İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@Cengiz Yildiz 

SONUNDA DA BELİRTTİM ASLINDA AMACIM KİMSEYİ KIRMAK DEĞİL ZATEN HEPİMİZ AYNI YERLERİMİZDEN KIRILMIŞIZ. KİMSE MESAJ YAZMASINI ENGELLEYECEK BİR YORUM AMACI TAŞIYARAK YAZMADIM. AMACIMI AŞTIYSA SİZLER KUSURA BAKMAYIN

Kusura bakmayın ama sayfaların neden sık sık dolduğu belli oluyor. O kadar özelden karşılıklı yazılması gerek şeyler sayfayı gereksiz meşgul ediyorki anlatamam. Tabi bunu haddim olmayarak yazıyorum Yöneticiler. Onlarca sayfa yüklenmiş gözüküyor okuyorum merakla faydalı hiç bir şey yok. Amacım kimseyi rencide etmek kırmak değildir. Lütfen bu konuda daha hassasiyet gösterelim...

• Beğeni 2

672 KHK, Temmuz 2020 iade

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ogretmen arkadaslar... Ihrac olduktan kisa sure sonra mebbisi kapatmislardi bize yanlis hatirlamiyosam. Yillar sonra aklima geldi bakayim dedim sisteme girebiliyorum. Suanki durumumda ihrac oldugum gözüküyo ama baska hicbi degisiklik yok. Sendika uyeligim bile askiya alinmamis iptal olmamis. Herkeste boyle mi acaba

672 khk. Milli egitim bakanlığı kriter banka. sorusturma adli islem yok. Komisyon: iade cok şükür 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

701 egmliyim bende hakkimda hem ea hem sml kodlamasi var takipsizlik aldim 1 yil once bu kodlar birbirine ters komisyon hangisine gore karar verecektir bilgisi olan var mi

701khk KYOK verildi komisyon incelemeye devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

26 nisan/701 khk egm istanbul olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. İfade veren veya vermeyen varmı? Birde her ifade verene fişleme soruldu mu?

26 nisan açik 701 ihraç EGM istanbul Adli yada idari ifadem alınmadı. KYOK alındı  ( 31.01.2020) Kriter yok fişleme sd kart DİL, EA komisyon red (06.03.2020) 19. İDARE MAHKEMESİ

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 35 dakika önce yazdı:

Her konuya bilmeden muhalefet olduğun gibi bu konuya da muhalefet olmana şaşırmıyorum.Her khk nın hikayesi olduğunu bir sayfa önce 677 den ihraç olanın dediği gibi 677 bylock khksı dediği gibi anlayabilirsin.Her khk nın anlamı var egm gruplama yaptı ama her khk da az sayıda hakkında yeni delil çıkan veya eski khklara yetişmeyen kişiler de atıldı.Tekrar söylüyorum genel olarak EGM de 692 ve 701 kodlama khksıdır.677 bylock 686 banka 679 karlov olayından sonra ani reflex khksıdır.Bu geneldir arada diğer khklara yetişmeyen veya hakkında yeni bulgular çıkan insanlar farklı khklara eklenmişlerdir.

692 ve 701 kodlama khk'sı dediniz. 692 yayınlandığı zaman 701'le ihraç olan egm personeli açıktaydı. Bunlar neden 1 yıl sonra ihraç edildi. Sadece anlam verebilmek için soruyorum.

26 nisan açik 701 ihraç EGM istanbul Adli yada idari ifadem alınmadı. KYOK alındı  ( 31.01.2020) Kriter yok fişleme sd kart DİL, EA komisyon red (06.03.2020) 19. İDARE MAHKEMESİ

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
kuclesnurot, 24 dakika önce yazdı:

692 ve 701 kodlama khk'sı dediniz. 692 yayınlandığı zaman 701'le ihraç olan egm personeli açıktaydı. Bunlar neden 1 yıl sonra ihraç edildi. Sadece anlam verebilmek için soruyorum.

Sen ona takılma kendiside  dil kodu ile kodlanmış ama kendi khksini aklamaya çalışıyor memurlar nete bakablrsn orda da aynı niciki kullanıyor bu şahıs

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Orhan Arslan ihrac olunca siyasi bi partiye gitmiştim 677 khk nin 4 te üçü bylockcu demişti. 

Kemik11, 3 saat önce yazdı:

Bnm de 677 67 gün sgk kaydı var. 677 ler için bylockcu dediler.bnm anlamadigim. Siz neden 679 686 701 bile duydum sgk kaydı ihraci olundu.

Egm -ist-4 ekim 677- sgk kaydı. İncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

14 dakikalık güzel bir video bıraktım arkadaşlar. Daha önce izlemeyenler varsa izlemesini tavsiye ederim, bu videoyu izleyince aklıma Demet Akbağ'ın Hükümet Kadın filmindeki repliği geldi;

"Adalet kanunda yazmaz, adalet insanın vicdanıdır, yüreğidir..."

Justice for humanity!

• Beğeni 1

Adalet Bakanlığı 675 Ret idari süreç yok. Zalimin sesi çok çıkar belki ama; son sözü mazlum söyler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guapo, 02.01.2020 - 11:58 yazdı:

KHK zalimliğinin bittiği bir yıl olsun herkesin iyi haberler aldığı bir yıl olması dileğiyle 

MSA kardeşm benim 2017 yılından beridir  açık bir soruşturmam var bugün adliyeye geldim dosya emniyetten savcı beyin önüne gelmiş ben katiple görüştüm soruşturmanın bir an önce sonuçlanmasını ohal komisyonundan haber beklediğimi söyledim o da isterseniz bir dilekçe yazın ben nasıl bir dilekçe yazayım bir örneği var mı şuan aklıma pek bişey gelmiyor 

Guapo, 03.01.2020 - 13:18 yazdı:

Hayırlı cumalar dün İstanbul adliyesine gittim en son 3 ay önce gitmiştim 2017 yılından beri dir açık olan soruşturmam vardı bunuda 3 ay önce öğrenmiştim dosya öğrendiğime kadar önce terördeydi sonra kaçakçılık şubesine geçmişti emniyete gitmiştim dosyanın savcılığa bir an önce gitmesi için elimden ne gelirse yapmaya hazırım demiştim görevli arkadaş şuan için gerek yok olduğunda biz sana ulaşırız demişti sonra bidaha gittm hala emniyetteydi dosya işte enson dün adliyeye gittim savcının kalemiyle konuştum dosyanın savcının önüne geldiğini söyledi şuana kadar hiçbir adli durum yaşamadım  soruşturmanın hızlandırılması için savcıya bir dilekçe yazdım ohal komisyonunun vereceği kararı etkilemesi açısından 3 yıldır açık olan dosyamın sonuçlandırılmasını istedim..

wildPuppy, 03.01.2020 - 15:48 yazdı:

Aynı şeyi 1 buçuk yıldır yapıyordum. Savcılığa defalarca dilekçe, emniyete de defalarca gittim. 

Geçen hafta gözaltına aldılar. 4 gün tutup adli kontrolle bıraktılar.size de yakında gelebilirler. İstanbul savcıları tutuklama talepli gönderiyor mahkemeye. Benim dosya boş olduğu halde az kalsın tutuklanacaktık. Dosya cdden boş, 2012 de bir adet ardışık olmayan sabit hattan aranma var 4 sn kadar. O da dakikaları tutmuyor. Bu kadar. 

Tavsiyem, bir avukatta vekaletiniz hazır bulunsun. Cmk avukatları umursamıyor. 

Hakkımda TAKİPSİZLİK kararı verilmeden önce, ikamet ettiğim il savcılığından, soruşturmayı yürüten il savcılığına UYAP üzerinden gönderilmek üzere, dilekçe yazmış ve hakkımdaki soruşturmanın akıbetini sormuştum. Bunu, uzun süredir Savcılıkta soruşturması devam eden, diğer yandan da komisyonda incelemesi devam eden tüm eski KHK lılar için TAVSİYE ederim.

672 KHK - EGM - Rütbeli - Aralık 2019'da TAKİPSİZLİK, Ocak 2020'de KABÜL kararı çıktı. Kodlama: 'Derece 1: E - Derece 2: E' . Anlamı: Hayatının Hiçbir Döneminde Fetö ile ilişkisi olmayan ve İşini İyi takip Eden' - EGM'ye atamam yapıldı. Şükür Kavuşturana.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...