İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@Fenci hayırlı olsun hocam. Banka hakkında daha detaylı bilgi verebilir misiniz? 

672 inceleme devam. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adaletten bir arkadaş daha iade olmuştu. Onada yazmıştım ve yazmıştık kriterleriniz neler bilgi verirmisiniz diye ama sağolsun iade oldum deyip sonra sessiz sedasız sanırım işine başladı. Şimdide @mmm arkadaşımız canı sağolsun oda iade oldum dedi ve sessiz sedasız işine başlayacak sanırım. Mebden, diğer kurımlardan herkes bilgi verirken nedendir bu sessiz dönüşler??? Ah Adalet!!!!

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mmm, 9 saat önce yazdı:

Ceza infaz kurumu, 675 say KHK, takipsizlik kararı 2017 Aralık. Kriterim yoktu, namussuz kurum amiri başıma ördü bu kazağı. Referans olayları bizim bakanlıkta dönüyor diye çok söyleniyor, burası Türkiye, her şey olabilir. Benim referansım yoktu, olsa zaten son 18000 e kalmazdım diye düşünüyorum. Kararı gördüğüm anda bir hissizlik oluştu, ne diyeceğimi bilemiyorum. Umarım tüm masumlar en kısa sürede bu çukurdan kurtulur. Gelişmelerden forumu haberdar etmeye çalışacağım. Burası nefes aldığımız ender yerlerden birisi, devamlılığı çok önemli. Emeği geçenleri (sayın MSA başta olmak üzere) saygıyla selamlıyorum. 

Hayırlı olsun sn @mmm yaşadığınız tüm sıkıntılar geride kalsın yaşandı bitti siz artık ileriye bakın huzurlu mutlu günler sizi bekliyor artık darısı tüm masum mağdurlara inşaallah

• Beğeni 2

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
mmm, 9 saat önce yazdı:

Ceza infaz kurumu, 675 say KHK, takipsizlik kararı 2017 Aralık. Kriterim yoktu, namussuz kurum amiri başıma ördü bu kazağı. Referans olayları bizim bakanlıkta dönüyor diye çok söyleniyor, burası Türkiye, her şey olabilir. Benim referansım yoktu, olsa zaten son 18000 e kalmazdım diye düşünüyorum. Kararı gördüğüm anda bir hissizlik oluştu, ne diyeceğimi bilemiyorum. Umarım tüm masumlar en kısa sürede bu çukurdan kurtulur. Gelişmelerden forumu haberdar etmeye çalışacağım. Burası nefes aldığımız ender yerlerden birisi, devamlılığı çok önemli. Emeği geçenleri (sayın MSA başta olmak üzere) saygıyla selamlıyorum. 

@Yeliz Coşkun Aslanalp Sanırım bunu görmediniz?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

gezinirken denk geldim .idari mah.ile iade almış ilgili arkadaslara...

• Beğeni 2

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben iade olursam selam  verdiğim kişilere kadar tek tek yazacağım. İnsanlara umut olsun. İade oldum deyip kaybolmak nedir ya. Hiç yazma bari. Burada insanlar küçücük bir umut ışığı arıyor. Yaşadıklarımdan anladığım insanlar konuştukları ve göründükleri kadar erdemli olsalardı herşey çok farklı olurdu.

• Beğeni 4
  • Onaylama 2

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Slm arkadaşlar bilgisi olan biri cevaplarsa sevinirim idare mahkemesinin savunmasına cevap yazmıştım cevabıma cevap yazmadılar sürede geçti zaten.neyse benim yazdığım cevabı uyapta göremiyorum nedendir acaba sadece cevap yolladıktan sonra uyapta tebligat falan yazıyor ama içeriği yok.aklima takılan cevap dilekçemde HTS kaydının açıklamasını yapmıştım bunlar görev icabı konuşmalar demiştim ki şuan görevde olan bikac müdüründe aynı kişiyle konuşmaları falan varki onlarda görev icabı olan şeylerdir muhakkak demiştim ama acaba diyorum onları yazdığım için dilekçe gitmemiş olabilirmi aklıma gelmiyor değil sonuçta adliyeden yolladim evrağı mutlaka birileri ben teslim ettikten sonra okumuşlardır 

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...