İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Selam arkadaslar 692 khkli var.mi aranizda. Ben adalet bakanligi öğretmeni iken ihrac edildim. 3 yil bitti sayilir. Takipsizlik alali da 1 yil oldu. Komisyon beklemede. Herkese sabir ve selamet diliyorum.zira ihrac olmam kadar bu pandemi sureci yasamimi cok etkiledi. Ülkedeki büyük çoğunluk gibi işim konusunda sıkıntılar yaşıyorum. Bu komisyonda bir türlü bakamadi dosyaya bunaldim anlayacaginiz. Hayirli geceler

• Beğeni 1

Komisyon bekliyorum,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Es4023, 59 dakika önce yazdı:

Bana onuncu kez senin iş ne oldu diye soranlara komisyondan haber bekliyoruz hala dediğim halde senin mahkeme devam ediyor mu hala diye 11. Kez soruyorlar. ??

Yok yok hocam buralardayım bende sizi soracaktım bi kac gundur ama yazmaya bilr üşendiğim için yazmaya sormuyorum siz de durum nedir sayın hocam

672 sayılı KHK -Komisyon inceleme devam-subat 2019 kurum görüşü alındı olumlu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 EGM beraat 8 ay oldu kod AD tek kriter katılım bankası hesap kapatıldı ama hâlâ değerli ohal komisyonundaki büyüklerimiz henüz incelemediler dua ve sabırla beklemeye devam herkes için hayırlısı olsun Allah her şeyi görüyor ve biliyor çok rahatım sizler de rahat olun Allaha teslim olun değerli kardeşlerim

• Beğeni 2

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade haberleriyle şenlensin buralar bugün inşallah 

• Beğeni 4

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dün müdürümle konuştum ben arayan soran yokmuş daha. Ben de iade bekliyorum. Pehhhhh

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyondan açıklama yok daha ? akşam  5e kadar açıklama gelebilir gelmeyedebilir

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Umarım iade haberleri öncesi sessizliktir bu 

Bu gün çok fazla bol iade haberleri alacağımız gün olur ?

herkese bol şans

• Beğeni 4

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Açıklama olsa bu saate kadar gelirdi sanırım açıklama olmayacak?

• Beğeni 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...