillik. Orta çağ da bile bilim bu topraklardan yayılirken şimdi. ise ..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Tatar, 2 saat önce yazdı:

Bu ülkedeki en büyük sıkıntı cahillik. Orta çağ da bile bilim bu topraklardan yayılirken şimdi. ise ..

İnanın bana tarih çoğu zaman gerçekleri yazmıyor ya da tarihçiler bazı mevzuları işlerine geldiği şekilde abartıyor. En basitinden ortacağı sona erdiren İstanbul'un fethinde kullanılan topları kim tasarlamistir... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Snickersnee, 1 saat önce yazdı:

İnanın bana tarih çoğu zaman gerçekleri yazmıyor ya da tarihçiler bazı mevzuları işlerine geldiği şekilde abartıyor. En basitinden ortacağı sona erdiren İstanbul'un fethinde kullanılan topları kim tasarlamistir... 

https://tr.sputniknews.com/turkiye/202004111041803481-stand-upci-emre-gunsal-ataturk-ve-mevlanaya-hakaret-ettigi-gerekcesiyle-tutuklandi/

Ben meselâ bunu kast ettim.okuyan cahillerden tv lerde paça iç virüs olmazsın diyen Prof vb... top güllesine gelene kadar  ? neyse .komisyondakileri  ve 15 temmuzu mitten önce haberdar eden enişteyi tarih ne diye yazacak onu tartışmayalim bence .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın arkadaşlar forumda sadece sendikası olup 672 MEB yanında başka kreter yok kurum görüşü hala alinmayip bekleyen kaç kişiyiz lütfen sendika surelerinizle birlikte yorum yaparsanız sevinirim bir ben kalmışım gibi hissediyorum 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

677 egmden bekleyenlerin  kriterler sanki hep aynı. SGK ve pasif banka

• Onaylama 1

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 12 saat önce yazdı:

RET görmekten bin defa iyidir bence.!!! 

Şüphesiz RET gormekten iyidir benim kastettiğim şey ne olacağını bilmeden sürekli kom. sayfasına bakıp duruyoruz.Ne dosyalara bakma sırasını anlayabildik ne de neye göre karar verdiğini.Kurbanlık gibi sıra bekliyoruz belirsizlik psikolojimizi bozdu artık.

• Beğeni 1

672 MEB sendika inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Yengeç, 30 dakika önce yazdı:

677 egmden bekleyenlerin  kriterler sanki hep aynı. SGK ve pasif banka

667 senin karar verildi mi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, Bir saat önce yazdı:

Günaydın arkadaşlar forumda sadece sendikası olup 672 MEB yanında başka kreter yok kurum görüşü hala alinmayip bekleyen kaç kişiyiz lütfen sendika surelerinizle birlikte yorum yaparsanız sevinirim bir ben kalmışım gibi hissediyorum 

18 ay istifa edilmis sendika kurum gorusu alınmadı diye biliyorum bilinmez bekleyiş devam

• Beğeni 1

672 MEB sendika inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...