İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Güneşzag, 3 saat önce yazdı:

Bizde  karar kesinleşince üst mahkeme den sonra ödeme yapılıyor diye biliyorduk ama eve ödeme emri geldi istinaf aşamasındayken, o yüzden mecbur ödedik. İcraya uğraşmak istemeyenler ödüyor. Üst mahkemelerden kazandığınız zaman zaten geri alacaksınız her türlü. Şu aşamada ödemek daha mantıklı 

Sayın Güneşzag siz davanızı adli yardımlı mı açmıştınız. 

672 Red 6 yıl 3 ay

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Banla durumu; ilgili tarihler arası herhangi bir para yatırma yok,hesap açılış 2013 bankaya iki adet para girişi var,2013 yılı Haziran ve Ağustos ayında!Hesap kapatılması 2014 Temmuz tüm para çekilerek!Başka bir kriterim yoktu!Allah tüm masumların ve mazlumların yardımcısı olsun!Gelişmeleri yazarım size...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
civciv, 16.06.2020 - 11:17 yazdı:

Bende kararı 15 mayısta gördüm ve karar elime ulasmadi

Hocam kurum MEB ise 0312 4133714 numaradan durumu öğrenebilirsiniz ben aradım 1 ya da 2 haftaya yollariz henüz yollamadik toplu yollaniyo dediler 

686 ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eylül, 3 saat önce yazdı:

Acaba yök ten kaç kişi kaldık. Özellikle 672 den ??‍♀️

679 beklemede YÖK 2 kişi

• Teşekkür 1

A

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı olsun @phoenix hocam . 
679 inceleme devam 

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olan arkadaşların gözü aydın olsun.

677 KHK YÖK halâ beklemede....

Bu arada geçen hafta istanbulda özel bir lisenin halkla ilişkiler-sekreterlik ilanına başvuru yapmıştım. Birebir de görüşmüştüm. Ama KHK ile ihraç olduğumu söylememiştim.

Tc ni vs ilçe milli eğitime sordurucaz ordan okey gelirse sizi arayacağız demişlerdi ama halâ aramadılar. Sanırım o iş yattı. İş aramaya devam

• Üzülme 4

677 khk- Akademisyen- inceleme devam ediyor- Adli idari dava yok,  niçin ihraç oldum bilmiyorum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 MEB istifa edilmemiş sendika-İADE 

Dün bakmış yokmuş bugün iade kararını görmüş  hayırlı olsun

• Beğeni 7

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 9 dakika önce yazdı:

672 MEB istifa edilmemiş sendika-İADE 

Dün bakmış yokmuş bugün iade kararını görmüş  hayırlı olsun

Yok ustad yok. EGM TSK adalet bakanlıgı isen öl geber adalet seni mezarda buluyor. Zerre kriterin yoksa bile yıllarca süründürüp ret verirler, bu ülkeyi umutta adalette çoktan terketti.

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...