İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@Adli27 Daha 1 temmuz dayız

Komisyon 18 bin dosyanın altına düştüğünde açıklama gelir yakında 

@Dantes önce kararları görürüz muhtemel sonra da açıklamala gelir ardından yağmur gibi yağabilir 

Güzel sonuçlar gelmesi dileğiyle

İade için tam zamanı ?

• Beğeni 3
  • Onaylama 1
  • Katılmama 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 15 dakika önce yazdı:

Bugün:

679 KHK - YÖK - Erciyes Üniversitesi - Araştırma Görevlisi - İftira - Adli İşlem 2018 Haziran KYOK - İADE

Benim kriterde iftira (KYOK). katibim ama. İnşALLAH benimde kabul olur. 

• Beğeni 2

(AB 679 kyok)  takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 18 dakika önce yazdı:

@Adli27 Daha 1 temmuz dayız

Komisyon 18 bin dosyanın altına düştüğünde açıklama gelir yakında 

@Dantes önce kararları görürüz muhtemel sonra da açıklamala gelir ardından yağmur gibi yağabilir 

Güzel sonuçlar gelmesi dileğiyle

İade için tam zamanı ?

Daha 6 altı ayları var uzatmayacaklarının garantisi de yok. Demem o ki bu komısyon 2020 de bitttt mezzzz. Görünen köy de klavuz istemiyor. 3 ayda 21 bin dosyadan 3 bin dosya incelemeyip 18 bine düşüremeyen komısyondan bahsediyoruz. Allah var adamlar işlerini iyi yapıyor. Aynı hukukla mücadele etsinler başka bşrsey demiyorum.

Güncelleme • • Adli27
  • Katılmama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Whipper, 39 dakika önce yazdı:

Bilgilendirme için teşekkür ederim.Abonelik yıllık oluyor sanıyorum.Her mesaj için 1.5 ödemektense Türkcellden tam abone olayım o zaman.Siz ne kadar ödediniz hatırlıyor musunuz hocam?mesaj kovalamaktan yoruldum valla ?

Yıllık değil sürekli, yıllardır kullanıyorum evvelden 1₺ kesiyordu şimdi 1 küsur.

Görevdeyken de kullanıyordum, sürekli şikayet ediliyorduk? 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 8 dakika önce yazdı:

Yıllık değil sürekli, yıllardır kullanıyorum evvelden 1₺ kesiyordu şimdi 1 küsur.

Görevdeyken de kullanıyordum, sürekli şikayet ediliyorduk? 

Biraz araştırınca anladım durumu? Abonelik tüm operatörler üzerinden  ücretsiz.Dosyada herhangi bir hareket olursa mesaj geliyor.Gelen her mesaj şu an için 1.5 tl. TCKİMLİKNO TAM ABONE yazarak 4060 a gönderiliyor.Tam abonelik dışında basit paketler de var tabi.Takip etmek istediğiniz hareketlere göre paket seçebilirsiniz.Tam abonelik daha garanti.Ama sizi ilgilendirmeyen her harekette mesaj yağmuruna tutulabilirsiniz.Gerekirse anında paket değişikliği yapılabiliyor.Ben de ilgilileri bilgilendirmiş olayım böylece.

Ömer Hocam belli ki siz bu konularda tecrübelisiniz.Meslek icabı uğraşmak zorunda kaldığınız davalar olmuş.Biz daha yeni duyduk ? Yardımlarınız için teşekkür ederim.Saygılar.

• Beğeni 1

672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, Bir saat önce yazdı:

Komisyon  Anlaşılan bu ayda açıklama yapmayacak.

Senin dosyayı en sona bırakmışlar söylediklerine göre komisyon süresi uzayacak ve ancak 2023'un sonuna doğru sıra gelecekmiş 

• Kahkaha 1
  • Kızma 3

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 8 dakika önce yazdı:

Senin dosyayı en sona bırakmışlar söylediklerine göre komisyon süresi uzayacak ve ancak 2023'un sonuna doğru sıra gelecekmiş 

Vahiy mi geldi ? öyle süper güçlerinizde mi var ?bravaaa

• Katılmama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar komisyon kararim gelmiş polisler getirmiş 2 kisi evde yokum diye teslim etmemisler normalde arayıp karakola çağırıyorlardi. Böle olan da varmı benim  gibi

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman77, 7 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar komisyon kararim gelmiş polisler getirmiş 2 kisi evde yokum diye teslim etmemisler normalde arayıp karakola çağırıyorlardi. Böle olan da varmı benim  gibi

O değişiyor karakol devriyeye çıkınca kendi de teslim edebiliyor.Gidin alın kararınızı 

• Teşekkür 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@ozelharekat61 tamamdir teşekkür ederim bakalim neler var merakla bekliorum

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...