İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
Saphyr, 1 saat önce yazdı:

1-Memur oldum ihraç edildim,

2-Gözlükçü dükkanına girdim şehir hastanesi yapılıp devlet hastanesi kapanınca dükkan kapandı işsiz kaldım,

3-İnternet cafe açtım;

* Aşırı yağan yağmurdan sonra ordu evinin duvarları patladı dükkanı sel bastı, 

* Tam işleri oturtturduk deprem oldu dükkanı boşalttık farklı mahalleye taşındık,

* Yeni yerimize taşındık 15 gün çalıştırdık pandemi oldu kapattık oturuyoruz evde boş boş. 

* Devlet sanki benim bu işi yaptığımı biliyormuş gibi her yer açıldı açılmayan yer yok ama internet cafeler açılmadı. ? 

Velhasılkelam işler hiç rast gitmiyor. ? Çok şükür sağlığımız yerinde o ayrı tabi. 

Offf...

Sn @Saphyr Hocam ya hakikaten bazen geldi mi üst üste geliyor ama siz limiti doldurdunuz...

Daha bişey olmaz. İnşallah olmasın yani. Allah helal bol rızık versin herkese...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KatrinaVanTassel, 13 dakika önce yazdı:

Offf...

Sn @Saphyr Hocam ya hakikaten bazen geldi mi üst üste geliyor ama siz limiti doldurdunuz...

Daha bişey olmaz. İnşallah olmasın yani. Allah helal bol rızık versin herkese...

Allah razı olsun, umarım sonu iyi olur. ?

• Onaylama 1

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Cengiz Yildiz, 5 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar bu olaylar hepimizi sarsti belli.eskiden 1 paket sigarayı 2 gün içerken şimdi 1 günde bitiyor.Artik nefesimi bile zor aliyorum 35 yaşında olmama rağmen bugün bırakmaya karar verdim içmeyeceğim diye nasıl olacak bilmiyorum ama bırakmam lazım yoksa o beni bırakacak.durumlar böyleyken nasıl olacak bilmiyorum ama mecburum artık çocuklarım için bırakacağım 

Aaa bugün duyduğum tek ve en güzel haber...

Kafanızda bitirmişsiniz siz bu işi. Tamamdır. Darısı diğerlerinin başına. Sizi artık nasıl bıraktım ve bi daha ağzıma almadım örneği olarak dinlicez desenize inşallah...

Ayyy Teyzem bıraktı sigarayı 10 yaş gençleşti resmen. Ablam sanıyorlar...

Valla çok ama çok sevindim sizin adınıza...

???????????????

Hayati, 4 saat önce yazdı:

Aynı yaşlardayız bende 4 yıl önce kovulunca hırsımdan bıraktım sıgarayı, adamlar seni beni atıyor bizim verdiğimiz sı%95 sıgara vergisi ile saraylarda oturuyor, onlarca boş gezen adamı danışman vs yapıyor. ıkı hafta dişini sık, bol bol sakız çiğne , istek geldikçe karanfil at ağzına tiksinti uyandırıyor. Ben böyle bıraktım

Harika...

4 yıl gerçekten müthiş...

???????????????

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yeni hafta yeni umutlar.... 

• Beğeni 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Rabbim önce sağlık versin herşey geliyor gidiyor ama en önemlisi sağlık..

• Beğeni 1

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba, pasaport tahditi kaldırma için örnek dilekçe var mıdır acaba? Teşekkürler

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Birgül Şuraya İade Oldum Arkadaşlar Kriterim Şunlardı Diye yazar miyim acep.... 

Kim bilir yakındır belki o günler... 

Komişın şu adamı yemek yapmaktan kurtaralım der artık belki ?? 

Kanalaımın Reklamını da yapmadan edemeyeceğim... Admin benim üyeliği silmez umarım? 

https://www.youtube.com/channel/UCaAFKYU42pXZLGJRkO0G-2A

• Kahkaha 1

672 KHK. SENDİKA 2015 İSTİFA. TAKİPSİZLİK ALİNDİ İNCELENİYOR.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın. Hep aynı şeyleri yazmaktan sıkıldım. İade olalım da farklı şeyler konuşalım. 

• Beğeni 8
  • Onaylama 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...