İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk

arkadaslar kufrum görüşüm alındığında müdürüm kendisini milli eğitim in aradığını ve olumlu görüş bildirdigini haber verdi. en son görev yaptığım il de 3 ay durmuştum ve o müdürüm emekli şu an. yani en son görev yaptığım yeri değil ondan önceki görev yaptığım ili aramislar. o il de iki ilçede çalıştım en son çalıştığım ilçede bulunan müdürüme sormuşlar. ilk çalıştığım ildeki ilk çalıştığım ilçeye de sorarlar mi. ama ordaki kurum amirlerimin hepsi değişti. yani komisyon sadece çalıştığınız bir okuldan mi görüş alıyor acaba. ya da sadece bir kişiden mi. bir de bu görüş aynı gün gidiyor mu acaba yoksa rapor falan hazırlanip biraz sürüyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 44 dakika önce yazdı:

O anlattıgına da  kripto diyorlar komserim?

Tamam işte bende diyorum ki kripto ya bu bir kripto nasıl T.C. Devletinin Resmî Mahkemelerinden takipsizlik veya beraat alabilir?Kripto ise casuslukla yargılanıp hapis cezası alması gerekir ki casusluk yaptığının veya kripto olduğunun kanıtlanması gerekir.Şimdi buna kim inanır?

• Onaylama 3

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Derbasî be Çewlîg 

Geçmiş olsun Bingöl

Dileğim can kaybının hiç olmaması

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 10 saat önce yazdı:

Acil şifalar dilerim.

Rabbim şifanı versin 

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@nazenin hocam raporun ne zaman gönderildiği ile ilgili kesin bir bilgi olmamakla beraber benim kurum görüşü 3-4 gün sonra gönderildi. Genelde son çalışılan yer aranır eğer ki ordaki müdür tanımıyorum derse sonra eski çalıştığı arkadaşlar ya da eski çalıştığı yer aranır. Sizin sadece sendika vardı yanlış değilsem. Yani 1 aya kalmaz iadeniz gelir diye düşünüyorum ama yine de komisyonun ne yapacağı belli olmuyor. Rabbim hakkınızda hayırlı olanı nasip eylesin...

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Muhammet Adıgüzel, 7 dakika önce yazdı:

@nazenin hocam raporun ne zaman gönderildiği ile ilgili kesin bir bilgi olmamakla beraber benim kurum görüşü 3-4 gün sonra gönderildi. Genelde son çalışılan yer aranır eğer ki ordaki müdür tanımıyorum derse sonra eski çalıştığı arkadaşlar ya da eski çalıştığı yer aranır. Sizin sadece sendika vardı yanlış değilsem. Yani 1 aya kalmaz iadeniz gelir diye düşünüyorum ama yine de komisyonun ne yapacağı belli olmuyor. Rabbim hakkınızda hayırlı olanı nasip eylesin...

ayyy allah duysun hocam sesinizi. evet sadece sendika hocam. zaten kurum görüsünu ben komisyona ilk başvuru yaparken yazılı bir şekilde vermiştim yine de aramislar. işte ne biliyim hocam fazla evham yapıyorum ya rahat olmam gerekiyo ama işte...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@KatrinaVanTassel hocam merkez üssü Bingöl ama tabi bizim buralarda da hissedildi. Bir sıkıntı yok tabi, Rabbim daha beterinden saklasın. 

• Beğeni 1

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Saphyr, 5 dakika önce yazdı:

@KatrinaVanTassel hocam merkez üssü Bingöl ama tabi bizim buralarda da hissedildi. Bir sıkıntı yok tabi, Rabbim daha beterinden saklasın. 

Evet hocam Elazığ Bingöl arası ne ki. Bununla geçmş olsun. Orda heyelan da olmuş sonra...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Evet arkadaşlar selam yeniden. Benim gecen sene subatta kurum gorusu alınmıştı hatırlayan hatırlar ama mudur beni tanımıyordu sanirim bu yuzden komisyon karar vermemişti lakin yeni bir gelişme yasadim 13 martta da eski okul mudurum aranmis ama yine üstünden 3 ay geçti ben anlamiyorum dabıl kurum gorusum oldu artık:) görüşlerinizi beklerim:/

• Beğeni 1

672 sayılı KHK -Komisyon inceleme devam-subat 2019 kurum görüşü alındı olumlu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pasific26, 7 dakika önce yazdı:

Evet arkadaşlar selam yeniden. Benim gecen sene subatta kurum gorusu alınmıştı hatırlayan hatırlar ama mudur beni tanımıyordu sanirim bu yuzden komisyon karar vermemişti lakin yeni bir gelişme yasadim 13 martta da eski okul mudurum aranmis ama yine üstünden 3 ay geçti ben anlamiyorum dabıl kurum gorusum oldu artık:) görüşlerinizi beklerim:/

?? Görüşüm Arkamdan Gelerek İade olacağın Yönünde Tabiki Sayın Hocam?

672 KHK. SENDİKA 2015 İSTİFA. TAKİPSİZLİK ALİNDİ İNCELENİYOR.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...