İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

arin 62, 9 dakika önce yazdı:

CHP nin 14 maddelik sunumun da vardı millet vekilleri biraz bastırsa olmayacak değil ama .

Chpden ziyade HDP vekili Ömer Faruk Gergerlioğlu yoğun bir şekilde ilgileniyor. Bu arada benim genel anlamda öngörülerim tutmuyor bu sefer arin isminden yola çıkarak abla dedim yine tutturamadım ?

• Beğeni 1
  • Kahkaha 2

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 11 dakika önce yazdı:

Chpden ziyade HDP vekili Ömer Faruk Gergerlioğlu yoğun bir şekilde ilgileniyor. Bu arada benim genel anlamda öngörülerim tutmuyor bu sefer arin isminden yola çıkarak abla dedim yine tutturamadım ?

Dersim den kucak dolusu hasret yüklü sevgiler selamlar.?? ama ben yine de diyorum son ana kadar bekletirler.bu durumu

Güncelleme • • arin 62
  • Beğeni 4
  • Onaylama 1

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
arin 62, 8 dakika önce yazdı:

Dersim den kucak dolusu hasret yüklü sevgiler selamlar.??

Dersime Haziran 2011de öğrenci olduğum zamanlarda gelmiştim  bu sene olmayacak gibi ama gelecek sene Munzur festivali olursa geldiğimde umarım görüşme imkanımız olur. Kalın sağlıcakla

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 12 dakika önce yazdı:

Dersime Haziran 2011de öğrenci olduğum zamanlarda gelmiştim  bu sene olmayacak gibi ama gelecek sene Munzur festivali olursa geldiğimde umarım görüşme imkanımız olur. Kalın sağlıcakla

o dönemde ben 112 de ambulans şoförü olarak çalışıyordum.B BLOK  devlet hastanesinde idi bizim yerimiz.? inşallah nasip olur tanışmak.burası küçük yer insan çok özlüyor işini hele canı gönülden olunca çok seviyordum çoooook.

Güncelleme • • arin 62
  • Beğeni 3

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Aklima, 1 saat önce yazdı:

30 büyükşehir ve zonguldakta 12 nisan saat 24:00 a kadar sokağa çıkma yasağı geldi.

Sayın editörüm ben alıştım artık 3 ay ne olduğunu bilmeden utanç duyduğumdan (haksızlık yapıldığını bilerek) sokağa çıkmadığım kendimi karantinaya aldığım günleri biliyorum. O karantinadan rahmetli babam kurtarmıştı. Çok vebal aldılar çok çok... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
arin 62, 15 dakika önce yazdı:

o dönemde ben 112 de ambulans şoförü olarak çalışıyordum.B BLOK  devlet hastanesinde idi bizim yerimiz.? inşallah nasip olur tanışmak.burası küçük yer insan çok özlüyor işini hele canı gönülden olunca çok seviyordum çoooook.

Dersim'in kendisi de insanı da güzeldir özeldir . Ben çok beğenmiştim. Ferhat Tunç'la tanışmıştık  gerçi adaylığına uğursuzluk getirmiştik ama olsun ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tatar, 3 saat önce yazdı:

bende 677 EGM inceleme devam ediyor  tem büro da calisip bizi sonunda terörist yaptılar 4 sene çaldılar hayatımızdan ...sabır  bunu yapanlar birbirini yiyecekler. Sonunda sabret seyret.

Insallah cok şükür ki o inanctan güç alıyoruz 

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vural, 7 saat önce yazdı:

ömür boyu aynı yazıyı göreceğimi düşünüyorum artık. inceleme devam 

RET görmekten bin defa iyidir bence.!!! 

Güncelleme • • derebom
  • Onaylama 4

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Biz cezaevinden alışığız dışarı çıkmamaya millet düşünsün

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gorafda, 2 saat önce yazdı:

Biraz daha eskiye gidelim 2018 Kasim ayindan beri bekliyoruz. 

2018 mayıstan da bekleyen var merak etmeyin,komisyon karar sayfasında bekleme yapma devam et yazsınlar bundan sonra kabul kararlarına ?

• Beğeni 1

Adalet(mi??)  bak. - 675 (mi) KHK-nihayet KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...