İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
MSA, 12 saat önce yazdı:

8 Mayıs Kararları - Devam...

• 672 KHK - MEB - K.Maraş - Öğretmen - Sendika 22 Ay - Okul - Adli KYOK - İADE
  • 672 KHK - Dışişleri Bakanlığı - Ankara - Diplomat (KİM) - Kriter Yok - Adli İşlem Devam Ediyor - RET
  • 679 KHK - Tarım Bakanlığı - Mühendis - Pasif Dernek Üyeliği - Adli Beraat 2018 Mayıs - İstinaf Onay 2020 Şubat - İADE
  • 679 KHK - EGM - Bylock WiFi Mağduru - Garson AD EDL - Adli Beraat - İADE

Cahilligimi bagislarsaniz birşey sormak istiyorum. Yukarıda bahsedilen dışişleri kim personelinin kriteri yokken nasıl bir adli soruşturması olabiliyor? Birinin ifadesinde ismi filan geçtiği için mi veya birinin iftirasi üzerine mi acaba? Ya da alternatif olarak başka ne gibi sebeplerden ötürü kriter yokken kişi hakkında soruşturma açılmış olabilir?

Ayrıca, bu vesileyle tüm annelerin anneler gününü kutlarım. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nasipp, 17 dakika önce yazdı:

672 EGM TEMMUZ 2017 TAKİPSİZLİK KARARI GECE RET KARARIMI GÖRDÜM BİLDİĞİM KRİTERİM YOK.4 YILDIR BEKLEDİM SONUCU BUYMUŞ...ADALET BİRGÜN İŞLEYECEK

Geçmiş olsun EGM personeline değil takipsizlik raporu sütten bile çıksak MAALESEF RET. Allah büyük ona havale ediyoruz. Bizim hakkımızda bu kararları verenlerin ve bu kararları vermeye zorlayanların hepsinden çok daha temiziz. Bunu kendileri de biliyorlar ama işlerine gelmiyor. Yazıklar olsun. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nasipp, 24 dakika önce yazdı:

672 EGM TEMMUZ 2017 TAKİPSİZLİK KARARI GECE RET KARARIMI GÖRDÜM BİLDİĞİM KRİTERİM YOK.4 YILDIR BEKLEDİM SONUCU BUYMUŞ...ADALET BİRGÜN İŞLEYECEK

Kodlama vardır hocam takipsizlikte kodunuz yazıyor muydu

• Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Nasipp benim de kriter yoktu mayis 2017 de takipsizlik almistim 2 ay önce kod cıktı tekrar açıldı ad kodu tekrar takipszilik aldim sizinde buyuk ıhtimal kod olabilir 

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 5 dakika önce yazdı:

Kodlama vardır hocam takipsizlikte kodunuz yazıyor muydu

Kodlama falan yoktu hocam sonuç gelsin öğreneceğim, bir umutla bekliyordum.

• Beğeni 1

672 KHK - KYOK- İNCELEME DEVAM-EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nasipp, 4 dakika önce yazdı:

Kodlama falan yoktu hocam sonuç gelsin öğreneceğim, bir umutla bekliyordum.

hiçbir iddia, tanık, kod veya şüphelendiğiniz bişey de yoktu. değil mi? bi de sakıncası yksa rütbeli miydiniz?

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 14 dakika önce yazdı:

hiçbir iddia, tanık, kod veya şüphelendiğiniz bişey de yoktu. değil mi? bi de sakıncası yksa rütbeli miydiniz?

Rütbeli değilim dediğim gibi bir şey yoktu bildiğim sonuç elime ulaşınca öğreneceğim ret kararının gerekçesini

• Teşekkür 1

672 KHK - KYOK- İNCELEME DEVAM-EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nasipp, 53 dakika önce yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun. 2017 temmuz ayına kodlama yetişmemiş ve dosyaya girmemiş olabilir. Acaba Soruşturma neden açıldı isnat edilen idda neydi.. 

677 EGM incelemeye devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
derebom, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar idare mahkemelerinden garson kod ve kurum kanaati ile ilgili karar çıkan oldumu veya bilgisi olan varmı. Benim Ankarada ki bir avukat arkadaştan öğrendiğim 3-4 tane müvekkilinin olduğu fakat idare mahkemelerinin bu konuda çok zorlandıklarını, kurum kanaati ile ilgili somut belge istendiği, kurumun da buna belge sunamadığını, kodlamaların ise zaten çelişkili olduğu ve kesin delil sayılamayacağını söyledi. Bu konuyla ilgili bilgisi ve duyumu olan paylaşırsa forumdaki bekleyen tüm arkadaşlar için aydınlatıcı olur. Ben 13 aydır idare mahkemesi kararı bekliyorum. 

garson kodlama ilgili çıkan kararlar mevcut...

say kodlamadan bir EGM çalışanı idari mahkemeden ret kararı aldı..

ama  her dosya kendi özelinde inceleniyor..

sizinde bahsettiğiniz gibi mahkemeler delil ve dayanak istiyor..

davacının ihracını güçlendiren maddi delil talepleri var mahkemelerin..

geriye dönük ifade tanık HTS kaygı vb. durumlar delil olarak kabul görebiliyor..

herhangi bir maddi delile konu suçlaması olmayan çalışanlar olumsuz kodlamaya rağmen dönebilir..

hukuk işleyişinde garson için  destekleyici delil olmadığı sürece şahsi görüşüm bozma kararları çıkabilir..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...