İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

MEHMET AKİF, 2 saat önce yazdı:

Bu akşam KABUL kararını gördük. 

Hayırlı olsun. En son ne zaman bakmıştınız acaba?

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bahsi geçen konuşma 1:45:14 - 1:49:36 arasında. Oy almayı planladığı tabanı düşününce şaşırtmadı. O tabana hitap etmenin doğal gerekliliği olarak birçok ofsaytı var, saçmalaması var, hukuktan ve mantıktan kopuş var. Evrensel hukuk vaadiyle bu tabanı kazanamayacağını anlamış. Kritik veya değil bütün görevlere sadece liyakat ile atama yapacağım dese hazıra alışmışları çekemeyecek, bunu görmüş.

Ama bir açıdan çok da dert etmemek lazım. Ali Babacan'ın Khklılara bakışı seçimlere kadar daha elli kere değişecektir. Ali Babacan'ın partisi tek başına iktidar olamayacaktır. Her ne surette olursa olsun gelecek yönetimin, bizim açımızdan statüko kadar kötü olması mümkün değildir.

• Beğeni 1
  • Onaylama 4

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Guardiann, 8 saat önce yazdı:

Bu haber ile ilgili link var mı? Mahkemelerin adları nedir belli mi? Hakimler atandı diyor yazıda. Bu haber doğruysa kalan dosyalarda çoğunlukla red çıkacağı anlamı taşıyor.

Karamsar düşünmeyin arkadaşlar...

Yeni mahkemede ihdası iş yükünü azaltmak için yapılır...

Sulh asliye idari hep bu şekilde olmuştur..

Sürecin hızlanması yönünde olumlu bir gelişme..

Üst mahkemelerde hızlanır sa masum olan terör örgütleri ile alakası olmayanların en azından yargıda dönüşü hızlanır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Rüyamda buraya red aldığımı yazıyordum Allah hayır etsin ?

• Üzülme 4

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 15 dakika önce yazdı:

Karamsar düşünmeyin arkadaşlar...

Yeni mahkemede ihdası iş yükünü azaltmak için yapılır...

Sulh asliye idari hep bu şekilde olmuştur..

Sürecin hızlanması yönünde olumlu bir gelişme..

Üst mahkemelerde hızlanır sa masum olan terör örgütleri ile alakası olmayanların en azından yargıda dönüşü hızlanır...

Benım yakından tanıdıgım bir hakim var. İdare mahkemeleri kurulduktan 1 ay sonra bana şunu dedi “Komısyondan iade olamayanı kolay kolay iade etmezler, idare iade Etse istinaftan bozulur yıllarca bekler” dedi dediğide çıkıyor. Komısyondan iade olamazsak önümüze en az 3-4 yıl daha bekleme süresi gelecek maalesef.

• Üzülme 2
  • Onaylama 2
  • Katılmama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Slm bilgisi olan biri cevaplayabilir mi idare mahkemesine dava açmıştım karşı taraf 2 ayda savunma yazmıştı 3. Ayın 17 sinde bende savunmaya karşılık vermiştim 4. Ayın 19 da tebliğ mazbatası yazıyor uyapta sanırım onlara ulaştı cevabim.karsi tarafında 1 ay içerisinde cevabıma cevap vermesi gerekiyordu ama pandemi dolayısıyla süre durdu şimdi bakıyorum hala cevap yazmamış karşı taraf 1 ay süre nezaman biter onlar için süreyi kestiremiyorum.acaba cevabıma karşılık tekrar cevap yazacak mi diye merak ediyorum o yüzden bu süre benim için önemli.bilen biri cevaplarsa sevinirim

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cengiz Yildiz, 13 dakika önce yazdı:

Slm bilgisi olan biri cevaplayabilir mi idare mahkemesine dava açmıştım karşı taraf 2 ayda savunma yazmıştı 3. Ayın 17 sinde bende savunmaya karşılık vermiştim 4. Ayın 19 da tebliğ mazbatası yazıyor uyapta sanırım onlara ulaştı cevabim.karsi tarafında 1 ay içerisinde cevabıma cevap vermesi gerekiyordu ama pandemi dolayısıyla süre durdu şimdi bakıyorum hala cevap yazmamış karşı taraf 1 ay süre nezaman biter onlar için süreyi kestiremiyorum.acaba cevabıma karşılık tekrar cevap yazacak mi diye merak ediyorum o yüzden bu süre benim için önemli.bilen biri cevaplarsa sevinirim

15 haziranda süre başlıyor, sizin cevabınızın tebliği zaten pandemi döneminde yapılmış. Geçen süreler sayılmıyor. Yani 15 haziranda 1inci gün başlamış oldu. Yanlışım varsa, diğer arkadaşlar düzeltebilir. Çünkü benim de başımda aynı olay var. Avukatın dediği bu şekilde.

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar merhaba

yök ten bekleyenlere soruyorum sizce kalanlar icinde oranımız nedir acaba 

• Beğeni 1

YÖK 689 KHK adli işlem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...