İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
Yeliz Coşkun Aslanalp, 8 dakika önce yazdı:

helal

Sizinle asla alakası yok bu tartışmaların.

Hakkım varsa da helal olsun. Kalp kırmaya kırılmaya değmez şu yalan dünyada. 

inşallah tüm masumlar iade olur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Adli27, 19 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar gündemi rayından çıkarırsanız bu tür tartışmalar kaçınılmaz. Burası komısyon ve mahkemeler Nezdinde bilgi paylaşma ortamı. Germeyin, gerilmeyin.

Bence de KHK harici konuların serbest forumda konuşulması daha doğru olur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Manil, Bir saat önce yazdı:

SAYIN SITE YETKILILERI EMEKLERINIZ IÇIN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. 

LÜTFEN UYELIGIMI SILER MISINIZ?

İnanın gerek yok Sn @Manil...

Ama siz bilirsiniz...

KHK Mağdurları Forum, 12.07.2019 - 14:13 yazdı:

Merhaba

Forum üyeliğinizi ek bir gereksinim olmadan istediğiniz zaman buradan sonlandırabilirsiniz.

Şunları unutmayın. 

• Silmek istediğiniz üyelikte oturum açmalısınız. 
  • Hesap silme talebiniz bir editör tarafından güvenlik amaçlı incelenebilir.
  • Yazdığınız mesajlar kaldırılmaz.
  • Yazılan mesaj ve içeriklerde üye isminiz "KONUK" olarak değiştirilecektir.
  • Hesabınız silindiğinde Forumda mesaj yayınlamak için tekrar üyelik gerekecektir.
  • Forumda Kayıtlı olan tüm bilgileriniz geri dönüşü olmadan silinecektir.
  • Kullanıcı adınız (Nikiniz) boşa çıkacak ve İlk Gelen Alır prensibince talep eden ilk kişiye atanacaktır.

Hesabınızı kaldırmak için (oturum açarak) buraya tıklayınız.

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu haftayı geçelim önümüzdeki haftaya odaklanalım gençler komisyon da nihayetinde bir kamu kurumu ve ortada verdiği bir söz var 2 ayda bir açıklama yapacağız dedi ve mart ayına kadar kendi içinde tutarlı davrandı ancak pandemi var diye hadi 1 ay sarktılar haziran ayında en kötü 29 30 unda bir resmi açıklama gelecektir. 

En son iade 11 bini geçti bu aralar çok dosya inceleyip karar verebilirler daha önce böyle atraksiyonlar yaptılar ki yapsalar kabule yansıması olacak çünkü bir ara adalet bak yüklendiler bir ara 701 den retler çoktu artık kabul ret dengesinin %20-80 den %40-60 a çıktığını görüyoruz başka bir deyişle her 5 dosyadan 2 si kabul gözüküyor komisyonun trendi bu şekilde görüyorum. 

Bu forumda emeği geçenlere eskilere herkese teşekkürler nefes aldık son virajdayız dönelim bakarsınız herşey güzel olur. 

• Beğeni 6

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

KONU DIŞI Kalpler elbette sadece inandığınız Tanrıyı anmakla huzur bulur. Hangi dine mensup olursanız olun. Bu evrensel bir gerçektir...

Ama bir dileğiniz varsa, bir ağaç tohumu bulun. Çimlendirin dikin. Büyüsün. Kıyamet günü bile elimizdeki fidanı dikmek gerekiyorsa, bu ağaç dikmenin ne kadar önemli olduğunun ispatı değil midir?..

Diktiğiniz tohum fidan oluyorsa  ne mutlu. Buna da yürekten inanın...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
altuğ, 35 dakika önce yazdı:

Bu haftayı geçelim önümüzdeki haftaya odaklanalım gençler komisyon da nihayetinde bir kamu kurumu ve ortada verdiği bir söz var 2 ayda bir açıklama yapacağız dedi ve mart ayına kadar kendi içinde tutarlı davrandı ancak pandemi var diye hadi 1 ay sarktılar haziran ayında en kötü 29 30 unda bir resmi açıklama gelecektir. 

En son iade 11 bini geçti bu aralar çok dosya inceleyip karar verebilirler daha önce böyle atraksiyonlar yaptılar ki yapsalar kabule yansıması olacak çünkü bir ara adalet bak yüklendiler bir ara 701 den retler çoktu artık kabul ret dengesinin %20-80 den %40-60 a çıktığını görüyoruz başka bir deyişle her 5 dosyadan 2 si kabul gözüküyor komisyonun trendi bu şekilde görüyorum. 

Bu forumda emeği geçenlere eskilere herkese teşekkürler nefes aldık son virajdayız dönelim bakarsınız herşey güzel olur. 

CSohff.png

acil olarak komisyon bir istatistik paylaşmalı...

3 aya yakın süredir paylaşım yok, ayrıca karar sayısı muhtemelen düşük pandemi nedeniyle..

yine de olumlu karar sayısının fazla olduğu net bir bilgi..

kalan dosyalar için %20-30 oranında iade kararları gelebilir...

adli tatil, pandemi süreci vb. durumların olumsuz etkisi fazla olmaz ise sonbaharda komisyon tüm dosyaları bitirebilir...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Manil, 2 saat önce yazdı:

SAYIN SITE YETKILILERI EMEKLERINIZ IÇIN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. 

LÜTFEN UYELIGIMI SILER MISINIZ?

Bunu yapmamalısınız sn @Manil herkesin düşüncesi farkli olabilir sizin şahsınıza söylenmiş bir olumsuzluk yok sadece bu konudaki düşüncelerini belirtmişler

• Beğeni 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...