İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

ozelharekat61, 15 saat önce yazdı:

Tamam işte bende diyorum ki kripto ya bu bir kripto nasıl T.C. Devletinin Resmî Mahkemelerinden takipsizlik veya beraat alabilir?Kripto ise casuslukla yargılanıp hapis cezası alması gerekir ki casusluk yaptığının veya kripto olduğunun kanıtlanması gerekir.Şimdi buna kim inanır?A

Av. biri yayinlamis twitter aleminde denk geldim

https://www.hukukibilgiplatformu.com/2019/04/28/garson-k-gizli-tanigin-teslim-etmis-oldugu-sd-kart-verilerinin-elde-edilis-sekli-ve-polnet/

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 21 dakika önce yazdı:

Dün dediğim gibi, sanki ihraçları biz değil fetö yaptı diyecekler. Arkadaşlar alakasız yorum gibi algıladılar, ama ona zemin hazırlanıyor sanki. Çünkü birkaç haber sitesinde daha gördüm, egmde fetö fişlemeleri ve haksız ihraçlar diye. 

Güncelleme • • wildPuppy
  • Şaşırma 1

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Nazenin Mutlaka süreçle ilgili Bilgi vereceğim ben persembe görmüştüm sistemde ne zaman ararlarsa buraya yazacam. ??

672 KHK. SENDİKA 2015 İSTİFA. TAKİPSİZLİK ALİNDİ İNCELENİYOR.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

dosyasında ret kararı vermeyi gerektirecek somut delil olmayan birini kuruma sormak nasıl bir mantık?

öğretmen biri sendikadan ihraç, iade edeceksin hala inatla kurumuna müdürüne tanıyana soralım edelim....

bu gibi uygulamalar çoktan bitmeliydi..

TSK, EGM bile  saha araştırması yaparak yoğurdu üfleyerek iadesine yeşil ışık yakabilir o bile güvenlik nedeniyle belki olabilir...

ama MEB personeli birini müdürüne sormak, nasıl bilirdiniz demek boşa vakit kaybı...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 6 dakika önce yazdı:

dosyasında ret kararı vermeyi gerektirecek somut delil olmayan birini kuruma sormak nasıl bir mantık?

öğretmen biri sendikadan ihraç, iade edeceksin hala inatla kurumuna müdürüne tanıyana soralım edelim....

bu gibi uygulamalar çoktan bitmeliydi..

TSK, EGM bile  saha araştırması yaparak yoğurdu üfleyerek iadesine yeşil ışık yakabilir o bile güvenlik nedeniyle belki olabilir...

ama MEB personeli birini müdürüne sormak, nasıl bilirdiniz demek boşa vakit kaybı...

müdürün o kişiyle kişisel sorunu varsa ne olacak bu kişi fetöcü derse her şey bitecek mi yani. bir müdürün veya amirin  söylediği ile o kişinin hayatı kararacak  mı . Allahım ne günlere kaldık..

• Onaylama 3

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

öyle de olmadı mı?...Özellile TSK, Adalet Bak. ve EGM

• Onaylama 3

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Pasific26 hocam sizin kreterinizde mi sadece sendika ilk ve 2. Kuruluş mu kurum görüşü olayını ne yazikki cozemedik neye göre alınıyor alınmadan dönenler şuan umudum benim 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar ingilizcesi iyi olan evinden yurtdışına ilaç satışı yapabilecek var mi? Ek iş imkanı..

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Ghhjjk huuiiiiijhy

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 14 dakika önce yazdı:

@Pasific26 hocam sizin kreterinizde mi sadece sendika ilk ve 2. Kuruluş mu kurum görüşü olayını ne yazikki cozemedik neye göre alınıyor alınmadan dönenler şuan umudum benim 

Benim 2. Kuruluştan 12 ay var sadece 

672 sayılı KHK -Komisyon inceleme devam-subat 2019 kurum görüşü alındı olumlu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Pasific26 iadeniz yakindr hocam insallh 12 ay sendikayla bekleyisiniz uzun olmuş

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...