İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Adli27, 51 dakika önce yazdı:

Hala adalet bakanlıgından karar yok, ve de 677 olsun 679 olsun bu khklara Ret gelmesi can sıkıcı umut kırıcı. Öyle bir zulm Ki sonu yok gibi...

701 adalet bakanlığı incelemeye devam

701 khk adalet bakanlığı inceleme devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

yeni mahkemelere dosya kaydırırlar mı ki?

• Onaylama 1

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 25 dakika önce yazdı:

C5IxhQ.png

önemli bir gelişme...

OHAL işlemlerine bakan idare mahkemesi sayısı 9'a çıktı..

inşallah kararlar daha seri ve isabetli olarak alınır..

mağduriyetler azalır...

Bundan “Komısyonda bekleyen dosyalsr bazında açıklanmayı bekleyen  yüksek sayıda   Ret kararı var” anlamı çıkarmı? Ayrıca Birtane  iade kararı çıkaran mahkeme vardı 19. İdare onunda başkanını değiştirmişler. İadeye dayanamıyorlar.

Güncelleme • • Adli27

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 5 dakika önce yazdı:

Bundan “Komısyonda bekleyen dosyalsr bazında açıklanmayı bekleyen  yüksek sayıda   Ret kararı var” anlamı çıkarmı?

sanmam, sıkıntı covid nedeniyle ertelenen davalar vs biriken dosyalar neden olmuş olabilir

• Teşekkür 1

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, Bir saat önce yazdı:

C5IxhQ.png

önemli bir gelişme...

OHAL işlemlerine bakan idare mahkemesi sayısı 9'a çıktı..

inşallah kararlar daha seri ve isabetli olarak alınır..

mağduriyetler azalır...

Bu bana sanki iyi bir haber gibi gelmedi,şimdi kalan dosyalar 17 bin civarında,6 mahkeme 110 bin dosyaya bakarken geriye kalan 17 bin dosyadan red alanlar bu 3 mahkemeye mi atanacak.Demekki çok red cikacak..İnceleme devammm 10 ay istifa edilmiş sendika,evrene sesleniyorum duy sesimiiii

wildPuppy, Bir saat önce yazdı:

sanmam, sıkıntı covid nedeniyle ertelenen davalar vs biriken dosyalar neden olmuş olabilir

Yani diğer mahkemelerde bekleyen dosyaları bu yeni kurulan 3 mahkemeye eşit bir sekilde kaydirabilir gibi birsey mi...?

• Katılmama 1

677-Beraat-kasım 2015 sendika istifa(10 ay)-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Leonidas, 13 dakika önce yazdı:

Yani diğer mahkemelerde bekleyen dosyaları bu yeni kurulan 3 mahkemeye eşit bir sekilde kaydirabilir gibi birsey mi...?

evet, olabilir mi diye sormuştum bir öncekinde.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

63 üye şu an aktif,bu konu hakkında fikri olan yokmu...hepimiz hem ruhen hem bedenen çok yorulduk galiba

677-Beraat-kasım 2015 sendika istifa(10 ay)-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Biriken dosyalarla ilgili olduğunu düşünüyorum.Kalan dosyalarda iade oranı çok düşük olmayacaktır 

• Beğeni 1

672 KHK sendika -takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Leonidas, 18 dakika önce yazdı:

63 üye şu an aktif,bu konu hakkında fikri olan yokmu...hepimiz hem ruhen hem bedenen çok yorulduk galiba

Tahminen söylüyorum; AİHM veya Avrupa'dan vs bir zılgıt yediler heralde , gösteriş olsun diye" 3 tane toptan açıyoruz bakın havaları" gibi geliyor bana. 

• Beğeni 2
  • Kahkaha 2
  • Onaylama 1

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ali Babacan in tv 5 teki programı izlediniz mi sonunda birkaç dakika khklilara deginiyor yorumlarınızı merak ediyorum ben çok anlayamadım ne demek istediğini 

• Beğeni 1

677 KHK EGM ihrac adlı İdari işlem yok es durumu komisyon red. 28. İdare beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...