İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
Yengeç, 10 dakika önce yazdı:

Komisyon üyleri 1+1 çalışıyorsa kararlara maalesef yansıyacaktır bu durum. Oradaki hakimler de belli bi yaş üstü 

kesinlikle doğru bir tespit..

maalesef adliyeler ağır cezalar vs. çalışma konusunda esnekleştiyse komisyonda bundan nasibini alacaktır..

kararlar ne kadar geç olursa olsun umarım olumlu yönde artarak devam eder..

şuan için son iade oranları %25 seviyesinde..genel iade oranı %10 üzerine çıktı...

özellikle 672 sayılı KHK dan sendikadan bekleyenler iade oldukça iade oranı artacaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adıgüzel nazenin ve öğretmenin kararı kabul gelsin bu haftayı boş geçmeye razıyım kendi adıma ?

• Beğeni 1
  • Kahkaha 2
  • Onaylama 2

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
altuğ, 8 dakika önce yazdı:

Adıgüzel nazenin ve öğretmenin kararı kabul gelsin bu haftayı boş geçmeye razıyım kendi adıma ?

biraz daha gecikirlerse Nazenin hocam korona morona dinlemez yıkar komisyonun çatısını kafalarına...

ellerini çabuk tutsalar iyi olacak gibi...

ihraçtan iadeye lisans eğitimine başlayanlar diploma aldı..

o dönem doğan çocuklar seneye okula başlayacak..

artık bu işler daha seri daha hızlı olmalı...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bence kararların büyük çoğunluğu verildiği için ayrıca perseonel yoğunluğuna gerek yok,sadece kararı verilen dosyaları sisteme yukleyecekler, onun için ekstra bir yavaşlama beklemiyorum, açıklanması planlanan sayıda dosya açıklanmaya devam edecek,yanlış da yorumlamış olabilirim

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sabahtan beri çıt çıkmayan forumda birkaç arkadaş yazınca kendime geldim, iyi ki varsınız dostlar...19 Mart’ta eşimin kurum görüşü alındı, ne dersiniz gelir mi yakında güzel bir haber???

• Beğeni 1

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
khk111, 8 dakika önce yazdı:

Bence kararların büyük çoğunluğu verildiği için ayrıca perseonel yoğunluğuna gerek yok,sadece kararı verilen dosyaları sisteme yukleyecekler, onun için ekstra bir yavaşlama beklemiyorum, açıklanması planlanan sayıda dosya açıklanmaya devam edecek,yanlış da yorumlamış olabilirim

genel hatları ile hangi kritere göre hangi kararın verileceği belli gibi..

ama kararların hepsinin belli olduğunu söylemek çok zor..

çok fazla yazışma var...

Hakkınızda verilen basit bir KYOK kararı için bile aylarca yazışma yapılıyor kurumlarla..

devam eden saha araştırmaları, kurum görüşleri, adli idari süreçler sürelere etki edebiliyor...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 14 dakika önce yazdı:

Sabahtan beri çıt çıkmayan forumda birkaç arkadaş yazınca kendime geldim, iyi ki varsınız dostlar...19 Mart’ta eşimin kurum görüşü alındı, ne dersiniz gelir mi yakında güzel bir haber???

3 hafta içinde gelmesi lazım korona aksaması üzerine koysak eder 6 hafta bu bayrama kadar eviniz bayrama yeri benim düşünceme göre çünkü zaten dosyaların yarısı EGM Msb adalet buradan cımbızla iade duyuyoruz geriye yarısının yarısı MEB ve iadeleri buradan dolduruyorlar haftada 100 dosya seçseler eşiniz ilk 600 e girer kabulu mayıs ortası gibi sistemde görür muhtemelen inşallah. 

• Beğeni 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 18 dakika önce yazdı:

3 hafta içinde gelmesi lazım korona aksaması üzerine koysak eder 6 hafta bu bayrama kadar eviniz bayrama yeri benim düşünceme göre çünkü zaten dosyaların yarısı EGM Msb adalet buradan cımbızla iade duyuyoruz geriye yarısının yarısı MEB ve iadeleri buradan dolduruyorlar haftada 100 dosya seçseler eşiniz ilk 600 e girer kabulu mayıs ortası gibi sistemde görür muhtemelen inşallah. 

Teşekkür ederim hocam haklısınız, 2-3 haftada gelen de oluyor...Yarın karar çıkarsa az çok bir yorum yapabiliriz belki...Bekleyen herkesin evi en kısa sürede bayram yerine dönsün inşallah...

• Beğeni 1

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon açıklamasında 3.500 dosyayı ön incelemeye aldığını belirtiyor büyük ihtimalle bu ay o kadar karar çıkar ve yarın benim öngörüme göre sağlık bakanlığı kararları fazla olacak. 

• Beğeni 3

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ceza alıp da ohal komisyonunca kararı açıklanmayan EGM mensubu var mı? 

• Beğeni 1

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...