İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Ömer Avcu, 5 dakika önce yazdı:

Bu alıntının benim anlattığım mevzuyla alakası yok. Ben ‘Zeus’ diye bir trolün ve bu tarzdaki kişilerin anlattıklarına itibar edilmemesini anlattım. Makam sahibi kişilerin art niyetli / iyi niyetli olması başka bir husus. İyi kötü %10’luk bir iade oranı var, en azından aklanan/kriteri olmayanların bir kısmı işine dönebiliyor. 

Tabii ki haklısınız zaten bende alıntıyla sizin yorumunuza ek bir yorum yaptım. Bir eleştiri veya kötüleme değil. Siz internetteki yorumlara atifla asparagas demişsiniz, bende ekleme yaparak asıl asparagasin yetkili merciler oldugunu, yapılan yorumların açıklamalarında çok önemli olmadığını dile getirdim. Yanlış anlasildiysam kusura bakmayın.

689 KHK, takipsizlik kararı, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Exahar, 1 saat önce yazdı:

Komisyon dan

Ben de komisyondan bilgi aldım garip

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 7 dakika önce yazdı:

Ben de komisyondan bilgi aldım garip

Komisyonu telefonla aramistim banada görevli beklerler demisti.

21 ay sendika adli islem sonuclanmadi ohal komisyonu inceliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Oyalama   komisyonu incelemeye devam ediyor. Eylül 2019 KYOK var. Oy kullanabiliyorum, pasaportum oldu, gemi adamı cüzdanı alındı, onurunu kurtaramadı, iftira attıklarını ispatladı, sene 2020,vebali boyunlarına olsun, covid-19 test sonucu negatif, tansiyonum yüksekmiş. Sağlıcakla kalın???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gülcan Hatilcik Kabakci, 54 dakika önce yazdı:

Komisyonu telefonla aramistim banada görevli beklerler demisti.

Ben bugün görüştüm ve defaatle sordum komisyon kendi tekelinde karar verir denildi mahkemelerin onamasini beklemesi adil olmaz zaten bazı davalar çok uzun sürebiliyor süreç hiç bitmez öyle olursa diye düşünüyorum her şeyin hayırlısı olsun inşaallah Allah kimsenin düşmanı değil Allah ne isterse o olacak her şey bahane 

• Beğeni 1

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 34 dakika önce yazdı:

Ben bugün görüştüm ve defaatle sordum komisyon kendi tekelinde karar verir denildi mahkemelerin onamasini beklemesi adil olmaz zaten bazı davalar çok uzun sürebiliyor süreç hiç bitmez öyle olursa diye düşünüyorum her şeyin hayırlısı olsun inşaallah Allah kimsenin düşmanı değil Allah ne isterse o olacak her şey bahane 

Sizde mi telefonla görüştünüz niye soruyorum telefondaki kişinin komisyonda hangi vasifta oldugunu bile bilmiyorum belki tahmini bilgi bile verebilir diye düsundum.Hayirlisi artik ...

21 ay sendika adli islem sonuclanmadi ohal komisyonu inceliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

caş, 3 saat önce yazdı:

Ben kendimi temmuz ayına odakladim.şans lı ayım.sabırsızlıkla haziranın bitmesini bekliyorum.sizin yokmu kendinizi şanslı hissettiğiniz bir zaman dilimi?

07-07-2020

Temmuz mu...

?

Valla Sn Hocam bilemedim şimdi...

İlginç bir ay...

Ne biliiim...

İnşallah sizlere şans getirir...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sennora, 13 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun. ne zaman gormus

Kusura bakmayın geç oldu yoğunluktan cevap yazamadım dün sabah görmüş kabul kararını.

• Beğeni 2

701 KHK ihraç banka ve cihan medya ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 4 saat önce yazdı:

Zeus’tan mı aldınız hocam bu duyumu?

"@herşeyibilirus" tan aldım. On yüz milyon takipçisi var...

Dedikleri çıkıyor. Geçen "yağmur yağacak dizlerim ağrıyo" dedi. Bildi ya...

Twitter ı sallıyor şu aralar...

???

Karagöz, 4 saat önce yazdı:

ben de o "bakanlıkta çalışan ismini veremeyeceği bir tanıdık"tan şüpheleniyorum.

Hocam öyle demeyin. Aşkolsun...

25 Ekimde görüşürüz o zaman...

???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ömer Avcu, 11 saat önce yazdı:

Ben bu şekilde art niyetli paylaşım yapan trol sosyal mesya hesabının dediklerine inanılmaması gerektiğini/hiçbir mantıklı yönü olmadığını söyledim, forumda linç edildim. Resmi açıklamalardan başka hiçbir söylemin geçerliliği yok. Sadece açıklamalardan yorum çıkarılabilir. Ordan çalışan birinden şunu duydum bunu duydum söylemleri de gerçek değil. Pek çok kez komisyonun çalışmadığı iddia edildi şahsen çok kez aradım çalışıyorlardı ve pek çok karar paylaşıldı. Bazen art niyetli veya yanlış duyumların çok söylendiğini ve itibar edildiğini gördük. ?

O zor günler solan umutlar eskidendi...

Geçti...

Ozaman gerçek sanılan duyumlar esti esti...

Geçti...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...