İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
Adli27, 18 saat önce yazdı:

Bundan “Komısyonda bekleyen dosyalsr bazında açıklanmayı bekleyen  yüksek sayıda   Ret kararı var” anlamı çıkarmı? Ayrıca Birtane  iade kararı çıkaran mahkeme vardı 19. İdare onunda başkanını değiştirmişler. İadeye dayanamıyorlar.

Merhaba...

Link var mı?..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KatrinaVanTassel, 9 dakika önce yazdı:

Merhaba...

Link var mı?..

Merhaba dün Melih beyin paylaşımının altında 19. İDarede dosyası olan kişiler yazmıstı, mahkeme başkanını almışlar diye. İsmini bilmiyorum bilseydik bakardık.

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KatrinaVanTassel, 4 dakika önce yazdı:

Birden acaba yanlıs bilgimi verdim diye aramaya başladım bende aynı linki buldum teşekkürler☺️ Verdiğim bilgiden dolayı Bir kişinin bile karamsar olması beni üzer. Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Adli27, 9 dakika önce yazdı:

Birden acaba yanlıs bilgimi verdim diye aramaya başladım bende aynı linki buldum teşekkürler☺️ Verdiğim bilgiden dolayı Bir kişinin bile karamsar olması beni üzer. Teşekkür ederim

Benim de 19. İdare Sn @Adli27...

Benim şansım ters dönmüş bi kere. Böyle bi aksilik olucanı seziyordum. Ailem bu kadar karamsar olma iyi düşün iyi olsun diyordu...

??‍♀️

Hissettiğim bu ben napıyım. Bizleri zor günler bekliyor...

?

Karamsarım. Ama sizinle ilgisi yok yani. Yapıcak bişey yok...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KatrinaVanTassel, 6 dakika önce yazdı:

Benim şansım ters dönmüş bi kere. Böyle bi aksilik olucanı seziyordum. Ailem bu kadar karamsar olma iyi düşün iyi olsun diyordu...

??‍♀️

?

Bizimde yok be hocam. Son ana kadar bekletip olumsuzu çakacaklar gibime geliyor. Hiç üzülme, hepimiz aynı durumdayız, bu ülkeye adalet birdaha gelmez. Komısyonuda aynı mahkemeside.

• Beğeni 1
  • Üzülme 1
  • Onaylama 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KatrinaVanTassel, 23 dakika önce yazdı:

??‍♀️

?

Üzülme yin lütfen birçoğumuz aynı durumda Rabbim güzel kapılar açsın..Kalbinizdekini hakkınızda hayırlı eylesin ins.

Güncelleme • • elaf
  • Beğeni 3

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Adli27, 37 dakika önce yazdı:

Bizimde yok be hocam. Son ana kadar bekletip olumsuzu çakacaklar gibime geliyor. Hiç üzülme, hepimiz aynı durumdayız, bu ülkeye adalet birdaha gelmez. Komısyonuda aynı mahkemeside.

elaf, 21 dakika önce yazdı:

Üzülme yin lütfen birçoğumuz aynı durumda Rabbim güzel kapılar açsın..Kalbinizdekini hakkınızda hayırlı eylesin ins.

Sağolun...

Bazı şeyler bi türlü yoluna girmez. Gözü açık gider insan. Bu da benim için öyle bişey...

Sizler için öyle olmasın ama...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bekle babam bekle...Daha önce yazmıştım.Küçük bir ilçede 5 kişi ihraç olmuştuk.İlk iki arkadaşım red ,sonraki iki arkadaşım ise iade almıştı.İade olan arkadaşlarim için , iade olmadan 1 ay önce kurum görüşleri sorulmuştu.Bu arkadaşlarımın kararlari 2019 yılı içinde gelmişti. Ben neden hala bekliyorum anlamış değilim.Ocak 2020 de  en son çalıştığım okuldaki mudurume sormustum araya eden varmı diye,ordan da bir ses seda yok. İsyerim virüs nedeniyle kapanmıştı,hala açılmadı.Bu belirsizlik beni çok geriyor dostlar.

• Üzülme 1

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...