İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

ozelharekat61, 34 dakika önce yazdı:

Çok geçmiş olsun hocam Allah şifa versin.Sebep olanların da Allah belasını versin.Bende de arada sırada baş ağrısı oluyordu hocam bu kesin belirti mi?

Amin hocam bnm de dualarım o yönde . Strestendir inşallah diyeyim kötü bi şeye yormamak gerek başka düzensizliklerde vardı tabi bnm kabızlık gibi bi iki şikayet daha sizde böyle bi şey olduğunu sanmıyorum ama baktırmakta fayda var bi görünün en kısa zamanda geçmiş olsun 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Khk’sız ama mağdur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Gül reçeli Allah şifa versin inşallah. Dualarımız sizinle. 

• Beğeni 2

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
HEMŞO, 4 saat önce yazdı:

Denetimli serbestlikte imzanın kalkması genellikle mahkemeler talep üzerine verir, ancak dosya incelemesinde mahkeme re'sen de verebilir. İmza atmak suretiyle verilen adli kontrolü mahkeme kaldırmış oluyor, bu da sizin lehinize olan bir durum. İnşallah beraatle sonuçlanır. Bu zamanda mahkemelerde nasıl karar çıkacağını kestirmek çok zor. Ağır ceza mahkemesinde beraat alan biri istinafta ceza alabiliyor, ağır cezada ceza alan biri istinafta beraat alabiliyor. 

Size traji komik kendim yaşadığım iki olay yazayım.

ilki 2016 ekimde tutuklandım İki ay tutuklu kaldım. Bi akşam üzeri salıverdiler. Hiçbirşey demeden. Ertesi gün öğrendim ki ev hapsine çevirmişler. 8 ay ev hapsinde kaldım. Tekrar mahkemeye çıkarıldım ve benim ev hapsinde olduğumdan haberleri yok. Öğrenince hemen kaldırdılar. 

İkincisi de imza atıyorum başka bi mahkemece verildi (ikamet ettiğim başka bi il de soruşturma açmıştı) Bigün imza atmayı unuttum. Biz tutuşuyoruz tekrar tutuklanma ihtimali varmış diye. Bi hafta sonra emniyete imza verme olayımı kaldırdı mahkeme. 

Ne denir. Hayırlısı 

@Gül reçeli çok geçmiş olsun kardeşim. Acil şifalar diliyorum 

• Beğeni 1
  • Şaşırma 1

672 KHK- Bylok WiFi mağduru Sakarya 4. Ağır ceza(karar kesinleşmedi) -Okul (2012- Şubat 2014) Banka maaş hesabı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Gül reçeli Geçmiş olsun.Rabbim şafi ismi ile tüm hastalara ve size şifalar versin.

• Beğeni 1

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 7 saat önce yazdı:

Öncelikle herkese günaydınlar diliyorum.... 

Denetimli serbestlik kapsamında imza atan bir kişinin imzasının kalkmış olması ne anlam taşır? 

Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum. 

Şimdiden teşekkürler....

Benim de başımdan bu durum geçti.Hic dilekçe falan vermedim İmzanin kalkması için  fakat birgün imza için polis karakoluna vardım imzan yok dediler Denetimli serbestlik bürosuna vardım.Savci kaldırmış, işte yazısı dediler.yaklasik 15 ay imza atmıştim.Denetmli serbestlik bürosunda bir tanidiga sordum.Tanidik, bu iyi bir gelişme savcının imzayı kaldırdığı dosyalar beraatla sonuçlanır, dedi.

• Beğeni 1

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gül reçeli, 30 dakika önce yazdı:

İyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum inşallah bu sayfaya bi gün bir değil iki güzel haberle dönerim ??

Insallah. Oncelikle gecmis olsun. Rabbim Şafi sifatiyla sifanizi versin. En kisa zamanda da tum bekleyenlere hayirli haberler almayi nasip etsin.

• Beğeni 3

672 KYOK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gül reçeli, 44 dakika önce yazdı:

İyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum inşallah bu sayfaya bi gün bir değil iki güzel haberle dönerim ??

Aminn... Hocam çok geçmiş olsun. En kolay şekilde atlatırsınız inşallah. Dualarımız sizinle...

• Beğeni 3

672 dosya inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Gül reçeli, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar güzel haberler beklerken dün hataneden  üzücü sonuçlar aldım beynimde 5.5 mm lik kitle olduğunu öğrendim çok üzülüyorum lütfen dua edin ilaçla küçülürse ameliyata gerek kalmayacak yoksa ameliyat olmalıymışım ve stres yaptıkça tekrarlama riski varmış en önemli şey sağlık ama bu yaşalınalardan sonra insanın sağlıklı kalması çok zormuş ?

Kıyamam...

İnşallah gerek kalmayacak, ilaçla küçülecek...

Moralinizi yüksek tutun. Artık aklımdan çıkmayacaksınız...

Allaha emanet olun. Bizler de burda sizin için dua edicez. Üzülmeyin. İnşallah korktuğunuza korktuğumuza uğratmayacak Allahım...

??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KatrinaVanTassel, 36 dakika önce yazdı:

Kıyamam...

İnşallah gerek kalmayacak, ilaçla küçülecek...

Moralinizi yüksek tutun. Artık aklımdan çıkmayacaksınız...

Allaha emanet olun. Bizler de burda sizin için dua edicez. Üzülmeyin. İnşallah korktuğunuza korktuğumuza uğratmayacak Allahım...

??

Çok teşekkür ederim sn katrina  inanıyorum sizin dua ve iyi dileklerinizle Allahın izniyle iyileşecem inşallah şu an bu yaşadıklarım bana çok zor geliyo ama elimden geldiğince mutlu olmaya çalışcam 

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

Khk’sız ama mağdur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...