İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

677 egmler de beklemede

• Beğeni 3

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olan kaderdaşlarımıza hayırlı olsun Allah başka sıkıntı göstermesin inşaallah

İade olmayı bekleyen tüm masum ve mağdur olan kaderdaşlarımızın da en kısa zamanda iade haberlerini almayı nasip etsin mevlam inşaallah

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yıllardır şu forumda benimle bekleyenler aynı kriterler iade oldular hep, bugün de yine öyle. Çok seviniyorum ama o sadece ben mi kaldım hissi gitmiyor 

Güncelleme • • Rapunzel
  • Beğeni 5
  • Onaylama 1

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 4 saat önce yazdı:

Bu gidişle 30 yıl içerisinde ihraçlar olarak Türkiye'de çoğunluğa sahip olacağız. Bir parti kurup iktidar oluruz, khkları da kaldırırız olur biter. Biraz daha dayanın dostlar.

Evet gençler dayansın ben 71 yaşında olacağım için tabi hayatta olursam desteklerim...yolunuz açık olsun..

• Kahkaha 3

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 28 dakika önce yazdı:

677 egmler de beklemede

Egmlerin hepsi beklemede cıkan kararlar hep MEB ve nerdeyse hepsi kabul redlerde bizi kullanıyorlar ?

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Rapunzel, 16 dakika önce yazdı:

Yıllardır şu forumda benimle bekleyenler aynı kriterler iade oldular hep, bugün de yine öyle. Çok seviniyorum ama o sadece ben mi kaldım hissi gitmiyor 

Ben de bugün aynı şeyi düşündüm. Yalnız değiliz demek ki...

• Onaylama 1

672-KHK, sendika 2015 Ağustos istifa, inceleme devam, Eylül ayı kurum görüşü olumlu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Iade alan herkese hayırlı olsun. Eşim idare mahkemesinden de ret aldı maalesef. 1700 tl civari bi harc ödeyeceğiz. Merak ettiğimiz üst mahkemelerde de bu harçlar çıkacak mı? Bölge idare, danıştay da ret olursa ne kadar ödenecek?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 20 dakika önce yazdı:

Egmlerin hepsi beklemede cıkan kararlar hep MEB ve nerdeyse hepsi kabul redlerde bizi kullanıyorlar ?

MEB ve yöke verdikleri kabulleri TSK EGM adalet bakanlıgına ret vererek oranlıyorlar, güzel iş.

• Beğeni 1
  • Üzülme 1
  • Onaylama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 19 saat önce yazdı:

Evet gençler dayansın ben 71 yaşında olacağım için tabi hayatta olursam desteklerim...yolunuz açık olsun..

Hocam, Allah uzun ömürler versin. Ben de 60larımda oluyorum. Amacım hala devam eden ihraçları kinayeli bir dille eleştirmekti. Kusuruma bakmayın.

Güncelleme • • Karagöz
  • Beğeni 2

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Mahkemenizin x sayılı dosyasının görüldüsü yapılarak gönderilmiştir 

Bu ne demek arkadaşlar istinaf kararından sonra savcı yazmış 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...