İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

varex, 54 dakika önce yazdı:

komisyon kararı ile iade olup daha sonra  bakanlık kararı ile yine ihraç olan personel oldu.

komisyonun iadesinden sonra farklı bir delil kriter suç vs. bulunur ve kurumun bunu  yeterli görürse bakanlık onayı ile yeniden ihraç edebilir.

Hcm o zmn istinaftaki dosyaya karar verseler aksi durumda zaten her türlü atıyorlar

686 Khk-Banka - İstinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Orhan Arslan, Bir saat önce yazdı:

679 KHK kodlamadan da redler gördük burda ve malum net sayfasnda

Zaten genel konuştuk ben 679 da olumsuz kod yok demedim.Genel konuştuğumu da yazımda yazdım.Bundan sonraki süreçte biz 679 khkdan olumsuz karar geleceğini düşünmüyoruz demek istedim.Tabi bunlar sadece bir çıkarım gerçekleri yaşayıp göreceğiz.

Kemik11, Bir saat önce yazdı:

Bnm de 677 67 gün sgk kaydı var. 677 ler için bylockcu dediler.bnm anlamadigim. Siz neden 679 686 701 bile duydum sgk kaydı ihraci olundu.

Genel konuştuğumu yazıda da söyledim istisnalar var dedim ama tüm khk ların yazdığım gibi anlamı var.

varex, Bir saat önce yazdı:

katıldığım tek konu 701 lerin durumu..

onun dışında yazdığın tüm bilgiler dayanaksız.

686 dan komisyon kararı bile çok nadir kendi khk mı takip ediyorum hala net bilgi sahibi olamadım.

başta da söylediğim gibi sadece 701 lerin durumu iç açıcı değil o kadar.

diğer khk lar için EGM de az olsa umut var.

ayrıca her khk torbasında bankada okulda başka kriterlerde hepsi var.

şu khk şundan ötürü diyebileceğimiz tek khk yine sadece 701 sayılı khk.

686 EGM den banka sebebiyle çok ret gördüm facede karar olarak.Çıkarımlarımın doğru olduğunu bu khk lardan olanlar bilir.Genel konuştum istisnalar tabiki var ama her khk nın EGM için anlamı var.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mavan, 6 dakika önce yazdı:

Hcm o zmn istinaftaki dosyaya karar verseler aksi durumda zaten her türlü atıyorlar

sağlıklı işleyen bir sistem olmadığı ve sayı çok olduğu için şuan için yapacak hiç bir şey yok.

sanırım bu işler birazda şans kader kısmet işi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 7 dakika önce yazdı:

Zaten genel konuştuk ben 679 da olumsuz kod yok demedim.Genel konuştuğumu da yazımda yazdım.Bundan sonraki süreçte biz 679 khkdan olumsuz karar geleceğini düşünmüyoruz demek istedim.Tabi bunlar sadece bir çıkarım gerçekleri yaşayıp göreceğiz.

Genel konuştuğumu yazıda da söyledim istisnalar var dedim ama tüm khk ların yazdığım gibi anlamı var.

686 EGM den banka sebebiyle çok ret gördüm facede karar olarak.Çıkarımlarımın doğru olduğunu bu khk lardan olanlar bilir.Genel konuştum istisnalar tabiki var ama her khk nın EGM için anlamı var.

her khk kın bir hikayesi yok (701 istisna)

ben 686 sayılı khk yı yakından takip ediyorum.

nadir de olsa ret iade kararları var ama çok az.

içerisinde bank asya okul cihan medya kriterleri olan bir çoğunu okudum ortaya karışık gibi hepsi.

kodlama ile ilgili bir karar okumadım sadece.

paylaşım az..deminde yazdım 100000 civarı karar var ama toplasan 500 karar çıkmaz paylaşılan.

net görülebilen EGM için 701 ler genel durumu o kadar. 

paylaşım sayısı artmadıkça ne konuşsak boş havada kalıyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 18 dakika önce yazdı:

içerisinde bank asya okul cihan medya kriterleri olan bir çoğunu okudum ortaya karışık gibi hepsi.

paylaşım az..deminde yazdım 100000 civarı karar var ama toplasan 500 karar çıkmaz paylaşılan.

Her konuya bilmeden muhalefet olduğun gibi bu konuya da muhalefet olmana şaşırmıyorum.Her khk nın hikayesi olduğunu bir sayfa önce 677 den ihraç olanın dediği gibi 677 bylock khksı dediği gibi anlayabilirsin.Her khk nın anlamı var egm gruplama yaptı ama her khk da az sayıda hakkında yeni delil çıkan veya eski khklara yetişmeyen kişiler de atıldı.Tekrar söylüyorum genel olarak EGM de 692 ve 701 kodlama khksıdır.677 bylock 686 banka 679 karlov olayından sonra ani reflex khksıdır.Bu geneldir arada diğer khklara yetişmeyen veya hakkında yeni bulgular çıkan insanlar farklı khklara eklenmişlerdir.

• Onaylama 4

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
communication, 1 saat önce yazdı:

Akademik iade...

DPÜ den bu hafta iki akademisyen iade haberi daha geldi...

Bu hafta toplum 3 akademisyen iadesi oldu...

DPÜ den toplam 30 u gecti iade sayisi...

Sizce, DPÜ' de redler ne durumda ?  DPÜ benzeri bir üniden karar bekleyen akademik bir ihraç olarak  kişisel gözlemim bu tarz ünilerde red ve kabul oranlari  su ana kadar yüzde elliye elli gibi geliyor.

675 KHK, YÖK, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 1 saat önce yazdı:

Suskun31

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi geceler ben 686 khk lıyım kurum egm haziran komisyondan ret üst amir raporu ve karaktersizler B5 diye kodlamışlar adli idari birşey yok 

Suskun31

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu sene ohal bütün dosyaları bitirir değil mi bir sene daha uzatılmaz süre ???

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi geceler herkese çocuğum devlet teşvikiyle özel okula gitmişti bir yıl.Bu kriter babaya mi geliyor yoksa hem anneye hem babaya mı

686 KHK pasif banka okul inceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...