İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Tatar, 19 dakika önce yazdı:

667 senin karar verildi mi

hayır benim de 677  5 ay ücretli öğretmenlik SGK ve pasif banka beraat var. inceleme devam

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 8 saat önce yazdı:

Siz ne zamna ret aldınız? Bi de kodunuz veya kriter var miydi

Mayıs 2019 da KYOK olmasına rağmen Ret. EA ve 0 kod. Birde üst amir değerlendirilmesi. Ama resmi bir evrak sunamadı EGM. İdare mahkemesine. Hayali bir değerlendirme. Ayrıca 2 ayrı polis raporu var. İrtibat ve iltisaklı değil diye. KYOK ta yazıyor. 

Güncelleme • • derebom
  • Beğeni 1

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 16 dakika önce yazdı:

Mayıs 2020 de KYOK olmasına rağmen Ret. EA ve 0 kod. Birde üst amir değerlendirilmesi. Ama resmi bir evrak sunamadı EGM. İdare mahkemesine. Hayali bir değerlendirme. Ayrıca 2 ayrı polis raporu var. İrtibat ve iltisaklı değil diye. KYOK ta yazıyor. 

idare mahkmesinde döneceksiniz gibi duruyor. 

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 24 dakika önce yazdı:

idare mahkmesinde döneceksiniz gibi duruyor. 

İnşallah ama benim görüşüm bu siyasi konjonktür değişmeden çok zor gibi görünüyor. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İdare mahkemelerinin iade oranı da komısyonun iade oranını geçmez %10-15 arası kalır. Ama 4-5 sene sonra Danıstaydan çıkacak karar birseyleri değiştirir belki. Ama bundan öncede danıstayın zihniyetinin değişmesi lazım yoksa çok zor.

• Onaylama 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nnnkoc, 12 saat önce yazdı:

2018 mayıstan da bekleyen var merak etmeyin,komisyon karar sayfasında bekleme yapma devam et yazsınlar bundan sonra kabul kararlarına ?

2018 Nisan ayında kurumu aradilar.Okul müdürü arayip hocam size kefil bile oldum deyip mujde vermisti.Onu saymiyorum 2018 Kasim ayinda Ilce milli egitime müfettiş gelmisti,eski çalıştığım kuruma kadar sorguladilar.Onu baz aliyorum ilkini rutin bilgi alma diye degerlendiriyorum.

Hocam bize gore son bir kac ay icinde kurumu arananlar daha sansli.Onlar yaklaşık 1 2 Ay icinde iade oluyorlar.

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, 38 dakika önce yazdı:

Danıstaydan çıkacak karar birseyleri değiştirir belki.

Merhaba..

İletilerinizin birinde, bir umut kırıntısına rastlamak..

Alışılmadık olsa da hepimiz için hoş bir durum..

Artarak devamını bekliyoruz Sn. @mustafaa34 ??

Güncelleme • • tustus

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
derebom, 13 saat önce yazdı:

RET görmekten bin defa iyidir bence.!!! 

Kesinlikle... ?

Vural, 1 saat önce yazdı:

Şüphesiz RET gormekten iyidir benim kastettiğim şey ne olacağını bilmeden sürekli kom. sayfasına bakıp duruyoruz.Ne dosyalara bakma sırasını anlayabildik ne de neye göre karar verdiğini.Kurbanlık gibi sıra bekliyoruz belirsizlik psikolojimizi bozdu artık.

Siz de haklısınız... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 15 saat önce yazdı:

Sağlık bakanlığına Kesk (Ses) ve vekillerin ülkenin salgınla mücadelede soruşturma geçirmeyen takipsizlik kararı olan ve KYOK alanların başlaması yönünde baskı yapıldığı ve görüşüleceği yönünde ciddi duyum diyelim. Umarım inat ve gurur edip böyle önemli bir konuyu gözardı etmezler sonuçta son karar onların

merhaba bu duyum sadece saglik bakanligi icin mi gecerli tesekkurler

692 khk 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672-KHK, sendika 2015 Ağustos istifa, inceleme devam, Eylül ayı kurum görüşü olumlu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...