İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

MSA, 1 saat önce yazdı:

Düne ait kararlar DM'den gelmeye devam ediyor

• 672 KHK - MEB - Sendika 28 Ay - Kurum Aranma Olumlu Nisan 2020 - Adli KYOK 2018 Ocak - İADE
  • 672 KHK - MEB - Sakarya - Sendika 30 Ay - Cihan Medya (Kredi Kartı Ödeme) - SMS (2 adet) - Kurum Aranma Olumlu - Adli Beraat 2018 - İADE

Sendika süreleri sadece 2. kuruluşa aitse 30 aylık sendika sürelerine de sıra gelmiş demektir. Yalnız hala komisyonun çalışma prensibi çözülemiyor. Sadece sendika istifası olup daha önce kurum görüşü alınan arkadaşların kararları yerine Nisan ayında kurum görüşü alınan arkadaşların kararları geliyor ? yani 1 yıldan uzun süredir bile bekleyen arkadaşlar var. Bu arada ret alan tüm arkadaşlarımıza geçmiş olsun. Rabbim en kısa sürede idareden ya da başka bir şekilde göreve dönmenizi nasip eylesin...

• Beğeni 3

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 08.05.2020 - 11:10 yazdı:

İade kararları duyduğumuz bir gün olur umarım.

Hocam sizin duanız kabul oluyor. Hergun bekliyoruz dualarınızı komisyon şükürler olsun karar vermeye başlamış inşallah gevşeklik yapmayıp bu yıl bitirirler dosyaları 4 yıl oldu. Bekliyoruz. 

• Beğeni 1

679 KHK, Eş durumundan ihraç, adli eşim ve ben KYOK, Kurum K.K.K.'LIĞI, Komisyon inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@administrator gecmis olsun caba ihrac sebebiniz neydi kriter var mi 

701 Tsk inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sadece askerlere yapiliyor muamele cok acik diger kurumlardan iade olanlar da irtibat iltisagim olmadigi icin iade oldum yaziyor orda burda  adamda dernekten tutunda SGK kaydi banka tum kriterler var iade olmus iltisagim yok  iade oldum diyor diyor ama eger askerseniz ve 10 yil once bufeden bir kez bi arama gelmisse- ki o da kayitlarda mechul -en irtibatli iltisakli sizsiniz bu kadar olmaz artik  herkese adaletli günler 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

701 Tsk inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Azap, 19 dakika önce yazdı:

Hocam sizin duanız kabul oluyor. Hergun bekliyoruz dualarınızı komisyon şükürler olsun karar vermeye başlamış inşallah gevşeklik yapmayıp bu yıl bitirirler dosyaları 4 yıl oldu. Bekliyoruz. 

Umarım öyledir Hocam.Dua saatine denk gelir belki diye gün içinde sürekli dua ediyorum.Arada tutuyor demekki. Herkese nasip etsin inşallah  Allah. Tabi ben ve eşime de ???

• Beğeni 2

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • 672 KHK - Sağlık Bakanlığı - Nevşehir - Hemşire - Kriter Yok - Adli KYOK 2019 - İADE
  • Kurum aranma var. olumlu.
  • Beğeni 4
  • Teşekkür 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@EGM-672 kriter varmıydı ya 672 lisiniz bi de beraat ya pes ya cok üzüldüm 

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 3 saat önce yazdı:

Düne ait Kararlar

• 701 KHK - EGM - Eskişehir - Garson DİL - Adli KYOK - RET
  • 672 KHK - MEB - Antalya - Öğretmen - Sendika 29 Ay - Kriter Yok - Adli Beraat 223/2-e - İADE
  • 686 KHK - EGM - İzmir - Çevik - Garson SC SCD - Adli KYOK 2013 Öncesi Sohbet - İADE

Yok arkadaş su karalara Gore ya 701 KHK ya ayrı bir prosedür uygulanıyor ayrı bir kinleri var veya harbi adam koyma işi var

701 KHK garson sd kart SC kod ve sohbet iddiası,2019 mart KYOK alındı,komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

ret alanlara geçmiş olsun..

kabul alanlara şimdiden hayırlı olsun..

komisyon yavaştan da olsa çalışamaya başladı..

haziran sonu gibi eski hızına kavuşabilir..

kararlar daha seri ve topluca gelebilir..

şimdiden herkes için hayırlısı olsun..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

iade olanlara hayırlı olsun .red alan arkadaşlara da geçmiş olsun diyorum. epey zamandır sağlık bakanlığından haber çıkmıyor.hayırdır inşallah.?

• Şaşırma 1

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...