İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

İmtihan büyük dostlar,

Rabbim zor durumda olanlara bir an önce bu imtihandan yüzünün akıyla çıkmayı nasip etsin...

• Beğeni 6

672 - MEB - 25 ay istifa edilmiş sendika - Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın dostlar, bol iadeli günler diliyorum...

• Beğeni 2

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 2 saat önce yazdı:

Günaydın dostlar, bol iadeli günler diliyorum...

Sizede günaydinn... aminnn aminnn... Bu arada form ahalisi nerde gelen giden yok... Yazın arkadaşlar şenlensin buralar.. 

• Beğeni 2

679 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın herkese...Sürekli sayfaya bakmaktan çok yoruldum.Bundan sonra sadece cuma günleri bakacağım.Keske bir mucize olsa da iade oldum diyebilsem ☺️

• Beğeni 3

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zeynep, 41 dakika önce yazdı:

Günaydın herkese...Sürekli sayfaya bakmaktan çok yoruldum.Bundan sonra sadece cuma günleri bakacağım.Keske bir mucize olsa da iade oldum diyebilsem ☺️

Ben iki hafta d bir bakıyorum.ki geçen hafta bakmadım. Ondan önce de 4 hafta bakmamıştım..ki şu durumda bir gelişme olacağına hiç ihtimal vermiyorum..bu cuma bakar miyim bilmiyorum..

• Beğeni 2

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Umutlar ve haberler yarın kaldı galiba.

• Beğeni 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Komisyon sayfasından çok bu foruma giriyorum bir hareketlilik olursa burdan sonra bakarım diyorum iyiki bu forum var da haberdar oluyoruz halen aynı durumda olduklarımız birbirimizden 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben komisyon sayfasından çok uyaptan mahkeme dosyama bakıyorum.Daha bir beraatim bile yok.

• Beğeni 1

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Es4023, 17 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Dönerci Öğretmen Olarak Size 3.5 yıl önce ihracımdan 3-4 ay sonra gördüğüm ve hala unutamadığım rüyamı anlatmak istiyorum. Sadece eşimle paylaştım bunu. 
Bulundugum ilçede gökten tipi şeklinde tuz yagiyordu. Neredeyse gözünüzü açmanız imkansız gibiydi. Ve ben çarşıda gezerken bu olay basıma geliyor. Çarşıda nefes alıp veren kim varsa bu tuzdan zehirlenip can çekişerek yere yığılıp ölüyordu. Herkeste bir telaş bir telaş sanki mahşer yeri. Caddeler sokaklar olulerle dolu. Herkes canını kurtarmak icin bir yerlere kaçıp siginamaya çalışıyor arabalara binip başka yerlere kaçıyorlardı. 
Bu manzara beni çok korkutmuştu fakat yine de içimde bir huzur vardı hızlı adımlarla eve gidiyor bir an önce aileme haber verip onları bu durumdan kurtarmak istiyordum. 
Tam eve yaklaştım ki, o Yağan tuzlar gökyüzünde birleşti ve  arkamda bir suret oluştu. 
Korkumdan arkama dönüp bakamıyordum. 
Daha sonra bir ses geldi o suretten Tuz Yalnızca Zulmedenleri Yakalayacak Korkmayın Diyordu. (Su anda yazarken tuylerim diken diken oldu). Bunu duyunca korkum azalmıştı ve yürümeye devam ettim ,eve vardım. 
Kapiyi pencereyi sıkı sıkı kapattım ve durumu evdekilere anlattım ama korkmayın biz kimseye zulmetmedik bu tuz bize zarar vermeyecek dedim. Tam bu sırada 

Disarida kalanlar kapımıza dayandı açın ne olur içeri alın bizi diye yalvarıyorlardı. Hanıma dedim sakin açma ve korkma da biz kimseye zulmetmedik biz zarar gelmeyecek,onlar zulmedenlerden. Sonra kapıyı kırıp içeriye tuzla beraber yığıldılar ve oracıkta öldüler. Bize birsey olmadı ama tabi. 
Daha sonra uyandım. Bu rüyayı anlatmamda şu günlerde yaşadığımız musibetlerin benzeri bir durum yaşandığı içindir. 

Sagda solda gezen saçma rüyalarla kıyas yapılmaz umarım. 

Rica ederim insallah en çok ihtiyacı olan en önce iade olsun. 

ben güzel rüyaları dinlemeyi çok severim. Paylaştığınız için teşekkürler. Bende hayırlı zamanda hayırlı haber gönder allahım diye dua ediyordum. Şimdi çalışıyor olsaydım hersey bizim için çok zor olacaktı. Her şerde bi Hayır vardır.

• Beğeni 8

1979kaya_03 675 saglikci inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...