İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Rıza Baba, 46 dakika önce yazdı:

Bu akşam ben de KABÜL kararımı gördüm.

En son 02 Ocak Perşembe günü öğleden sonra bakmıştım. Normalde çok sık bakmazdım. En sık, haftada bir defa… Ama birkaç gündür okuyamadığım forumu okumaya başladığımda, Cuma günü de karar yüklendiğini görünce, ben de bir bakayım dedim ve KABÜL yazısını gördüm.

Kısa özet geçeyim. … . Aslında İMZA kısmında yazdıklarımdan farklı tek bir durum var. 10-15 gün kadar önce, savcılıktan TAKİPSİZLİK kararı çıktığını öğrendim. Kararın kesinleştiğini ve tebligat aşamasında olduğunu söylemişlerdi. Ama henüz tebliğ edilmedi.

Takipsizlikten sonra bu kararı bekliyordum ama bu kadar da çabuk değil.

Allah, geride kalan masumların da yardımcısı olsun. Bundan sonra, mutlaka vermeyi düşündüğüm, hukuki mücadelemde de muvaffak etsin, inşallah.

Hayırlı olsun. Vallahi bir kişi daha kurtulduğu zaman o kadar mutlu oluyorum ki. Allah bir daha yaşatmasın. 

• Beğeni 4

679 KHK- Hat Mağduru- AD fişleme- Silivri Misafiri- 07.04.2020 İade- Atama Bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
d.s.m, 7 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun. Vallahi bir kişi daha kurtulduğu zaman o kadar mutlu oluyorum ki. Allah bir daha yaşatmasın. 

Sayın d.s.m. Teşekkür ederim. Çok incesiniz. Size de tez zamanda nasip olsun inşallah.

• Beğeni 2

672 KHK - EGM - Rütbeli - Aralık 2019'da TAKİPSİZLİK, Ocak 2020'de KABÜL kararı çıktı. Kodlama: 'Derece 1: E - Derece 2: E' . Anlamı: Hayatının Hiçbir Döneminde Fetö ile ilişkisi olmayan ve İşini İyi takip Eden' - EGM'ye atamam yapıldı. Şükür Kavuşturana.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

679’lular 3 yilimiz doldu..;( inşallah bu ay içinde iade oluruz.. 

• Beğeni 6

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Orhan Arslan, 3 saat önce yazdı:

Sen ona takılma kendiside  dil kodu ile kodlanmış ama kendi khksini aklamaya çalışıyor memurlar nete bakablrsn orda da aynı niciki kullanıyor bu şahıs

Ben kendimi aklamaya çalışmıyorum zaten aklandım 2 sene oldu takipsizlik alalı ve takipsizlik kağıdımda açık açık örgütle irtibatlı ve iltisaklı olmadığı anlaşılmıştır diye yazıyor.Bu 1

2. olarak ben kimseyi ötekileştirmek için bu çıkarımları yazmadım genel olanı yazdım yoksa kimseye bir garezim kimseyle bir hesabım yok benim bu yazdıklarım zaten genel geçer ifadeler süreci başından beri takip ediyorum ben memurlar nette de aynı nicki kullanıyorum zaten gizli kalmak gibi bi amacım yok ben de burdaki çoğu insan gibi karar bekliyorum.

Umarım anlatabilmişimdir...

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Esim ihrac olduğunda tbmm ye gitmistim orda iki mhp bir akp li vekille gorustum 3 de esin bylock yuklemistir dedi biz bu programin adini bile medyadan duyduk esimde bende dedim  kizim sen bilmiyosundur gizlemistir dedi ,inanmadilar.(O gunden beri iadeden cok o sahislarin da ayni seyleri yasamasi icin dua ediyorum).Ama es durumu sgk kaydi ihraci esim.Yani aslinda bosuna tartışıyorsunuz sn ozelharekatci nin dedikleri dogru en azindan 677 icin bylock dediklerini kendim yasadim.

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yani her khk nin bi geneli var ancak icerisinde nadir farklilar da var ama hepsinin en büyük ortak ozelligi hukuksuz ve haksizca olmaları ve bizimde unutmamamiz gereken bu olmalı.

• Beğeni 3
  • Onaylama 2

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 8 saat önce yazdı:

Her konuya bilmeden muhalefet olduğun gibi bu konuya da muhalefet olmana şaşırmıyorum.Her khk nın hikayesi olduğunu bir sayfa önce 677 den ihraç olanın dediği gibi 677 bylock khksı dediği gibi anlayabilirsin.Her khk nın anlamı var egm gruplama yaptı ama her khk da az sayıda hakkında yeni delil çıkan veya eski khklara yetişmeyen kişiler de atıldı.Tekrar söylüyorum genel olarak EGM de 692 ve 701 kodlama khksıdır.677 bylock 686 banka 679 karlov olayından sonra ani reflex khksıdır.Bu geneldir arada diğer khklara yetişmeyen veya hakkında yeni bulgular çıkan insanlar farklı khklara eklenmişlerdir.

Çatışma ile bir sonuca varamazsın.

Hala aynı zihniyettesin.

Rıza Baba hayırlı olsun..

Darısı herkesin başına.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bence yakında bu yıl içinde çok güzel gelişmeler olacak ben öyle hissediyorum ki suça bulaşmamış sohbet,banka,dershane,sms saçma sapan bahanelerle ihraç edilen herkes görevine dönecektir. Çağdaş bir ülke olamak zorundayız bu da adaletle mümkündür..hakkımızı yasalar çerçevesinde aramalıyız boş boş beklersek 2023 den önce düzelmez. Masumların korktuğu bir anayasamız yok. iftiracıların,zalimleri ve suçluların korktuğu bir anayasamız var 

Rıza Baba, 8 saat önce yazdı:

Bu akşam ben de KABÜL kararımı gördüm.

En son 02 Ocak Perşembe günü öğleden sonra bakmıştım. Normalde çok sık bakmazdım. En sık, haftada bir defa… Ama birkaç gündür okuyamadığım forumu okumaya başladığımda, Cuma günü de karar yüklendiğini görünce, ben de bir bakayım dedim ve KABÜL yazısını gördüm.

Kısa özet geçeyim. … . Aslında İMZA kısmında yazdıklarımdan farklı tek bir durum var. 10-15 gün kadar önce, savcılıktan TAKİPSİZLİK kararı çıktığını öğrendim. Kararın kesinleştiğini ve tebligat aşamasında olduğunu söylemişlerdi. Ama henüz tebliğ edilmedi.

Takipsizlikten sonra bu kararı bekliyordum ama bu kadar da çabuk değil.

Allah, geride kalan masumların da yardımcısı olsun. Bundan sonra, mutlaka vermeyi düşündüğüm, hukuki mücadelemde de muvaffak etsin, inşallah.

Hayırlı olsun mücadelene devam edeceğin beni çok gururlandırdı herşey sadece iade den ibaret değil bir masumu lekelemek bu kadar Ucuz bişey olmamalı ülkemiz muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için bu gerçekten çok gerekli pısırık olacak bir millet hiçbirşey hak etmiyor ben masumum güçlüyüm haklıyım 

6 Ocak 2017 679 KHK 3 sene oldu Rabbim bu ülkeye bu millete bu vatana birdaha KHK yüzü göstermesin herşey adaletle olsun 3 yıldır hayatımın en önemli konusu adalet oldu nefes almak gibi çok önemli 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...